Προς το περιεχόμενο

μεγα λαθος της vivodi


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι συνδεση επιδειξια τιποτε αλλο

να τα χαιρεσαι :)

να ρωτησεις τους ανθρωπους που σου συνδεσαν την γραμμη το σκεφτηκες; πρακτικα μπορει να ειναι τα παντα πως να σου απαντησουμε σε κατι τοσο γενικο;

 

και νομιζω οτι η EU δεν εχει Τx αλλα Εx γραμμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ελπίζω στο λογαριασμό να είναι όλα εντάξει, να μου πεις έχεις τα χαρτιά , οπότε και να σε χρεώσουν για 1024 κανένα πρόβλημα...κατέβασε ότι βρεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια με πηρανε πριν απο λιγο απο vivodi και μου ειπαν"ναι γεια σας ο κ.ΑΚΗΣ?".ο ιδιος απανταω εγω.ναι ξερετε απο vivodi παιρνουμε θα θελαμε να κλεισουμε ραντεβου για να κανουμε την εγκατασταση του adsl.ΚΟΚΑΛΟ εγω.!!!!!

μα τι μου λετε εγω εχω ηδη adsl απο την παρασκευη στις 18,00.απαντα ο VIVODIS,μα τι λετε,πλακα μου κανετε.

ναι κυριε VIVODI εχω adsl.

META απο 5 λεπτα το πολυ συνδεομαι και ναμαστε στα 256.

ΟΧΙ για να μην λετε οτι η VIVODI ειναι τα ΖΩΑ μου αργα.

ΕΙΔΑΤΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ τα VIVODAKIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
paidia ligo off topic alla 8elw na rwtisw kati. eimai stin agglia kai syndeomai mesw tou diktyou tou kollegiou mou (ethernet) kai pianw sta8era 1200 kb/sec (!!!!!!!). kserei kaneis na mou pei giati? ti eidous syndesi einai? T3 i kati allo?

 

Σε πιο κολέγιο είσαι; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!! Cable,T1,1024,44Mbps κτλ να σταματησουν. Ειμαστε και ανθρωποι με 33,6.Ακους εκει 100Κb/s!!!! :( :( Μια ADSL 384 Transfer rate???Παιζει ρολο η εταιρεια που στην εχει κανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sinithos ta panepistimia stin agglia epeidi kai ego ekei imoun 4 xronia exoun treles taxitites (POLY taxiteres apo T3) kai moirazoun to internet sto campus kai sta labs klp ana T1..

 

Diladi emas sto Essex pou imoun 3 xronia mas eixan stis esties mia T1 diladi megisto pou eixa piasei itan 1mb/sec, alla sta labs epianes ANETA polu parapano. Vevaia stis esties an isoun olomonaxos (ego sinedesa pc sto diktio tin 4i mera pou piga kai imoun ego kai alloi 8 ) poianeis to 1MB, an mpei kai kapoios allos poianeis 500kb, meta 333kb kai outokatheksis.. Gi'afto to logo poianeis kaliteres taxitites to vradi. Afta to 1999....

 

Sto Lancaster pou ksero eixan allo kolpo, tous eixan diktiomenous se 10ari switch stis esties, diladi parolo pou to internet bandwidth itan POLY megalitero (stathera 800kb klp) se periorizane me to 1mb shared bandwidth. Pou simainei oti an katevazeis px. mia tainia apo ton diplano sou me 700kb, sou menane diathesima gia internet ta upoloipa 300kb....

 

 

Genika ti to psaxneis, na to xareis oso to exeis giati einai KOLASIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!! :D :D :D :D

 

episis ego sto liverpool exo xtipisei 13MB/sec... kai exo kai screenshot!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες ρε ψηλε???????

Ακομα μαζευω τα σαγονια μου.

Αχ αγιε Βασιλη μου φερε μου και εμενα...(ακυρη ευχη παρακαλω να γινει ban!!!)

 

 

Μαλλον δεν ξερω τι λεω μετα απο αυτο που ειδα... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...