Προς το περιεχόμενο

chuwi hi10 pro laptop/tablet windows 10/android 5.1 Z8350/4GB/64GB/FHD 229€ Κωτσόβολος


zio10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εϊδα στο mail μου αυτό το υβριδικό λάπτοπ - τάμπλετ. Δεν ξέρω τι λέει το συγκεκριμένο αλλά εγώ βρίσκω πολύ βολικά τέτοιου είδους μηχανήματα.

 

Στα 229€ στον Κωτσόβολο:

 

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/notebook-macbook-ultrabook/180196-chuwi-hi10-pro-2in1-z8350/4gb/64gb/fhd?utm_medium=email&utm_campaign=nlweek31-bigbang-02.12.2017&utm_source=newsletter

 

Στα 280€ στο skroutz:

 

https://www.skroutz.gr/s/13009059/Chuwi-Hi10-Pro-10-1-64GB.html

 

Στα 243€ σε ένα κατάστημα στο bestprice, αλλά όχι ετοιμοπάραδοτο:

 

https://www.bestprice.gr/item/2155074144/chuwi-hi10-pro.html?qid=3djQJyNEURk_e6757&seq=1

 

Αν δεν είναι προσφορά σόρυ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το τσίμπησα στα 199 πρίν μια βδομάδα για την μανα μου απο Κωτσοβολο

A είχε τόσο; Δεν το ήξερα! Άρα δεν είναι και καμιά φοβερή ευκαιρία...τι λέει σαν μηχάνημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το πιο σημαντικό δεν είπες ,είναι αφής ,έχει android?

Από αυτά που λέει στα specs είναι dual boot, έχει δλδ και Anroid και Windows 10.

Και σαν tablet εννοείται οτι είναι αφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A είχε τόσο; Δεν το ήξερα! Άρα δεν είναι και καμιά φοβερή ευκαιρία...τι λέει σαν μηχάνημα;

μεθαύριο μου έρχεται αλλά απο τα reviews λένε οτι είναι πολύ καλό γιαυτο και το τσίμπησα...

το εψήνα καιρό τώρα απο gearbest πολυ είχε στα 150-170 με keyboard φουλ κομπλέ και το βλέπω στα 199 απο Κωτσόβολο με εγγηυση 2 χρόνια οπότε λέω τα + 30-50 διαφορά τα άξιζε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποτέ τα τάμπλετ με πληκτρολόγιο τα ονομάζουν και λάπτοπ ... Αυτό το πράμα δεν έχει καμία σχέση με έναν κανονικό φορητό υπολογιστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποτέ τα τάμπλετ με πληκτρολόγιο τα ονομάζουν και λάπτοπ ... Αυτό το πράμα δεν έχει καμία σχέση με έναν κανονικό φορητό υπολογιστή

Τρέχει Windows 10, γι αυτό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ξερετε οτι η ποιοτητα σε αυτα τα κινεζικα δεν ειναι η καλυτερη.αν δεν σας νοιαζει ο ηχος ,χρωματα bleeding πιξελς καμενα ειναι οκ.

teclast,cube,chwi,onda,pipo

Για 200ε αν δεν χρειαζεστε απαραιτητα και τα win10 παρτε απλα samsung tab a.

Οσο για το φειλ πρεπει να διαβασετε τι κραξιμο παιζει στις 2 καμπανιες indiegogo....

Υ.γ. πηρα ενα cube παρομοιο που υποτιθεται εχει καλυτερη ποιοτητα

 

Υ.Γ.2 http://gearopen.com/computers/chuwi-hi10-pro-vs-chuwi-hi10-plus-comparisons-review-49809/

Επεξ/σία από kage
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέχει Windows 10, γι αυτό

Τι windows 10? που μπορούν να τρέξουν desktop προγράμματά πχ Coreldraw, Autocad, Photoshop κτλ ή μόνο από κ@λ@store της Microsoft?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Windows κανονικα.Αυτα τα κουτσουρεμενα windows  RT τα εκοψε γρηγορα η microsot.Κανουν οτι και τα laptop με καποιους περιορισμους στην ταχυτητα και στις δυνατοτητες. Για καποιον που συνηθισε τα windows σε μορφη tablet οπως η αφεντια μου ειναι μονοδρομος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποτέ τα τάμπλετ με πληκτρολόγιο τα ονομάζουν και λάπτοπ ... Αυτό το πράμα δεν έχει καμία σχέση με έναν κανονικό φορητό υπολογιστή

Έχουν σχέση ρε συ, κανονικός υπολογιστής είναι! Ας πούμε σαν το surface. Απλά να δει κάποιος αν του φτάνει η δύναμή του και τα χαρακτηριστικά του.

 

Windows κανονικα.Αυτα τα κουτσουρεμενα windows  RT τα εκοψε γρηγορα η microsot.Κανουν οτι και τα laptop με καποιους περιορισμους στην ταχυτητα και στις δυνατοτητες. Για καποιον που συνηθισε τα windows σε μορφη tablet οπως η αφεντια μου ειναι μονοδρομος.

Μια από τα ίδια, ακόμα δεν αποχωρίζομαι το t100! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεθαύριο μου έρχεται αλλά απο τα reviews λένε οτι είναι πολύ καλό γιαυτο και το τσίμπησα...

το εψήνα καιρό τώρα απο gearbest πολυ είχε στα 150-170 με keyboard φουλ κομπλέ και το βλέπω στα 199 απο Κωτσόβολο με εγγηυση 2 χρόνια οπότε λέω τα + 30-50 διαφορά τα άξιζε

ακριβώς για το ίδιο λόγο το πήρα και εγώ + ότι έχει ελληνικά γράμματα στο πληκτρολόγιο, +οτι μπορεις να το παρεις με 12 ατοκες +οτι δεν χρειαζετε να περιμενεις 1,5 μηνα να σου ερθει απο κινα +άμα σου βγει ελαττωματικό ξεμπερδεύεις εύκολα οποτε για 200ε νομιζω αξιζει να το παρεις απο ελλαδα(εκτος αμα το βρείτε 50% απο κινα)

 

τα μόνο αρνητικά που βρήκα είναι ότι έχει android 5.1 και οτι η αναβάθμιση το windows μου πηρε 3 μερες, οταν παιζεις βαρια παιχνιδια ζεσταίνετε ευκολα, τα θετικα ειναι η πολυ καλη ποιότητα υλικών για τα λεφτά του, καλό wifi, πολύ γρήγορο στα android, η μπαταρια του κραταει 5 ώρες full χρήση

 

για κάτω από 200 ευρώ από ελλαδα νομίζω αξίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...