Προς το περιεχόμενο

Μου άρεσει κοπέλα από την παρέα


hulk1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν εδώ έχουμε θέμα τώρα, αν αυτή δεν έδειξε σημάδια ότι θέλει να γνωριστείτε καλύτερα και σε βλέπει και σαν φίλο τότε οι ελπίδες δεν είναι πολλές από την άλλη όμως μπορείς να κάνεις μια δοκιμή ένα test drive που λένε και που ξέρεις μπορεί να στρίψετε μαζί, αν πάλι σε πει να δώσε μου λίγο χρόνο και τέτοια να σκεφτώ ίσως σου κάνει την δύσκολη ίσως και να μην σε θέλει πάλι. Τώρα αυτές έχουνε γίνει και πολύ ζόρικες, όχι όλες τα κακά κοριτσάκια τα σουπερ τα απλά τα αμόλυβδα  είναι λίγο καλύτερα, παρόλα αυτά δώσε γκάζια γιατί όπως λένε και τα άλλα τα παιδιά αν περιμένεις κι άλλο θα βρεθεί κανένας   σπαλιαρας και θα στην πάρει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πσιδες είστε όλοι οφτοπικ

Η νηματοθετρια το λεει καθαρά: Άρχισα να κανω παρεα με ΑΛΛΑ τρία κορίτσια

 

Κοπέλα ειναι

Με τις ευχές μας καλή μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πσιδες είστε όλοι οφτοπικ

Η νηματοθετρια το λεει καθαρά: Άρχισα να κανω παρεα με ΑΛΛΑ τρία κορίτσια

 

Κοπέλα ειναι

Με τις ευχές μας καλή μου

 

Για να μην φλυαρώ η μία κοπέλα μου αρέσει απλά γιατί όλη η φάση έχει εξελιχθεί σε εντελώς φιλικό κλίμα δεν ξέρω πως να την προσεγγίσω  

η λεσβια ειναι η κοπελα η κανεις λαθος φιλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 γιατι αμα καθεσαι και την κοιτας σα χανος θα βρεθει κανας γυπας και θα την ξεπουπουλιασει

 

Ρε παιδιά έχω μπερδευτεί. Η κοπέλα τελικά είναι ψάρι ή πουλί;  :devil:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεκαθεν νομιζα οτι χανος ειναι πουλι επειδη εκανα συνειρμό με τη χηνα. Οπως και ναχει ευχαριστώ που μου γκρεμιζεις την πεποιθηση αυτη στα 32 μου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...