Προς το περιεχόμενο

Huawei mediapad t3 9.6 wifi


Σαϊνόμπι

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οσον αφορα τη συσκευη του θεματος των προσφορων 

 

Huawei mediapad t3 9.6 wifi 99€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]

 

Εχετε παραλαβει ολοι οσοι παραγγειλατε; 

 

Εχω παραγγειλει απο 19/11 και ακομη τιποτα. 

 

Οσοι παραλαβατε, μπορειτε να μας πειτε εντυπωσεις;

 

Παλευεται η αναλυση για ΥοuTube και καμια ταινιουλα;

 

Απο αυτονομια πως τα παει υπο χαλαρες συνθηκες;

Επεξ/σία από Σαϊνόμπι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αναφέρω και εγώ ότι το έχω αγοράσει ηλεκτρονικά με παράδοση στο σπίτι 23/11 και ακόμα βρίσκετε υπό εκτέλεση. Σε επικοινωνία μαζί τους μου τα έλεγαν τυποποιημένα, ότι θα με ενημερώσουν μόλις αλλάξει η κατάσταση.

 

Κάποιο μέλος στο θέμα της προσφοράς αναφέρει ότι το είχε ήδη παραλάβει την επόμενη της παραγγελίας.

 

Αρχίζω να πιστεύω ότι οι περισσότεροι το αγόρασαν επιτόπου από κατάστημα και τώρα δεν έχουν stock για όσους έκαναν ηλεκτρονικά τις παραγγελίες. Ή περιμένουν επόμενες παρτίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα παραγγελία 21/11 και ακόμα τίποτα....(υπό εκτέλεση)

σε τηλ επικοινωνία που είχα με το κατάστημα μου είπαν ότι είχαν πάρα πολλές παραγγελίες και θα μας πάει μέχρι και 15 μέρες για να παραλάβουμε .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρελαβα απο καταστημα την ημερα που το ειδα. Σαν ταμπλετα ειναι παρα πολυ καλη για αυτο που το θελουμε (χαζεμα στο internet, χαζοπαιχνιδακια παιζουν τα παιδια και youtube) αλουμινενια πλατη, ποιοτικη κατασκευη.

 

Δεν ξερω (και δεν με νοιαζει να ψαξω) γιατι το προμοταρουν σαν 9,6 ενω στο κουτι γραφει 10

post-45226-0-79589100-1512070283_thumb.jpg

Επεξ/σία από orck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έγραφε κατόπιν παραγγελίας πάντως... Ελπίζω τουλάχιστον να παραλάβουμε.

εγώ την ημέρα που έβαλα την παραγγελία το πρωί το είχε μη διαθέσιμο, κατόπιν παραγγελίας....

μπήκα το μεσημέρι το είχε διαθέσιμο , έβαλα την παραγγελία και μετά απο καμιά ωρίτσα που ξαναμπήκα μη διαθέσιμο ξανά κατόπιν παραγγελίας ..,..

με τον υπάλληλο που μίλησα, στο συγκεκριμένο προϊόν δέν προλάβαιναν να αλλάξουν ούτε την κατάσταση του απο τις πολλές παραγγελίες που πέφτανε 

εμένα προσωπικά δεν με χαλάει να περιμένω ...... δεν το βιάζομαι κιόλας...

αρκεί να παραλάβουμε  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς.. Το να παραλάβουμε είναι το σημαντικότερο, κι ας αργήσει. Απλά από αλυσίδα τέτοιου μεγέθους περίμενα καλύτερη ενημέρωση όσον αφορά τον χρόνο αναμονής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα γύρισε μπούμερανγκ, είπα να αγόραζα ταμπλετ από Ελλάδα, έτυχε αυτή η πολύ καλή προσφορά και τώρα περιμένω λες και παρήγγειλα. από Κίνα. Και η αλήθεια είναι ότι το χρειάζομαι άμεσα.

 

Άσχετο, επειδή δεν γνωρίζω πολλά απο Android υπάρχει περίπτωση να του βάλουμε Windows? Σαν κάτι αλλά που έχουν 2 λειτουργικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και να γινεται, σιγουρα θα χει θεματακια. Επισης, δεν θα το συνιστουσα και λογω specs.

 

Τα Windows απαιτουν σιγουρα περισσοτερους πορους. 

Επεξ/σία από Σαϊνόμπι
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ταμπλετ για 99€ είναι σούπερ vfm, αρκεί και μόνο να σκεφτείτε ότι σε αυτά τα χρήματα αγοράζετε σκουπίδια estar, bitmore, mls και turbox.

Ποιοτική συσκευή με μεταλλική πλάτη, καλή αυτονομια μπαταρίας (στην εξοικονόμηση ενέργειας) και γενικά για σερφαρισμα είναι μια χαρά.

Τώρα, όσον αφορά την οθόνη, συγκρίνοντάς το με ένα lenovo φουλ HD, υστερεί η αλήθεια είναι αλλά συμβιβαζεσαι, δε μπορείς να τα έχεις όλα με τόσο χαμηλή τιμή.

Εγώ προσωπικά πήγα σε κατάστημα 2 μέρες μετά την ανακοίνωση της προσφοράς όπου περιεργάστηκα ένα που είχαν και αφού μου άρεσε τους ζήτησα και μου έφεραν ένα στο κουτί του, πλήρωσα και έφυγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικό πρόβλημα αυτό. Σε καταστήματα εξωτερικού μου χρεώνουν μόνο όταν αποστείλουν. Απλά κάνουν κάτι σαν δέσμευση η ερώτηση στην κάρτα εάν υπάρχει υπόλοιπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...