Προς το περιεχόμενο

Εύρεση στοματολόγου


funbreaker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο πατέρας μου έχει ένα πρόβλημα με την γλώσσα του και ψάχνω να βρω στοματολόγο.

Ψάχνοντας στο ιντερνετ βλέπω πολλούς οδοντίατρους-στοματολόγους.

 

Υπάρχει ξεχωριστή ειδικότητα ή όλοι οι στοματολόγοι είναι οδοντίατροι που εξεικεύτηκαν?

Αν υπάρχει ξεχωριστή ειδικότητα θα προτιμούσα να βρω έναν original στοματολόγο απ το να πάω σε έναν οδοντίατρο που ξέρει κι απο στοματολογία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πατέρας μου έχει ένα πρόβλημα με την γλώσσα του και ψάχνω να βρω στοματολόγο.

Ψάχνοντας στο ιντερνετ βλέπω πολλούς οδοντίατρους-στοματολόγους.

 

Υπάρχει ξεχωριστή ειδικότητα ή όλοι οι στοματολόγοι είναι οδοντίατροι που εξεικεύτηκαν?

Αν υπάρχει ξεχωριστή ειδικότητα θα προτιμούσα να βρω έναν original στοματολόγο απ το να πάω σε έναν οδοντίατρο που ξέρει κι απο στοματολογία.

 

 

Νομιζω ετσι ειναι .Ξεχωριστη ειδικοτητα δεν υπαρχει αλλα ασχολουντε και με αλλες παθησεις του στοματος εκτος απο τα δοντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες εδω, μηπως βρεις κατι

 

https://www.doctoranytime.gr/s/Stomatologos/nomos-thessalonikis

 

Βρήκα πολλούς online αλλά όλοι είναι και οδοντίατροι και αναρωτιόμουν αν υπήρχε κάποιος πιο εξειδικευμένος.

 

Αν έχει κανείς να προτείνει κάποιον για Θεσσαλονίκη θα με βοηθούσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα πολλούς online αλλά όλοι είναι και οδοντίατροι και αναρωτιόμουν αν υπήρχε κάποιος πιο εξειδικευμένος.

 

Αν έχει κανείς να προτείνει κάποιον για Θεσσαλονίκη θα με βοηθούσε.

 

Οι στοματολόγοι είναι οδοντίατροι που έχουν ειδικευτεί στην στοματολογία ποσο πιο εξειδικευμενο θες; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή γιατροί

 

Αληθεια; Γιατί είχα πάει εγώ σε στοματολόγο και τον είχα ρωτήσει και μου είπε οτι απλα κανουν μεταπτυχιακο στην οδοντιατρικη αυτοι που ειναι ηδη οδοντιατροι. Γινεται να πανε και γιατροι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια; Γιατί είχα πάει εγώ σε στοματολόγο και τον είχα ρωτήσει και μου είπε οτι απλα κανουν μεταπτυχιακο στην οδοντιατρικη αυτοι που ειναι ηδη οδοντιατροι. Γινεται να πανε και γιατροι;

 

εμενα πιο λογικο θα μου ακουγοταν να κανει μεταπτυχιακο στην στοματολογια ενας ωρλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια; Γιατί είχα πάει εγώ σε στοματολόγο και τον είχα ρωτήσει και μου είπε οτι απλα κανουν μεταπτυχιακο στην οδοντιατρικη αυτοι που ειναι ηδη οδοντιατροι. Γινεται να πανε και γιατροι;

Ναι αλήθεια. Το μεταπτυχιακό είναι ανοιχτό και για τις δύο σχολές. Ιατρική το έχει και επιλεγόμενο μάθημα στο προπτυχιακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...