Προς το περιεχόμενο

master chef 2 (star)


managerre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

52 λεπτά πριν, patsi είπε

Μην ανησυχείς και είναι η επόμενη. Όλοι οι ερασιτέχνες θα ψηφίζονται μέχρι να βγουν εκτός και αν κάποιος απ τους επαγγελματίες έχει κάνει τρομερό λάθος.

Θα δείξει με το Μάριο που είναι στην κλίκα. Κι αυτός ερασιτέχνης δεν είναι;

Οι ομάδες οι ίδιες θα είναι σε κάθε επεισόδιο; Έχω να δω από το πρώτο με τον Άκη Πετρετζίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι δε θα ειναι ιδιες.

ο νικητης απο το "κουτι του μαστερσεφ" επιλεγει τον αντιπαλο αρχηγο και ξεκινουν να διαλεγουν παιχτες οπως εγινε με τη μαγκι.

edit : ο νικητης απο το "τεστ δημιουργηκοτητας" ηθελα να πω.

By the way, οι τρεις χειροτεροι στο "τεστ δημιουργηκοτητας" πανε σε δοκιμασια αποχωρησης .

Επεξ/σία από redykt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελε η παραγωγή φέτος να γίνει το παιχνίδι περισσότερο reality για να ανέβουν τα νούμερα. Τάδε έφη Σκαρμούτσος :

''Στεναχωριέμαι γιατί ήταν το project που με ανέδειξε στην ελληνική τηλεόραση. Ήταν αυτό μέσα από το οποίο αγαπήθηκα από τον κόσμο, που για εμένα ήταν πάρα πολύ σημαντικό. Πρέπει να καταλάβετε ότι πριν -λόγω της εμφάνισής μου- ήμουν περιθωριοποιημένος'', είπε και συνέχισε:

''Νομίζω πως ο σταθμός ήθελε περισσότερο ριάλιτι. Ήθελε περισσότερη ένταση. Να στο πω μαγειρικά, ήθελε περισσότερο κράξιμο που εγώ δεν μπορούσα να το κάνω… Στην τελική κουβέντα που έγινε πολύ αργά έπρεπε να προστατέψω τα δικά μου πιστεύω και να προστατέψω και τα πιστεύω του σταθμού. Ήρθε ο τυφώνας Survivor και έφερε τα πάνω κάτω. Έχω μεγαλώσει με ευγένεια μέσα στην κουζίνα. Έχω μεγαλώσει με τον σεβασμό απέναντι στον άλλο. Υπάρχει ο σωστός τρόπος που πρέπει να πεις κάτι στον άλλον και ο λάθος''.

Για όλα φταίει ο Αλαφούζος τελικά :D

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Weiss είπε

Ήθελε η παραγωγή φέτος να γίνει το παιχνίδι περισσότερο reality για να ανέβουν τα νούμερα. Τάδε έφη Σκαρμούτσος :

''Στεναχωριέμαι γιατί ήταν το project που με ανέδειξε στην ελληνική τηλεόραση. Ήταν αυτό μέσα από το οποίο αγαπήθηκα από τον κόσμο, που για εμένα ήταν πάρα πολύ σημαντικό. Πρέπει να καταλάβετε ότι πριν -λόγω της εμφάνισής μου- ήμουν περιθωριοποιημένος'', είπε και συνέχισε:

''Νομίζω πως ο σταθμός ήθελε περισσότερο ριάλιτι. Ήθελε περισσότερη ένταση. Να στο πω μαγειρικά, ήθελε περισσότερο κράξιμο που εγώ δεν μπορούσα να το κάνω… Στην τελική κουβέντα που έγινε πολύ αργά έπρεπε να προστατέψω τα δικά μου πιστεύω και να προστατέψω και τα πιστεύω του σταθμού. Ήρθε ο τυφώνας Survivor και έφερε τα πάνω κάτω. Έχω μεγαλώσει με ευγένεια μέσα στην κουζίνα. Έχω μεγαλώσει με τον σεβασμό απέναντι στον άλλο. Υπάρχει ο σωστός τρόπος που πρέπει να πεις κάτι στον άλλον και ο λάθος''.

Για όλα φταίει ο Αλαφούζος τελικά :D

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, eliasjuve είπε

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟ.

Μπορεί η παραγωγή και το κανάλι να ήθελαν να προσθέσουν λίγη αλατοτητα στο παιχνίδι :) .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει, οπως πανε με τις αποχωρησεις την αλλη εβδομαδα εχουμε τελικο! :lol:

εχει γινει εντελως reality το σοου, λες και βλεπω star academy. ξεκατινιασμα, απαραδεκτες συμπεριφορες στο σπιτι, λες και βλεπω χαζα σε 5ημερη..τεσπα

υπαρχουν λιγοι καλοι, ελπιζω να μας αποζημιωσουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...