Προς το περιεχόμενο

Με 7 ιντσών οθόνη 18:9 θα κυκλοφορήσει το Xiaomi Mi Max 3 λένε φήμες


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι νέος στο mi max2 και αρκετά χαρούμενος που πλέον δεν δίνω 700 και 800 ευρω για Samsung γιατί ήμουν και φανατικός. Αλλά η μετάβαση στο max3 δεν βλέπω να είναι απαραίτητη γιατί ουσιαστικά δεν εχει βελτίωση ιδιαίτερη στο hardware. Θα ήθελα να το δω με 6GB καλύτερη οθόνη και καλύτερη selfie κάμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Xiaomi Mi a1 (5.5") με vanilla android και συνεχή Google updates και τα μυαλά στα κάγκελα. 

Κατά τα άλλα το Mi Electric Scooter πώς σας φαίνεται ρε παιδιά; Το κόστος πλέον δεν είναι απαγορευτικό στα 400 ευρώ. Συνεχίζει όμως να μου φαίνεται λίγο γελοίο ως μεταφορικό μέσο.

https://www.mistore-greece.gr/SmartDevices/Mi-Electric-Scooter.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi Mi a1 (5.5") με vanilla android και συνεχή Google updates και τα μυαλά στα κάγκελα. 

Κατά τα άλλα το Mi Electric Scooter πώς σας φαίνεται ρε παιδιά; Το κόστος πλέον δεν είναι απαγορευτικό στα 400 ευρώ. Συνεχίζει όμως να μου φαίνεται λίγο γελοίο ως μεταφορικό μέσο.

https://www.mistore-greece.gr/SmartDevices/Mi-Electric-Scooter.aspx

ένα έχω να πω: ΚΑΙ ΜΑΜΩ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ. (δεν ειρωνεύομαι....) ρε συ... θα μας φάνε οι κινέζοι......

αν τελικά το mi max 3 το βγάλουν με λίιιιιιιιιιγο πιο τετράγωνες γωνίες από ότι φαίνεται στις φωτό του gsmarena, έχω χαρίσει επί τόπου το max 2 στην αδερφή μου και το έχω πάρει day 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυνατά ρε Xiaomi!!!

Κάτοχος Max1 κ´ Max2 και πραγματικά δεν υπάρχουν τα εργαλεία!

Ατέλειωτη μπαταρία, τρομερή ποιότητα κατασκευής, είναι μερικά από χαρακτηριστικά αυτής της σειράς!

Εαν βγει με μικρά bezel μια άχαρα θα είναι και οι 7´´. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγο μικρών bezel θα είναι ίδιο μέγεθος με το max2... Οπότε χαλαρώστε οι ανήσυχοι... Μακάρι να έχει καλούς αισθητήρες στις 2 κάμερες εγώ εύχομαι και να είναι επιπέδου max2. Όσο για διάρκεια μπαταρίας θέλω να πιστεύω ότι θα έχει ακόμη καλύτερη από του 2 λόγο επεξεργαστή και μεγαλύτερης μπαταρίας... Κυρίως λόγο επεξεργαστή αφού παραμένει μικρός με μικρές διαφορές... 

 

ΔΙΑΜΑΝΤΙ ...ακόμη ένα διαμάντι από την Xiaomi. Λέτε να βάλει Amoled ?>  ΕΚΕΙ θα τα σπάσει όλα και όλους!

Οι κάμρες πρέπει να βελτιωθούν όσο πειτρέπει η χαμηλή τιμή, άλλα κάτι πρέπει να γίνει. Για οθόνη ούτε λόγος, καλύτερα ips παρά φθηνή amoled

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα το mi max 2 εχθές για δωράκι στον εαυτό μου λόγο των ημερών αναβαθμίζοντας με απο τον red mi note 4 Mtk και φίλοι μου τα σπάει. Σουπερ design και σχετικά ελαφρύ για τις διαστάσεις του. Τόσα χρόνια πέταξα πολλά χρήματα σε apple & Samsung, έπρεπε να έρθει η κρίση για να συνετιστώ..Μια χαρά τηλεφωνάρες τα xiaomi!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...