Προς το περιεχόμενο

Τι σημαίνουν ο αριθμός και το Neutral στις "Αντιδράσεις" στο προφίλ;


Yiannis87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Yiannis87 είπε

Τι είναι οι neutral αντιδράσεις στη δραστηριότητα φήμης πουν εμφανίζονται σε ένα προφιλ? 
Μπορεί να εξηγήσει κάποιος?

Κυριολεκτικα σημανει πως αυτος που την εδωσε δεν εμεινε ευχαριστημενος αλλα ουτε και δυσαρεστημενος απο τη συναλλαγη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εννοώ τις αξιολογήσεις των συναλλαγών/αγγελείων που είναι θετικές, ουδέτερες ή αρνητικές,

αλλά αυτό πουνεμφανίζεται κάτω από τις αξιολογήσεις (πράσινο κουτάκι) στο προφιλ κάποιου ως ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος μαζεύεις αυτές τις αντιδράσεις ανάλογα ποσα like θα πάρεις σε κάποιο μύνημα σου στο forum δεν εχει να κάνει με τις αξιολογήσεις των αγγελιών, εγώ σου πάτησα την καρδούλα δίπλα το like και πήγε και σε εσένα απο 1 στα 2 τώρα

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Nα θυμίσω και εδώ ότι δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός αγγελιών. Αν έχετε κάποια υποψία πως κάτι δεν πάει καλά αποκλειστικά και μόνο αναφορά.

Το γράφω γιατί είχαμε κατάχρηση των ερωτήσεων μέσα σε αγγελίες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, SPANK είπε

Αν δεν κάνω λάθος μαζεύεις αυτές τις αντιδράσεις ανάλογα ποσα like θα πάρεις σε κάποιο μύνημα σου στο forum δεν εχει να κάνει με τις αξιολογήσεις των αγγελιών, εγώ σου πάτησα την καρδούλα δίπλα το like και πήγε και σε εσένα απο 1 στα 2 τώρα

Γιατί όμως έχει κάποια χρησιμότητα να φαίνεται αν πήραμε πολλά likes? εμένα προβληματικό μου φαίνεται, likes δίνονται για ψύλλου πήδημα.

Αναρωτιέμαι επίσης γιατί είναι neutral κάποια ενώ άλλα είναι Good

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, McNerd είπε

Γιατί όμως έχει κάποια χρησιμότητα να φαίνεται αν πήραμε πολλά likes? εμένα προβληματικό μου φαίνεται, likes δίνονται για ψύλλου πήδημα.

Αναρωτιέμαι επίσης γιατί είναι neutral κάποια ενώ άλλα είναι Good

Απλά ειμαι μια άτυπη επιβράβευση σε κάποιον αν βοήθησε για οτιδήποτε σε καποιο πρόβλημα, ετσι και αλλιώς δεν παίζει καποιο ρόλο καπου οποτε ουτε αρνητικό ειναι , το good , neutral κτλπ ειναι ανάλογα ποσα like εχει ο αλλος οπότε και πάει και το ανάλογο πρόθεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, SPANK είπε

Απλά ειμαι μια άτυπη επιβράβευση σε κάποιον αν βοήθησε για οτιδήποτε σε καποιο πρόβλημα, ετσι και αλλιώς δεν παίζει καποιο ρόλο καπου οποτε ουτε αρνητικό ειναι , το good , neutral κτλπ ειναι ανάλογα ποσα like εχει ο αλλος οπότε και πάει και το ανάλογο πρόθεμα

Ή confused που εκει δεν ειναι και τοσο καλα τα πραματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/5/2018 στις 5:47 ΜΜ, McNerd είπε

Γιατί όμως έχει κάποια χρησιμότητα να φαίνεται αν πήραμε πολλά likes? εμένα προβληματικό μου φαίνεται, likes δίνονται για ψύλλου πήδημα.

Αναρωτιέμαι επίσης γιατί είναι neutral κάποια ενώ άλλα είναι Good

Αν κ παντα τα παω καλα στον τομεα που αναφερεται το θρεντ δεν μπορω παρα να αναστεναξω κ να σκεφτω υψηλοφωνα οτι... thought police has arrived....

Ομως εχει κ την πλακα του απο μια αποψη. Αν καποιος ειναι μη-μου-απτου μπορεις τωρα να του πεις grow balls or stfu !!! ΛΛΛΟΟΟΛΛΛΛ

Γενικα δεν ειναι ασχημη λεπτομερια. Kudos σε οποιον την σκεφτηκε για εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει χρηστη με αρνητικη βαθμολογια -12, η οποια εντος ωρων μετατραπηκε σε θετικη. Πως μπαινει η αρνητικη; Με τα sad & confused; Γενικα παντως μου φαινεται λιγο ακυρο το μετρο. Δεν ειμαστε πορνες σε βιτρινες, οπως εχει πει και καποιος σοφος ταριφας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα sad και confused δεν τα καταλαβαίνω καθόλου και δεν τα κλικάρω.

παππουδίστικη αντιμετώπιση :P

 

Επεξ/σία από McNerd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είναι σίγουρος αν μιλάμε για το ίδιο και νομίζω πως δεν απαντήθηκε η αρχική ερώτηση.

Αλλά έχω την ίδια (λογικά) απορία στο τι είναι το παρακάτω και πως υπολογίζεται το νούμερο (31).


image.png.a76c49d43cbf0e54145fca812f5da2cc.png

Επεξ/σία από Xvipes
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...