Προς το περιεχόμενο

Θα δίνατε 78,67 την βραδυά για κάτι τέτοιο;


Manjaro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί να μη δώσει;

Ποια είναι η εναλλακτική που έχει; Δωματιάκι ξενοδοχείου που θα πληρώσει πολύ πιο ακριβά και χωρίς τις διευκολύνσεις που έχει σε ένα σπίτι, ειδικά για το παιδί του; Δεν το νοικιάζει για την υπόλοιπη ζωή του. Για δέκα μέρες το πολύ το θέλει. Και γι αυτή τη χρονική περίοδο φυσικά και είναι πολύ καλή περίπτωση. (Ο μαρμάρινος νεροχύτης είναι καταπληκτικός. Μακάρι να μην είχα ξηλώσει το δικό μου λόγω χώρου).

 

Όσον αφορά τον παρουσιαστή, έχω δει από παλιά τα βίντεο που έκανε για την Ταϊλάνδη και σχεδόν αποκλειστικά στην αρχή για τη Μπανγκόκ.

Κάποια από τα φαγάδικα που προτείνει είναι καλά, κάποια πιο ιδιαίτερα και πιο δύσκολα για ένα δυτικό. Έχει κάνει και κάποια γυρίσματα με τον Andrew Zimmern του Travel Channel. Το στυλ του είναι αυτό και φυσικά δε μπορεί να αρέσει σε όλους. Αλλά όσοι πιστεύουν ότι αυτό που κάνει είναι εύκολο και "σιγά το μ@λ@κ@ τώρα", το you tube και οι μέρες δόξας τους περιμένουν!

 

Τραγική η Αθήνα που δείχνει. Μια συνεχόμενη μουτζούρα απωθητική και τρισάθλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω και εγώ, που καταλήγει η παρελθοντολαγνεια...

 

Εξάλλου είναι γνωστό ότι ήταν στην ατζέντα του Παπαδόπουλου το μετρό, η Αττική Οδός και όλα τα συναφή, μη κοιτάς που δε πρόλαβε ο κακομοίρης...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...