Προς το περιεχόμενο

Mediamarkt ανοιγμενη συσκευασια και ελειπη παρελκομενα σε black friday παραγγελια


th3rul3r

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια και συγνωμη αν ειμαι σε λαθος ενοτητα να μεταφερθει οπου ειναι το σωστο. Αγορασα σκουπα σε προσφορα και ηρθε την τριτη την πηγα για δωρο την ανοιγουμε η σκουπα ηταν μεσα οπως να ναι τοποθετημενη ειχε ηδη πανω φιλτρο και σακουλα και ελειπαν 2 εξαρτηματα... και το κουτι ηταν κλειστο με ζελοτειπ.Τους παιρνω τηλεφωνο μου λενε θα επικοινωνησουν για αντικατασταση εχει φτασει παρασκευη εχω παρει 3 τηλεφωνα και ακομα επικοινωνουν...... Να ανοιξω θεμα στο paypal για full refund για demo προιον  η ελειπη επιστροφη και πωληση του για σφραγισμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μιλησει απο τριτη και ειναι παρασκευη καθε μερα τους παιρνω τηλεφωνο και μου λενε εντος της ημερας θα επικοινωνησουμε μαζι σας . Οταν πληρωνεις με την καρτα δεν υπαρχει αναμονη οταν ειναι να σε εξηπηρετησουν ομως επειδη σου εστειλαν εκθεσιακα η αναμονη ειναι μεγαλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το mediamarkt τα αλλάζει χωρίς πρόβλημα. Βέβαια το θέμα είναι γιατί σου έστειλαν όπως φαίνεται εκθεσιακό προϊόν κάτι το οποίο απο ότι κατάλαβα δεν αναγράφονταν κατά την ώρα της παραγγελίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εκθεσιακο η επιστροφη απο καποιον που κρατησε καποια παραλκομενα. Σε καθε εκδοχη ειναι παρανομο να πληρωνω για καινουρια σκουπα και να μου στελνουν ειτε εκθεσιακη ειτε ανοιγμενη με ελειπη παραλκομενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εκθεσιακο η επιστροφη απο καποιον που κρατησε καποια παραλκομενα. Σε καθε εκδοχη ειναι παρανομο να πληρωνω για καινουρια σκουπα και να μου στελνουν ειτε εκθεσιακη ειτε ανοιγμενη με ελειπη παραλκομενα

 

Κρίμα φίλε, στη θέση σου θα την έπαιρνα και θα την πήγαινα στο κατάστημα επιτόπου. Ούτε τηλέφωνα ούτε τίποτα.

Σε laptop με καμμένα pixel στην οθόνη που είχα πάρει δώρο στη γυναίκα τους το γύρισα την επομένη, το έλεγξαν επιτόπου και μου το άλλαξαν με άλλο. Έτσι έπρεπε να κάνεις εφόσον βέβαια έχεις κατάστημα κοντά σου.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δυστυχως δεν εχω αμαξι και τα mediamarkt ειναι λιγο μακρια. Το θεμα ειναι εκαναν το λαθος οκ (που ειναι ανεπιτρεπτο να στειλεις ανοιγμενο προιν με ελειψεις) αντι να κανουν το παν για αμεση διορθωση με δουλεουν και το πανε απο μερα σε μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως που πηρα mls τηλεφωνο (ξερω ξερω μα...κια μου) οταν πηγα και τους ειπα οτι δεν με ακουει κανενας με εστειλαν στην mls και ουτε κουβεντα για αντικατασταση.

Btw δεν μου το εφτιαξε ουτε η mls

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο σαιτ γραφει οτι ειναι σε στοκ η συγκεκριμενη? αν δεν ειναι, προκειται για ξεστοκαρισμα, πιθανοτατα κανενα εκθεσιακο

 

μη περιμενεις αλλο, γιατι δε μιλαμε για ελαττωματικο προιον και αν περασουν οι μερες στο τελος θα κανουν τη παπια και θα σου πουν οτι εσυ την ανοιξες και εχασες τα παρελκομενα. μπορεις να αποδειξεις το αντιθετο? η νομιζεις οτι την νοιαζει τη τηλεφωνητρια που το σηκωνει καθε φορα?

 

παρε τη και πηγαινε στο πιο κοντινο καταστημα να δεις αν θα βγαλεις ακρη. παραλληλα κανε claim στο paypal να υπαρχει αποτυπωση σε περιπτωση που φας ακυρο απο κει, οσο περνουν οι μερες χωρις να ειναι κατι αποτυπωμενο καπου, ειναι σα να μην εγινε καμια κινηση απο μερους σου, αρα ολα καλα γι'αυτους

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια εβδομαδα μετα και μετα απο απειρα τηλεφωνα δικα μου εστειλαν acs να παρει την σκουπα... εκεινοι δεν με πηραν ουτε ενα τηλεφωνο και ριχνοντας μια ματια σε καποιες κριτικες στο best price δεν ειμαι ο μονος, εχουν ενα θεμα με την επικοινωνια γενικα.Επισης εκανα κριτικη στο best price και απο εκει που την εβλεπα προς εγκριση εξαφανιστηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανακάνε και στείλε και μέιλ στο best price και πες στη σβήνουν. Κάνε και Σκρουτζ. Εγώ τους δικάζω οπότε έχουν απαράδεκτη συμπεριφορά οι έμποροι. Και καταγγελίες φουλ. Πχ τώρα με το νέο νόμο μερικοί μάγκες δεν κόβουν τιμολόγια σε κινητά και σου λένε εκδίδω μόνο λιανική, για να μη γλυτώνεις το ΦΠΑ απευθείας. Επίσης στο πουλάνε σε τιμή καταστήματος και όχι web. Έφυγε καταγγελία από την πρώτη μέρα σε όλες τις αρμόδιες υπηρεσίες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...