Προς το περιεχόμενο

[HDD] INTENSO 4 TB EXTERNAL 99.90-10 Euro για επόμενη αγορά @ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ


baskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, αυτός και ο ST4000DM001 είναι οι "κακοί" δίσκοι. Δε σημαίνει απαραίτητα ότι θα παρουσιάσουν πρόβλημα.

Απλά λίγο αυξημένη πιθανότητα.

 

Πότε τον αγόρασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και στους δυο που πήρα έχω μοντέλο 004. 

Άρα έτσι εξηγείτε η διαφορά ταχύτητας με τους 2 παλιούς που έχω (120 Mb/s vs 170 mb/s), λόγω διαφορετικής κατασκευής..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 4 Intenso 4 Tb. 2 από παλιότερα (2016) και 2 από τώρα (τους πήρα πριν ανοιξω το θέμα). οι παλιοί έχουν δίσκους xxxxxx000 και οι καινούριοι xxxxxx004

Και οι 4 έχουν ίδιο κουτί. Γυαλιστερό κλπ, άρα δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τι δίσκο παίρνεις, τουλάχιστον όχι από το αν εχει γυαλιστερό κουτάκι ή οχι.

Επίσης οι δυο δίσκοι που πήρα πρόσφατα ήταν απο διαφορετικό κατάστημα.. Και είχαν διαφορετικό χάρτινο κουτί..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 4 Intenso 4 Tb. 2 από παλιότερα (2016) και 2 από τώρα (τους πήρα πριν ανοιξω το θέμα). οι παλιοί έχουν δίσκους xxxxxx000 και οι καινούριοι xxxxxx004

Και οι 4 έχουν ίδιο κουτί. Γυαλιστερό κλπ, άρα δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τι δίσκο παίρνεις, τουλάχιστον όχι από το αν εχει γυαλιστερό κουτάκι ή οχι.

Επίσης οι δυο δίσκοι που πήρα πρόσφατα ήταν απο διαφορετικό κατάστημα.. Και είχαν διαφορετικό χάρτινο κουτί..

Ο φίλος εννοούσε το εξωτερικό κουτί...κι εγώ, από τους 3 που έχω, του ενός το εξωτερικό κουτί έχει μια γυαλιστερή όψη, των άλλων δύο είναι ματ...αλλά είναι το ίδιο μοντέλο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε λίγο ακόμα.. Δεν εχω καταλάβει πως στελνουν το κουπόνι, αν είναι αυτόματο ή όχι.. 

Κατα πάσα πιθανότητα μέχρι αυριο το μεσημέρι θα σου ρθει με sms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες το βραδάκι το παρέλαβα, πρώτες εντυπώσεις άριστες, καλή ποιότητα κατασκευής, χοντρά καλώδια και βλέπω ότι έχει το κουτί από κάτω τρύπες εξαερισμού.Ο διακόπτης είναι on/off με αρκετή αντίσταση.τον δίσκο δεν μπόρεσα να δω ποιος είναι γιατί δεν τον διάβαζε στο ρούτερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Το κουπόνι των 10€ διαρκεί λίγες ημέρες και το αποκτάς μόνο για την αγορά συγκεκριμένων προϊόντων αξίας πάνω από 60€.
Έπειτα θα πρέπει να αγοράσεις κάποιο προϊόν πάνω από 75€ για να χρησιμοποιήσεις το κουπονάκι..
Θα έπρεπε να εξαργυρώνεται για οποιαδήποτε αγορά επιθυμεί ο πελάτης.
​Δώρον άδωρον in my honest opinion.

Επεξ/σία από aristarhos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...