Προς το περιεχόμενο

Μου άρεσει κοπέλα από την παρέα


hulk1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και λίγο καιρό ξεκίνησα να κάνω παρέα με άλλα 3 κορίτσια και ένα αγόρι

Για να μην φλυαρώ η μία κοπέλα μου αρέσει απλά γιατί όλη η φάση έχει εξελιχθεί σε εντελώς φιλικό κλίμα δεν ξέρω πως να την προσεγγίσω

Σκέφτηκα αύριο να της πω να βγούμε,απλά φοβάμαι μήπως καταλάβει να πει και την υπόλοιπη παρέα,άπο την άλλη το να της πω να βγούμε ξεκάθαρα ίδιο μας δεν μου πολύ αρέσει

Προς το παρόν πάντως δεν έχω καταλάβει ότι δείχνει ενδιαφέρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και λίγο καιρό ξεκίνησα να κάνω παρέα με άλλα 3 κορίτσια και ένα αγόρι

Για να μην φλυαρώ η μία κοπέλα μου αρέσει απλά γιατί όλη η φάση έχει εξελιχθεί σε εντελώς φιλικό κλίμα δεν ξέρω πως να την προσεγγίσω

Σκέφτηκα αύριο να της πω να βγούμε,απλά φοβάμαι μήπως καταλάβει να πει και την υπόλοιπη παρέα,άπο την άλλη το να της πω να βγούμε ξεκάθαρα ίδιο μας δεν μου πολύ αρέσει

Προς το παρόν πάντως δεν έχω καταλάβει ότι δείχνει ενδιαφέρον

Πρεπει να δειξει ενδιαφερον πρωτα. Δεν γινονται ετσι στεγνα τα πραγματα
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ δεν καταλαβες να δειχνει ενδιαφερον. Αυτη δεν καταλαβε επισης οτι εσυ ενδιαφερεσαι επειδη το κρυβεις. Τεσπα σαν αντρας οφείλεις να κανεις την πρωτη κινηση ειτε λεγεται καφες οι 2 σας ειτε συζητηση περι αυτου, γιατι αμα καθεσαι και την κοιτας σα χανος θα βρεθει κανας γυπας και θα την ξεπουπουλιασει

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλε διάφορες ωραίες φωτό και δείξε τες στην κοπέλα. Ενδιάμεσα βάλε και μια με το παλαμαρι! Το έχει κάνει γνωστός μου (όντως καταλαθος) και ψιλό έπιασε. Πες μας εδώ μετά το πως πήγε. Καλή επιτυχία από εμένα!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλα στον αντρα της παρεας,μπορει να ξερει κατι που δεν ξερεις.Αν και μαλλον οι κοπελες τα συζητανε πιο πολυ μεταξυ τους. Αν και ειναι καπως 15 χρονων αυτο...Το καλυτερο είναι μια μερα γυρνα τη σπιτι αφου εχετε βγει με ολη την παρεα ξερω γω και μιλα της.(αν δεν βρίσκεις άλλη ευκαιρια να ειστε οι 2 σας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και λίγο καιρό ξεκίνησα να κάνω παρέα με άλλα 3 κορίτσια και ένα αγόρι

χμ σαν όργιο ακούγεται!

Για να μην φλυαρώ η μία κοπέλα μου αρέσει απλά γιατί όλη η φάση έχει εξελιχθεί σε εντελώς φιλικό κλίμα δεν ξέρω πως να την προσεγγίσω

Σκέφτηκα αύριο να της πω να βγούμε,

Μπράβο ρε φίλε. Είσαι σε σωστό δρόμο. Μένει η πράξη. Μην κολλήσεις και δεν της το πεις, πως θα μάθεις;

απλά φοβάμαι μήπως καταλάβει να πει και την υπόλοιπη παρέα,άπο την άλλη το να της πω να βγούμε ξεκάθαρα ίδιο μας δεν μου πολύ αρέσει

πως αλλιώς να το πεις; με το viber; καθαρά και χαλαρά με σωστή προσέγγιση και timing.

Προς το παρόν πάντως δεν έχω καταλάβει ότι δείχνει ενδιαφέρον

κάνε εσύ την ωραία σου κίνηση και θα δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να σε απογοηυτεύσω ή να σου δώσω θάρρος, μικρότερος είχα χωθεί σε κοπέλα από την παρέα.

 

Έφαγα χυλόπιτα αλλά... 6 χρόνια μετά εξακολουθούμε να κάνουμε παρέα και να έχουμε πολύ καλές σχέσεις. Εννοείται πως η κάψα έχει περάσει από τότε.

 

Η άποψή μου είναι να της δείξεις τις προθέσεις σου και να χωθείς. Κι αν κάτι πάει στραβά, τότε δέξου το friendzone και προσπάθησε να παραμείνει ως έχει η κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν πάντως δεν έχω καταλάβει ότι δείχνει ενδιαφέρον

Συνηθως οι γυναικες κανουν broadcast το status τους, δινουν σημαδια αν ειναι διαθεσιμες και σε ποιον. Αν δεν τα βλεπεις, δεν υπαρχουν (εκτος αν εισαι τελειως la la)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα ολα αποτυχουν, μαθε που μενει ! Μπορεις να της μιλησεις κατω απο το σπιτι της, να την περιμενεις κατω απο το σπιτι της , να γραψεις το ονομα της με υγρο πυρ κατω απο το σπιτι της....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...