Προς το περιεχόμενο

NOVIBET.GR ΔΕ ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ - αστεία πράγματα


johnbond

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/11/2021 στις 3:56 ΜΜ, grgrego είπε

Καλησπέρα σας και εγώ βιώνω μια απάτη από την Novibet μετά από καιρό ήρθε ένα δελτίο γύρο στα 3.500 έκανα η μάλλον πήγα να κάνω ανάληψη γελοίοι μου επιστρέφουν τα λεφτά που έβαλα στο συγκεκριμένο στοίχημα που ήταν 300 ευρώ και τα 3200 μου τα κατάσχεσαν και με μπλόκαραν τον λογαριασμό στα τηλέφωνα δεν βγάζεις άκρη στους δικηγόρους μια από τα ίδια . Ρε δεν υπάρχει κράτος οποίος δεν πιστεύεις έχω όλα τα αρχεία και μπορώ να του τα στείλω ευχαριστώ 

Καλημέρα,

Δεν θα εξετάσω την υποθεσή σου. Αν θεωρείς ότι έχεις δίκιο, πρώτον γράψε σε κάποιο πιο στοιχηματικό φόρουμ όπου ίσως υπάρχ3ι καλύτερη υποστήριξη.
Δεύτερον, κάνε καταγγελία εδώ, Betting Adjudication Service (IBAS) | Home (ibas-uk.com).

Επεξ/σία από Hawk_K
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δεν ξέρω τι γράφετε ακριβώς για την Novibet, εγώ διαβάζω τα λεγόμενα σας και έχω να πω τα εξής.Αναξιόπιστη μια τέτοια εταιρία που αποτελεί τον χορηγό του κυπέλλου Ελλάδας και για να τα λέμε σωστά «Κύπελλο Ελλάδος Novibet» ....Πως είναι δυνατόν να είναι απάτη η εταιρία? Δεν μπορώ να το πιστέψω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 hours ago, nektariossgourakis said:

Δεν ξέρω τι γράφετε ακριβώς για την Novibet, εγώ διαβάζω τα λεγόμενα σας και έχω να πω τα εξής.Αναξιόπιστη μια τέτοια εταιρία που αποτελεί τον χορηγό του κυπέλλου Ελλάδας και για να τα λέμε σωστά «Κύπελλο Ελλάδος Novibet» ....Πως είναι δυνατόν να είναι απάτη η εταιρία? Δεν μπορώ να το πιστέψω....

E ναι, το κύπελλο Ελλάδας είναι θεσμός που βρίθει από αξιοπιστία, τι να λέμε τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...