Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για τις Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων


McNerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή όταν έχω μια ειδοποίηση ότι κάποιος απάντησε, ή κάποιος έδωσε like, ανοίγει ένα παράθυρο ΚΑΙ βλέπω τον αριθμό των ειδοποιήσεων στο εικονίδιο πάνω δεξιά (και δεν θέλω να ασχολούμαι και με τα δύο γιατί το ένα μου αρκεί), πήγα να απενεργοποιήσω το "προβολή αναδυόμενου παραθύρου όταν λαμβάνω μήνυμα". ΟΜΩΣ αναρωτιέμαι αν αυτό καλύπτει και τα προσωπικά μηνύματα; Γιατί αυτά θέλω να ανοίγουν σε αναδυόμενο παράθυρο. Παλιά γινόταν αυτό.

Πρέπει να κοιτάξω κάπου αλλού για την ειδοποίηση για ΠΜ;

 

(παιδιά αν τα χω μπερδέψει και αυτές οι ερωτήσεις πρέπει να γίνονται στο νήμα της αναβάθμισης στα Νέα, πείτε το)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 ώρες πριν, McNerd είπε

Επειδή όταν έχω μια ειδοποίηση ότι κάποιος απάντησε, ή κάποιος έδωσε like, ανοίγει ένα παράθυρο ΚΑΙ βλέπω τον αριθμό των ειδοποιήσεων στο εικονίδιο πάνω δεξιά (και δεν θέλω να ασχολούμαι και με τα δύο γιατί το ένα μου αρκεί), πήγα να απενεργοποιήσω το "προβολή αναδυόμενου παραθύρου όταν λαμβάνω μήνυμα". ΟΜΩΣ αναρωτιέμαι αν αυτό καλύπτει και τα προσωπικά μηνύματα; Γιατί αυτά θέλω να ανοίγουν σε αναδυόμενο παράθυρο. Παλιά γινόταν αυτό.

Πρέπει να κοιτάξω κάπου αλλού για την ειδοποίηση για ΠΜ;

(παιδιά αν τα χω μπερδέψει και αυτές οι ερωτήσεις πρέπει να γίνονται στο νήμα της αναβάθμισης στα Νέα, πείτε το)

Δεν υπάρχει τέτοια επιλογή, τα pop up καλύπτουν όλες τις κατηγορίες λήψης ειδοποίησης.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 ώρες πριν, christopouloschristos10 είπε

Υπάρχει η δυνατότητα διαγραφής ειδοποιήσεων,αν το γνωρίζει κάποιος;

Οι ειδοποιήσεις διαγράφονται αυτόματα μετά από ένα διάστημα (νομίζω 30 ημερών).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...