Προς το περιεχόμενο

NOVIBET.GR ΔΕ ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ - αστεία πράγματα


johnbond

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήμουν χρόνια σε αυτή την εταιρία

 

Ξαφνικά και επειδή είχα πάρει μερικά freebets και είχα κερδίσει κάτι ψιλολόγια, μου βάλανε αστεία όρια σε όλους τους αγώνες.

 

Και μιλάμε για μεγάλα αθλητικά γεγονότα.

πχ στο real barcelona είχα μέγιστο επιτρεπόμενο ποντάρισμα 4ευρώ.

σε αγώνα nba golden state- cleveland 13 cents

Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ Μαδρίτης 46 cents

Τι ακριβώς φοβούνται και δε με αφήνουν να ποντάρω σε αγώνες που κάνουν τεράστιο τζίρο; 

Λες να έχω πληροφορίες για το real barca; ή είμαι τόσο καλός που μπορώ να προβλέψω τόσο μεγάλους αγώνες;

 

 

Το χειρότερο είναι οτι είχα κερδίσει ένα freebet 10e το οποίο έχει πιστωθεί στο λογαριασμό μου όμως θα το χάσω αφού είναι αδύνατο να το ποντάρω σε οποιοδήποτε αγώνα.

Σκέφτομαι να κάνω καταγγελία γι αυτό όχι ότι θα γίνει τίποτα απλά αν μαζευτούν πολλοί..

Η απάντηση στο support ήταν 

"Λυπάμαι, αλλά όπως αναφέρεται και στους όρους διατηρούμε το δικαίωμα να αρνηθούμε οποιοδήποτε στοίχημα ή μέρος ενός στοιχήματος, χωρίς να δώσουμε καμία αιτιολογία σε κάθε στιγμή."

 

Τα συμπεράσματα δικά σας! 

 

post-50211-0-13918500-1514216452_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολικη αναλυψη δεν μπορεις να κανεις;

 

Μπορώ και αυτό θα κάνω..

Απλά χάνω το freebet που δεν μπορώ να το ποντάρω πουθενά.

 

Ωραίο κόλπο αυτό. Σου δίνουμε freebet και μετά σου κατεβάζουμε τα όρια να μη μπορείς να το ποντάρεις και να λήξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβαμαι μηπως το freebet μπλοκαρει ολη σου την αναληψη,. Για προχωρα και βλεπουμε.

 

Μην ασχολεισαι με τα 10€ παρε ολα τα υπολοιπα χρηματα αν μπορεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά μακρυά από εταιρείες που δεν είναι πολύ γνωστές.
Bet, Bwin(παλιά), Stoiximan και betfair(παλιά αν και κάτι άκουσα ότι άνοιξε πάλι?) δεν έχω ακούσει σχεδόν ποτέ* παράπονα.


Υ.Γ Γενικά για όλες τις μεγάλες θα βρεθεί κάποιος που θα τον έχουν "αδικήσει". Σημασία έχει ότι κατά γενική ομολογία δεν κάνουν τόσες μαλακίες οι από πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τι ποσά μιλάμε; Γενικά όταν κερδίζεις συνέχεια σου βάζουν όρια. Αυτό που επικρατεί είναι να τα βάζουν σε αυτούς που κερδίζουν μεγάλα ποσά και συνήθως μονά στοιχήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μονο Stoiximan & Bet365 χρησιμοποιω.

Στα συνδομητικά κανάλια βλέπω κάτι εταιρείες που δεν τις είχα ξανά ακούσει.

Εαν θυμάμαι σωστά και η SportingBet είχε ακουστει οτι είχε κανει σκάνδαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/1/2018 στις 2:27 ΠΜ, Zerg13 είπε

Τα πηρες τα χρηματα;

Τα πήρα. 200ε ήταν..Γι αυτό το αστείο ποσό φράξανε το λογαριασμό μου.

Αυτό που τους πείραξε είναι οτι είχα πάρει μερικά freebets.Ας μην τα προσφέρανε άμα δε θέλουν να τα παίρνουν οι παίχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Φανταστική εταιρεία με όλη την έννοια του ορισμού του φανταστικού. Πρόκειται για κάκιστη εταιρεία από εμπειρία και μόνο έπειτα από συνεχείς επιτυχίες και εντολή ανάληψης διέγραψαν οι κύριοι αυτοί μόνιμα τον λογαριασμό και αρνούνται να καταβάλλουν τα κέρδη. Φυσικά και δρουν ανεξέλεγκτα και χωρίς κανένα αίσθημα ευθύνης και εννοείται χωρίς κανένα μηχανισμό εποπτείας και ελέγχου. Ο κάθε ένας από εμάς είναι απροστάτευτος στις ορέξεις μιας εταιρείας που δείχνει το αυστηρό της πρόσωπο μόνο όταν δεν μπορεί να ανταποκριθεί.

Συμπέρασμα φροντίστε να επενδύσετε τον χρόνο και τα χρήματα σας σε μια εταιρεία που θα πληρώσει όταν έρθει η ώρα της πληρωμής αποδεδειγμένα, φερέγγυα και έμπρακτα. Γιατί άλλο να το διαβάζετε και άλλο να το ζείτε... κι άλλο τελικά που είναι και το κερασάκι στην τούρτα να σας δουλεύουν απατεώνες με πτυχία online στον θαυμαστό κόσμο της πληροφορικής του 21ου αιώνα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα σας και εγώ βιώνω μια απάτη από την Novibet μετά από καιρό ήρθε ένα δελτίο γύρο στα 3.500 έκανα η μάλλον πήγα να κάνω ανάληψη γελοίοι μου επιστρέφουν τα λεφτά που έβαλα στο συγκεκριμένο στοίχημα που ήταν 300 ευρώ και τα 3200 μου τα κατάσχεσαν και με μπλόκαραν τον λογαριασμό στα τηλέφωνα δεν βγάζεις άκρη στους δικηγόρους μια από τα ίδια . Ρε δεν υπάρχει κράτος οποίος δεν πιστεύεις έχω όλα τα αρχεία και μπορώ να του τα στείλω ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...