Προς το περιεχόμενο

Τι θα κάνετε φέτος παραμονή πρωτοχρονιάς(Βράδυ)?


giannis2429

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεσα παρεα με το σκυλακι μου.

 

Εχω ολες τις γιορτες αδεια, αλλα η κοπελια δουλευει σε καφετερια και ειναι ολο βραδυ.

 

Θα βγαινω βολτα με την αννη(η σκυλιτσα) να ξεσκαμε και ξανα μεσα.

 

Δεν με τραβαει να κατσω να πιω και ενα κρασακι μονος, με βλεπω να λιωνω στον υπνο, αλλα δεν χαλιεμαι, καλα να μαστε και ολα φτιαχνουν.

 

Καλες γιορτες σε ολους, με προσοχη στους δρομους, εγω εχω ενα κολλημα τετοιες μερες να μην οδηγω, να επιλεγω κοντινα μαγαζια να παω για διασκεδαση με τα ποδια( οποτε βγαινω)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραμονη Πρωτοχρονιας = αγαπημενοι συγγενεις, φαγητο μεχρι σκασμου, καλο κρασι, σπιτικη βασιλοπιτα, ανοιγμα δωρων, κλασσικα πραματα δηλαδη. Και δεν θελω να το αλλαξω αυτο το σκηνικο, μ'αρεσει.

 

Μετά που πολλοι βγαινετε για ποτο απορω με την υπομονη σας...σας αρεσει το στριμωγμα καλε;!

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραίτητος και ο Σπύρος Παπαδόπουλος στην tv όπως και ο Δήμαρχος Αθηναίων για την αντίστροφη μέτρηση! :D

Με το καλό!!!!! Πολλές Ευχές!!!!!

 

 

Να 'σαι καλά, καλές γιορτές και σε σένα και σε όλους!

 

 

 

Ποτε προλαβες ρε θηριο

Ήταν να μη το πάρω απόφαση! :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραμονη Πρωτοχρονιας = αγαπημενοι συγγενεις, φαγητο μεχρι σκασμου, καλο κρασι, σπιτικη βασιλοπιτα, ανοιγμα δωρων, κλασσικα πραματα δηλαδη. Και δεν θελω να το αλλαξω αυτο το σκηνικο, μ'αρεσει.

 

Μετά που πολλοι βγαινετε για ποτο απορω με την υπομονη σας...σας αρεσει το στριμωγμα καλε;!

Το εκανα μεχρι τα 19.

Πλεον και εγω απορω με τι κουραγιο βγαινουν τετοια βραδια εξω..Διασκεδαζουν πραγματικα;

Εγω περυσι σχολασα βραδακι και πηγα και την επεσα για υπνο.Με ξυπνησε η κοπελα μου κατα τη 1 το βραδυ.Φετος δε δουλευω,αλλα μεσα θα κατσουμε παλι σιγουρα,φαι,τζακι,χωρις τηλεοραση φυσικα,τα σκυλια αγκαλια κτλ κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά που πολλοι βγαινετε για ποτο απορω με την υπομονη σας...σας αρεσει το στριμωγμα καλε;!

 

ΚουΦουΕ

 

Εξαιρούνται οι teenagers, που τείνει και προς το παράλογο να προτιμούν να κάτσουν μέσα, ίσως και κάποιες ακόμα μεμονωμένες περιπτώσεις, αλλά με τους υπόλοιπους είναι πραγματικά ν' απορείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είμαι και στο μαιευτήριο :D

 

Η κόρη μου γεννήθηκε πρώτες ώρες της 1/1, κανονικά εμείς στο μαιευτήριο και ο γιατρός να έχει πει "θα κάνω ρεβεγιόν με την οικογένεια, όταν έρθει η στιγμή πάρτε με τηλέφωνο να έρθω".

 

Καλώς να τα δεχτείτε. Και συλληπητήρια.  :-D  :-D

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κόρη μου γεννήθηκε πρώτες ώρες της 1/1, κανονικά εμείς στο μαιευτήριο και ο γιατρός να έχει πει "θα κάνω ρεβεγιόν με την οικογένεια, όταν έρθει η στιγμή πάρτε με τηλέφωνο να έρθω".

 

Καλώς να τα δεχτείτε. Και συλληπητήρια.  :-D  :-D

Χαχα thanks! Να τα χαίρεσαι κι εσύ! Για νωρίτερα είναι υποτίθεται αλλά δεν τον βλέπω! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γράφω κωδικά κλασικά.


Παραμονη Πρωτοχρονιας = αγαπημενοι συγγενεις, φαγητο μεχρι σκασμου, καλο κρασι, σπιτικη βασιλοπιτα, ανοιγμα δωρων, κλασσικα πραματα δηλαδη. Και δεν θελω να το αλλαξω αυτο το σκηνικο, μ'αρεσει.

Μετά που πολλοι βγαινετε για ποτο απορω με την υπομονη σας...σας αρεσει το στριμωγμα καλε;!

 

Δηλαδή προ κρίσης που είχε έξω δεκαπλάσιο κόσμο και 100πλάσια αυτοκίνητα τι να πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...