Προς το περιεχόμενο

σκυλος σε μπαλκονι


Runner25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εδω και χρονια ενας γειτονας εχει το σκυλο στη πρασια μονιμα και γαυγιζει σα τρελο

παλαιοτερα εκανα υπομονη δεν εδινα και πολυ σημασια γιατι εβαζα και εγω λιγο μουσικη

 τον τελευταιο χρονο ομως το σκυλι αρχιζει να γαυγιζει απο τις 7 με 8

πεταγομουνα απο το υπνο και δεν καταλαβαινω γιατι ξυπνησα ωσπου παρατηρω σημερα οτι ξεκιναει να γαυγιζει απο τις 7 και αυτο ειναι που με ξυπναει

τι μπορω να κανω η αστυνομια μου ειπε να βρω ονομα και διευθηνση να τους τα δωσω

πως θα τα μαθω και γενικα τι αλλο μπορω να κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα θα ενοχλει κ αλλους οποτε βρες μερικα ατομα ή μονος σου κ πηγαινετε να του μιλησετε ομορφα κ πολιτισμενα.Αν ειναι κανενας παραξενος αστα βραστα..Αντε να βρεις ακρη ή να τρεχεις στα δικαστηρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα θα ενοχλει κ αλλους οποτε βρες μερικα ατομα ή μονος σου κ πηγαινετε να του μιλησετε ομορφα κ πολιτισμενα.Αν ειναι κανενας παραξενος αστα βραστα..Αντε να βρεις ακρη ή να τρεχεις στα δικαστηρια...

τι ομορφα φιλε μου  εξαλος ειμαι τον στολισα ετοιμος ημουν να παω  με τα μαρτενς και να τον αρχισω στις κλωτσιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχή μίλα πρώτα με τον γείτονα. Μπορεί και να δοθεί λύση χωρίς άλλες ενέργεις (πολλές φορές οι άνθρωποι μας εκπλήσουν ακόμα και θετικά).

Αν δεν θες να μιλήσεις (δεν τον βρίσκεις, φοβάσαι, δεν θες να καρφωθείς) άσε σε σημείο που να μπορεί να το δει κάποιο χαρτί αναφέροντας το πρόβλημα (και το σχετικό νόνο για να δει ότι δεν είσαι άσχετος αλλά ότι θα το "τραβήξεις" αν δεν λυθεί το θέμα) και ότι αν δεν γίνει κάτι θα πας μέσω αστυνομίας/φιλοζωϊκών (τα τελευταία χρόνια κάτι δείχνει να κινείται προς τη θετική κατεύθυνση στο θέμα της εφαρμογής των σχετικών νόμων, τουλάχιστον μετά από καταγγελία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...