Προς το περιεχόμενο

Δώρο Χριστουγέννων σε συνάδελφο.


skipperas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγώ θα πρότεινα μια βραδιά με πληρωμένα έξοδα σε ένα στριπτιζάδικο. :P

 

Αξέχαστη εμπειρία.

 

Με 25€ ποια έξοδα καλύπτεις ακριβώς ; 

 

Στριπτίζ από τα Lidl την βλέπω τη δουλειά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο μπουκάλι με ποτό ίσως; Ένα περιποιημένο καλάθι με γλυκά; Ένα από αυτά τα "travel coffee mugs" (δεν θυμάμαι τώρα πως λέγεται στα Ελληνικά. Ίσως κάποιο "γούρι" για το σπίτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνουμε και μεις το ίδιο κάθε χρόνο και πέτυχα φέτος τον ίδιο με πέρυσι. 

Τον πιο μεγάλο ηλικιακά, γύρω στα 50 και του πήρα μανικετόκουμπα.

Φέτος λέω να του πάρω το σακάκι ν αρχίσω να τον ράβω σιγά σιγά μέχρι να βγει σε σύνταξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνουμε και μεις το ίδιο κάθε χρόνο και πέτυχα φέτος τον ίδιο με πέρυσι. 

Τον πιο μεγάλο ηλικιακά, γύρω στα 50 και του πήρα μανικετόκουμπα.

Φέτος λέω να του πάρω το σακάκι ν αρχίσω να τον ράβω σιγά σιγά μέχρι να βγει σε σύνταξη.

 

Πιστεύω ότι είναι καλύτερο να ξέρεις σε ποιόν παίρνεις δώρο.

Τώρα το δικό μας, είναι τελείως στη τύχη που θα καταλήξει το δώρο μου. 

Για powerbank με βλέπω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι μισθους παιρνετε κι αν ειστε ικανοποιημενοι, αλλα αν θες να κανεις εντυπωση, παρε ενα κουτακι μικρο δωρου, βαλε μεσα 30 ευρω(για πιο λαρτζ! :-D ) και  βαλε κι ενα σημειωμα   " Για να μην παρω κατι που δεν σου αρεσει, το αφησα πανω σου!!! " :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι μισθους παιρνετε κι αν ειστε ικανοποιημενοι, αλλα αν θες να κανεις εντυπωση, παρε ενα κουτακι μικρο δωρου, βαλε μεσα 30 ευρω(για πιο λαρτζ! :-D ) και  βαλε κι ενα σημειωμα   " Για να μην παρω κατι που δεν σου αρεσει, το αφησα πανω σου!!! " :-D

Ναι αυτο σκεφτομουν και εγω,οχι λεφτα ομως,δωροεπιταγη,εξαλλου ανωνυμη ανταλλαγη ειναι εγω δεν θα παρεξηγουσα,θα χαιρομουν κιολας που καποιος σκεφτηκε να παρω εγω μονος κατι που μου αρεσει παρα κατι που μπορει να μου ειναι και αχρηστο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο σκεφτομουν και εγω,οχι λεφτα ομως,δωροεπιταγη,εξαλλου ανωνυμη ανταλλαγη ειναι εγω δεν θα παρεξηγουσα,θα χαιρομουν κιολας που καποιος σκεφτηκε να παρω εγω μονος κατι που μου αρεσει παρα κατι που μπορει να μου ειναι και αχρηστο 

Ναι καλα,ΔΕΗ θα τα κανει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλα,ΔΕΗ θα τα κανει.

 

Αυτο ακριβως! Κατι που του χρειαζεται κι οχι μια τυχαια βλακεια που μολις φτασει σπιτι του θα πεταξει σε μια γωνια να σκονιζεται!

Αν σου  κανανε δωρο μια εκπτωση στον επομενο λογαριασμο της δεη 30 ευρω η΄ μια τυχαρπαστη π@παρια αχρηστη εντελως, τι θα προτιμουσες!? :-D Ε την εκπτωση νομιζω....

Αν δεν ηταν τυχαια η κληρωση αντε ισως κατι να ηξερες για τα γουστα του συναδελφου σου και κατι να πετυχαινες...Εδω ομως ειναι τυχαια..... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ακριβως! Κατι που του χρειαζεται κι οχι μια τυχαια βλακεια που μολις φτασει σπιτι του θα πεταξει σε μια γωνια να σκονιζεται!

Αν σου  κανανε δωρο μια εκπτωση στον επομενο λογαριασμο της δεη 30 ευρω η΄ μια τυχαρπαστη π@παρια αχρηστη εντελως, τι θα προτιμουσες!? :-D Ε την εκπτωση νομιζω....

Αν δεν ηταν τυχαια η κληρωση αντε ισως κατι να ηξερες για τα γουστα του συναδελφου σου και κατι να πετυχαινες...Εδω ομως ειναι τυχαια..... :-)

Αν ηταν φιλος  θα ηταν διαφορετικα τα πραματα.

Το καλυτερο για εναν "αγνωστο" θα ηταν μια δωροεπιταγη,οχι μετρητα φυσικα γιατι χανεται η ολη ιδεα του δωρο πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...