Προς το περιεχόμενο

Η τελική έκδοση του Edge browser διαθέσιμη για Android και iOS


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μπορούσα να τον βάλω στο pc θα τον έβαζα και στο κινητό, αλλά δυστυχώς έχω windows 8.1 και δεν γίνεται! Για κάποιο λόγο συμπαθώ τους browsers της ms από όταν κυκλοφόρησαν και πάντα explorer είναι ο βασικός μου browser, οι άλλοι είναι συμπληρωματικοί! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορούσα να τον βάλω στο pc θα τον έβαζα και στο κινητό, αλλά δυστυχώς έχω windows 8.1 και δεν γίνεται! Για κάποιο λόγο συμπαθώ τους browsers της ms από όταν κυκλοφόρησαν και πάντα explorer είναι ο βασικός μου browser, οι άλλοι είναι συμπληρωματικοί! :)

 

Εάν πάντως θέλεις μπορείς να κάνεις free update σε Windows 10 και για αυτόν τον μήνα ακόμα.

 

https://www.microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν πάντως θέλεις μπορείς να κάνεις free update σε Windows 10 και για αυτόν τον μήνα ακόμα.

 

https://www.microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade

Thanks, αλλά νομίζω ότι δεν χωράνε καν στο μηχάνημα που χρησιμοποιώ πιο πολύ! :) (ένα t100 με 32gb χώρο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks, αλλά νομίζω ότι δεν χωράνε καν στο μηχάνημα που χρησιμοποιώ πιο πολύ! :) (ένα t100 με 32gb χώρο).

Το T100 είναι ωραίο εργαλείο ρε συ και είναι κρίμα να μείνεις στα Windows 8.1.

 

Απελευθέρωσε λίγο χώρο αν δεν έχεις πολύ ελεύθερο, και κάνε το upgrade γιατί σε tablet δουλεύουν πολύ καλύτερα τα Windows 10 σε σχέση με τα Windows 8.1 και μιλάω εκ πείρας. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το T100 είναι ωραίο εργαλείο ρε συ και είναι κρίμα να μείνεις στα Windows 8.1.

 

Απελευθέρωσε λίγο χώρο αν δεν έχεις πολύ ελεύθερο, και κάνε το upgrade γιατί σε tablet δουλεύουν πολύ καλύτερα τα Windows 10 σε σχέση με τα Windows 8.1 και μιλάω εκ πείρας. ;)

Θα το προσπαθήσω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...