Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei Mate 10 Pro μαζί με Huawei P9 Lite 2017 799€ - Κωτσόβολος


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 326
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, John74myphone είπε

464ευρω γράφει 

Τελικά δεν έπρεπε να παραλάβω το P9 Lite 

Αφού χτυπησανε 464ευρω

Όντως φίλε μου, αν είχες παραλάβει μόνο το Mate 10 pro, θα ήσουν αρχηγός, θα είχες πληρώσει λιγότερα από κάθε άλλον για το κινητό και δεν θα είχες και τον μπελά να πουλήσεις το Ρ9 λιτε, για να ισορροπήσεις το κόστος (ούτε αυτοί που πλήρωσαν 623€ και πούλησαν και το δώρο θα έφταναν τόσο χαμηλό κόστος για το Mate 10 pro)

Ας το έχουν υπόψιν κι οι υπόλοιποι...μακάρι να είχα βάλει κι εγώ αντικαταβολή...

Επεξ/σία από vgiozo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ δεν είχα αντικαταβολή αλλά μου έχουν στείλει μία απόδειξη 663,17 μείον 199,00 = 464,17 για το Mate 10 Pro και μία των 199,00 για το P9 Lite

 

Edit: αν ασκήσω το δικαίωμά μου να επιστρέψω το P9 Lite, δεν είναι υποχρεωμένοι να μου επιστρέψουν τα 199€ ;

Επεξ/σία από Leonidas T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mikegad είπε

γίνεται...εγώ το καλοκαίρι πήρα ένα opel corsa με δώρο ζαντολάστιχα momo.

Άσκησα το δικαίωμα μου και το επέστεψα χωρίς ζαντολάστιχα

Σκληρός! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σοβαρευτειτε πια ορισμενοι με αυτα που γραφετε.Μετα τα καταστηματα φταινει που μας συμπεριφερονται οπως μας συμπεριφερονται?

Αγορασατε για τους δικους σας λογους ενα Huawei mate 10 pro μαζι με το Huawei p9 lite που ηταν μαζι. Τι επιστροφες του ενος και να κρατησεις το αλλο καθομαστε και διαβαζουμε?

Ριξατε παραγγελια και για τα 2 πραγματα.Αν το 1 απο αυτα δεν το θελετε τοτε κοιτατε και το πουλατε σε αλλον.Δεν φτανει που σας βγηκε νεα συσκευη Ελληνικης αντιπροσωπειας κατω απο 500ευρω που αλλου πωλειται πανω απο 750,ζητατε και τα ρεστα κιολας.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τεντώσατε το πράμα... Εμένα, μου έστειλαν το mate 10 Pro με την απόδειξη του κομπλέ imei κτλ, αλλά είχε τιμή 199€..Το παρέλαβα και μετά είπα να τους δωσω πόρτα για το P9 lite.. Μέχρι, που είδα ότι του P9 ήταν με μηδενική η απόδειξη.. Οπότε, πλήρωσα 199 και για τα δύο και μου έστειλαν και 10€ δωροεπιταγη.. Τί άλλα? 

Επεξ/σία από shamrock1404
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κλασικοί μικροαπατεώνες. Δε σας αξίζει τπτ παραπάνω από χλευασμό και απαξίωση.

Για αυτό και έχουμε τα μαγαζιά και την υποστήριξη που μας αξίζει...

Για αυτό και το amazon μας έβαλε στην μαύρη λίστα...

Πραγματικά ντροπή...

Επεξ/σία από Looter
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Looter είπε

Κλασικοί μικροαπατεώνες. Δε σας αξίζει τπτ παραπάνω από χλευασμό και απαξίωση.

Για αυτό και έχουμε τα μαγαζιά και την υποστήριξη που μας αξίζει...

Για αυτό και το amazon μας έβαλε στην μαύρη λίστα...

Πραγματικά ντροπή...

Αν αναφέρεσαι σε εμένα, απλά απορία εξέφρασα ως προς το πώς καλύπτεται το κατάστημα έτσι που το χειρίστηκε λογιστικά / φορολογικά. Το P9 πάει έτσι κι αλλιώς για δώρο.

Επεξ/σία από Leonidas T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την μέρα που θα αλλάξει η κατάσταση σε έχει αποσταλλεί πόσες μέρες θέλει? Η δική μου έρχεται από Χαλκίδα για Αθήνα και δυσκολεύομαι να πιστέψω οτι χρειάζεται δύο μέρες αντί για μια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα ο Κωτσος θα εκοψε 2 διαφορετικες αποδειξεις γιατι ειναι 2 διαφορετικα μοντελα προιοντων,κατι που βολευει κυριως σε περιπτωση εγγυησης/service σε περιπτωση που δωθει ενα απο τα δυο κινητα σε καποιον αλλο.

Επισης σε μελλοντικη περιπτωση επιστροφης χρηματων απο προβλημα του κινητου ποιο ποσο θα πιστωνοταν στον αγοραστη αν στην αποδειξη δεν ανεφερε καπου το p9 lite ή το χρεωνε 0 ευρω και ολο το ποσο στο mate 10 pro?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Λογικα ο Κωτσος θα εκοψε 2 διαφορετικες αποδειξεις γιατι ειναι 2 διαφορετικα μοντελα προιοντων,κατι που βολευει κυριως σε περιπτωση εγγυησης/service σε περιπτωση που δωθει ενα απο τα δυο κινητα σε καποιον αλλο.

Επισης σε μελλοντικη περιπτωση επιστροφης χρηματων απο προβλημα του κινητου ποιο ποσο θα πιστωνοταν στον αγοραστη αν στην αποδειξη δεν ανεφερε καπου το p9 lite ή το χρεωνε 0 ευρω και ολο το ποσο στο mate 10 pro?

Σωστά τα λες.. Πιστεύω, το ορθοτερο θα ήταν να μοιραστεί η έκπτωση αναλογικά  και στα 2 κινητά.. Δηλαδή, εγώ που το το πήρα 623, να έχω απόδειξη 500€ για mate 10 και 123 για P9.. Παράδειγμα δίνω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...