Προς το περιεχόμενο

Waterpik WP-660EU - Amazon.IT : 60E Με Μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


Salvation81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και για αυτη εδω παντως εχω διαβασει τα καλύτερα εχει κανεις γνωμη?

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B0751D2M3B/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A2OOD1JZSWNAYE&psc=1

https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_686450.html?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή προφανως κάνει οριζόντιες και όχι κυκλικές κινήσεις έτσι;

 

Ανταλλακτικά βλέπω μόνο ένα συγκεκριμένο σχέδιο:

https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_773751.html

 

Έχει προσωπική εμπειρία κάποιος από εσάς που την παραθέσατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ανταλλακτικά βλέπω μόνο ένα συγκεκριμένο σχέδιο:

https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_773751.html

 

Έχει προσωπική εμπειρία κάποιος από εσάς που την παραθέσατε;

Αυτή προφανως κάνει οριζόντιες και όχι κυκλικές κινήσεις έτσι; Εγώ προσωπικά εμπειρία δεν έχω από την οδοντόβουρτσα αλλά στο Amazon που διάβασα κριτικές γράφουν τα καλύτερα παράδειγμα η philips που είναι πολύ πιο ακριβή το λεπτό έχει 25.000 δονήσεις ενώ αυτή έχει 40.000 έχει 5 mods για καθαρισμό και όπου και να την είδα σε YouTube και τα λοιπά λένε τα καλύτερα Επίσης έχει μεγάλη μπαταρία και φορτίζει με micro usb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ηλεκτρικη οδοντοβρουτσα δειτε την HX6930.Tην εχω 7 χρονια και ειναι απλα καταπληκτικη..31000 πραγματικες δονησεις το λεπτο και δυνατοτητα  επιλογης προγραμματων λειτουργιας. Το συγκεκριμενο μοντελο εχει στην βαση του και ειδικο θαλαμο για αποστείρωση των ανταλλακτικων του! Η τιμη ηταν αλμυρή απ οσο θυμαμαι αλλα τον οδοντογιατρο τον εχω ξεχασει... cybZAR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια πριζα στο μπανιο και εχω την ηλεκτρονικη οδοντοβουρτσα. Πως θα βαλω και αυτομτο μαραφετι τωρα; Με τριπλο θα ειναι ugly θα μαζευει και υγρασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια πριζα στο μπανιο και εχω την ηλεκτρονικη οδοντοβουρτσα. Πως θα βαλω και αυτομτο μαραφετι τωρα; Με τριπλο θα ειναι ugly θα μαζευει και υγρασια.

Καθε μερα φορτιζεις την οδοντοβουρτσα?

Αν ναι, αλλαξε την. Ολες πλεον κρατανε πολλες μερες χρησης, καλλιστα τις φορτιζεις εκτος μπανιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τη Sonicare , η Oral-B είναι απλά οδοντόπαστα...

Philips Sonicare

Κανετε λαθος, ειναι ισαξιες. 40.000 παλμους εχει και η oral b εχοντας και 8.800 περιστροφες, απο pro 750 και πανω.

Λειτουργουν τελειως διαφορετικα η μια περιστεφεται και η αλλη δονειται(sonicare)

Στα χρηματα ειναι φτηνοτετη η sonicare με την oral b να εχει φτηνοτερα βουρτσακια.

 

Το trizone head της oral b δεν περιστρεφεται, αλλα δονειται, μοιαζοντας με sonicare. Το δοκιμασα μια φορα και δεν το ξαναπηρα. Με 2 λογια ειναι τι αρεσει στον καθενα.

 

Στο θεμα μας τωρα, γινεται χαλια το μπανιο απο νερα με το waterpick;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανετε λαθος, ειναι ισαξιες. 40.000 παλμους εχει και η oral b εχοντας και 8.800 περιστροφες, απο pro 750 και πανω.

Λειτουργουν τελειως διαφορετικα η μια περιστεφεται και η αλλη δονειται(sonicare)

Στα χρηματα ειναι φτηνοτετη η sonicare με την oral b να εχει φτηνοτερα βουρτσακια.

 

Το trizone head της oral b δεν περιστρεφεται, αλλα δονειται, μοιαζοντας με sonicare. Το δοκιμασα μια φορα και δεν το ξαναπηρα. Με 2 λογια ειναι τι αρεσει στον καθενα.

 

Στο θεμα μας τωρα, γινεται χαλια το μπανιο απο νερα με το waterpick;

Το κανεις με κλειστο το στομα οχι ανοιχτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανετε λαθος, ειναι ισαξιες. 40.000 παλμους εχει και η oral b εχοντας και 8.800 περιστροφες, απο pro 750 και πανω.

Λειτουργουν τελειως διαφορετικα η μια περιστεφεται και η αλλη δονειται(sonicare)

Στα χρηματα ειναι φτηνοτετη η sonicare με την oral b να εχει φτηνοτερα βουρτσακια.

 

Το trizone head της oral b δεν περιστρεφεται, αλλα δονειται, μοιαζοντας με sonicare. Το δοκιμασα μια φορα και δεν το ξαναπηρα. Με 2 λογια ειναι τι αρεσει στον καθενα.

 

Στο θεμα μας τωρα, γινεται χαλια το μπανιο απο νερα με το waterpick;

 

 

Φίλε τις έχω και τις 2 (τις ακριβές εκδόσεις).

Η Oral-B είναι β' κατηγορία συγκρινόμενη με τη Sonicare.

Φιλικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κανεις με κλειστο το στομα οχι ανοιχτο.

Και κοιτάς προς τα κάτω. Δεν χρειάζεται να βλέπεις καθρεπτη. Έτσι κι αλλιώς νοιώθεις το νερό στο κάθε δόντι, και πας στο επομενο.

Αυτό που δεν κατάλαβα, όσοι το χρησιμοποιήσατε, είναι 30 δευτερόλεπτα τα πάνω δόντια , και 30 τα κάτω? Έτσι αναφέρει στις οδηγίες? Έχει και ένα χρονόμετρο στα 30 sec. κανει παύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε τις έχω και τις 2 (τις ακριβές εκδόσεις).

Η Oral-B είναι β' κατηγορία συγκρινόμενη με τη Sonicare.

Φιλικά.

Καθαρα υποκειμενικο. Σου ειπα οτι εχουν τις ιδιες δονησεις. Σε ενα παλιοτερο thread μου προτειναν καποιοι εδω μια καλυτερη απο την vitality και την επεστρεψα πισω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι γιατι κανουν τόσο καιρο να το στείλουν. Έπρεπε να βαλω express αποστολη. Γιατι αργει ΄τοσο πολυ το amazon να στείλει τελευταία;

Αν έχουν πολλές παραγγελίες , λογικό είναι...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...