Προς το περιεχόμενο

Προσφορές Poetic cases (Κινητών - Tablets) @ January's Special Deals at Poeticcases.com


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, terry308 είπε

Μόλις ήρθε ο ταχυδρόμος και μου παρέδωσε και τις δικές μου

Revolution & Affinity για oneplus 3

Φαίνονται να κάνουν  λίγο ογκώδες το κινητό, αλλά πρέπει να το προστατεύουν πολύ καλά... είναι ότι πρέπει για την δουλειά 

Ευχαριστώ πολύ lion για τη προσφορά 

Καλορίζικες φίλε μου! 

Μόνο εγώ δεν έχω παραλάβει ακόμα και παρήγγειλα 1 μέρα πρίν απο σας! :D

Ευελπιστώ μήπως παραλάβω και εγώ σήμερα. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Καλορίζικες φίλε μου! 

Μόνο εγώ δεν έχω παραλάβει ακόμα και παρήγγειλα 1 μέρα πρίν απο σας! :D

Ευελπιστώ μήπως παραλάβω και εγώ σήμερα. 

Ευχαριστώ πολύ 

#2200 ήταν ο αριθμός παραγγελίας και αποστολή 7/1/18 

(Βέροια)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ χθες. Είχα παραγγείλει 2 θήκες για pixel XL. Μου στείλανε τη μια για το 6p και αυτή που στείλανε σωστά ήταν σε τραγική κατάσταση. Γρατσουνισμενη και σε κάποια σημεία ξεθωριασμένη. Πάλι καλά μου κάνανε refund. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/5/2018 στις 9:49 ΜΜ, lionheart75 είπε

Καλησπέρα σε όλους!

 

Παρήγγειλα λοιπόν για το S7 Edge την Affinity και την Quarterback στα 2,99 usd έκαστη και πήρα και μία Affinity στα 2.99 usd για το P9 lite της γυναίκας. Σύνολο με τα μεταφορικά 15,97 Usd.

Σκεφτόμουν κι εγώ για την Quarterback για το S7 μου αλλά στα σχόλια σε Amazon κλπ διαβασα οτι η θήκη στο πισω μέρος είναι τόσο λεία που γλιστράει περισσότερο (και στο χερι και σε τραπεζι, κλπ) κι απο το S7 γυμνό, ενώ το logo απο πίσω αποτρέπει το κινητο από το μπορεί να καθίσει flat πανω σε επιπεδη επιφανεια. Ισχύουν αυτά;

p.s. ειμαι μεταξυ αυτης και της Spigen Rugged Armor Black.

Επεξ/σία από stark
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, stark είπε

Σκεφτόμουν κι εγώ για την Quarterback για το S7 μου αλλά στα σχόλια σε Amazon κλπ διαβασα οτι η θήκη στο πισω μέρος είναι τόσο λεία που γλιστράει περισσότερο (και στο χερι και σε τραπεζι, κλπ) κι απο το S7 γυμνό, ενώ το logo απο πίσω αποτρέπει το κινητο από το μπορεί να καθίσει flat πανω σε επιπεδη επιφανεια. Ισχύουν αυτά;

p.s. ειμαι μεταξυ αυτης και της Spigen Rugged Armor Black.

Δεν έχω παραλάβει ακόμα. Όταν παραλάβω θα δώσω feedback. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Καλορίζικες. Εμένα Αθήνα δεν ήρθαν ακόμα και παρήγγειλα νωρίτερα απο όλους.

Πώς σου ήρθαν με Ελτα ή κούριερ; 

ΕΛΤΑ ηταν.. χτυπησε κουδουνι ο ταχυδρομος και δεν το πεταξε στην εισοδο (αλλα με ηξερε ομως, οποτε δνε ξερω αν αυτη ηταν η κανονικη διαδικασια)

Για την ιστορια παντως, το tracking number δε δουλεψε ποτε
 

@stark
την Spigen Rugged Armor Black την εχω ενα χρονο τωρα..ειμαι αρκετα ικανοποιημενος.. ουτε αυτη καθεται flat γιατι εχει εξογκωμα στη τρυπα της καμερας και το ανασηκωνει εκει.. δεν ειναι προβλημα ομως.
Η Quarterback γλυστραει λιγο παραπανω πανω στις επιπεδες επιφανειες..στο χερι μου φαινεται καλο το grip καθως εχει αυλακι στα πλαινα..

Η Spigen μου αρεσει καπως περισσοτερο, την ειχα παρει γυρω στα 17+ με μεταφορικα απο Spaceboy.io Ελλαδα (τωρα βγαινει στα 15.30)..
Αλλα και η Quarterback για δευτερη μια χαρα ειναι, ειδικα για 4.5€ που μου κοστισε

 

Επεξ/σία από MasterX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, MasterX είπε

ΕΛΤΑ ηταν.. χτυπησε κουδουνι ο ταχυδρομος και δεν το πεταξε στην εισοδο (αλλα με ηξερε ομως, οποτε δνε ξερω αν αυτη ηταν η κανονικη διαδικασια)

Για την ιστορια παντως, το tracking number δε δουλεψε ποτε

Oύτε εμένα δούλεψε πράγματι! Ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/17/2018 στις 7:40 ΜΜ, MasterX είπε

@stark
την Spigen Rugged Armor Black την εχω ενα χρονο τωρα..ειμαι αρκετα ικανοποιημενος.. ουτε αυτη καθεται flat γιατι εχει εξογκωμα στη τρυπα της καμερας και το ανασηκωνει εκει.. δεν ειναι προβλημα ομως.
Η Quarterback γλυστραει λιγο παραπανω πανω στις επιπεδες επιφανειες..στο χερι μου φαινεται καλο το grip καθως εχει αυλακι στα πλαινα..

Η Spigen μου αρεσει καπως περισσοτερο, την ειχα παρει γυρω στα 17+ με μεταφορικα απο Spaceboy.io Ελλαδα (τωρα βγαινει στα 15.30)..
Αλλα και η Quarterback για δευτερη μια χαρα ειναι, ειδικα για 4.5€ που μου κοστισε

Thanks για το feedback.

p.s. τελικα κατεληξα σε αυτη.

Επεξ/σία από stark
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, arisxar45 είπε

εχετε παραλαβει ολοι?? παραγγελια 6/1 αποστολη 8/1 απο θεσσαλονικη και ακομη περιμενω.

Παρέλαβα και εγώ την Παρασκευή 19/01 παραγγελία απο 05/01. Οι θήκες είναι πολύ καλές για τα χρήματά τους.

Αναφορικά με την quarterback που αναφέρθηκε παραπάνω. Έχω στο s7 edge και την armor της spigen και βλέπω ότι δεν διαφέρουν σε ποιότητα.

Επίσης όπως αναφέρθηκε απο τον @MasterX παραπάνω, γλυστράει λίγο περισσότερο απο την spigen σε λείες επιφάνειες αλλά εμένα προσωπικά μου αρέσει καλύτερα στο χέρι καθώς νομίζω έχει καλύτερο grip. Επιπλέον και οι Affinity είναι καλές ποιοτικά και οι συγκεκριμένες έχουν επίσης καλό Grip στο χέρι και καλό grip σε λείες επιφάνειες (καλύτερο απο τις quarteback) καθώς έχουν λαστιχένια υφή στα σημεία επαφής και περιμετρικά. 

Εγώ όπως ανέφερα και στο αρχικό πόστ παρήγγειλα και μία poetic revolution απο το amazon canada καθώς δεν την είχε σε προσφορά στο site της poetic.

Την παρέλαβα και αυτή την Παρασκευή (παραδώθηκαν απο Ελτα και οι δύο παραγγελίες οι οποίες έγιναν και ίδια μέρα) και μπορώ να πώ ότι έχω ενθουσιαστεί απο το πόσο καλά προστατεύει το axon 7. Την προτείνω σε όποιον ψάχνει οικονομική θήκη για κάπως "βαριά" χρήση. Μου στοίχισε ~11 ευρώ. https://www.amazon.ca/gp/product/B01KYQSCUE/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτύπησα και εγω μια affinity για το V20,την παρήγγειλα μόνος μου και εφαγα τα 7$ μεταφορικά, αλλα δεν πειράζει και πάλι βγήκε πιο φθηνά απο να επερνα μια εδώ και πιο ποιοτικη, αναμένω να φτάσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι'εγώ σήμερα, 2 QuarterBack και 1 Affinity για S7 Edge.
Καλή ποιότητα κατασκευής και οι 2 θήκες, το μόνο αρνητικό είναι ότι  δίνουν λίγο παραπάνω πάχος λόγω προστασίας στο τηλέφωνο και "χάνει" σε πιάσιμο με το 1 χέρι.

Ευχαριστούμε τον ΟΡ για την ανακάλυψη ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eιχα παρει μια affinity για v20,εφτασε σημερα το πρωι,πολλή ωραια θηκη. εκατσε ωραια,και πολλη όμορφη,ευχαριστώ και εγω  τον ts ;)

Επεξ/σία από zentro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα παραγγείλει απο τις 18 Ιανουαρίου , 2 θήκες για δώρο (QuarterBack iPhone 7, FlipBook iPhone 5c) και έφθασαν προχθές στα χέρια μου.

Κάτι το τελωνείο, κάτι οι μειωμένοι υπάλληλοι των "ΕΛΤΑ" ,  κοντέψαμε μήνα σχεδόν :D

Κατά τ' άλλα οι θήκες (αν και δεν τις έχω "δουλέψει" αφού δεν είναι για εμένα) , φαίνονται να είναι στιβαρές !

Ωραίος Lion !

Επεξ/σία από Leon90
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...