Προς το περιεχόμενο

Η Apple θα δώσει δυνατότητα απενεργοποίησης του “throttling” στον επεξεργαστή με το επόμενο update του iOS


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, enwsiths είπε

Ενώ η Samsung είναι καλύτερη. Παίρνεις το τηλέφωνο και κολλάει με το που του κανείς unboxing. Ένα level πάνω είναι πάλι η Apple.

 

 

Mιλάμε πολύ κόλλημα ακόμη και με το unboxing...

Αγόρασέ μου  ένα θα το ξεκολλήσω εγώ.:D

Δέχομαι και ανταλλαγή με Iphone άν θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επομένως, το "throttling" θα γίνει ένα "προαιρετικό... χαρακτηριστικό".

Πρέπει πρώτη φορά να τα λέει αυτά εταιρία κολοσσός. Ντροπή αν και όλοι είχαμε καταλάβει χρόνια τώρα τι γίνεται. Ακόμα και από εποχές ios 6 σε ios 7 στο κακόμοιρο μου iphone 4 που ήταν σαν να μπαίνει μόνο του στον ταφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Expecto Patronum είπε

Mιλάμε πολύ κόλλημα ακόμη και με το unboxing...

Αγόρασέ μου  ένα θα το ξεκολλήσω εγώ.:D

Δέχομαι και ανταλλαγή με Iphone άν θέλεις.

Ελα αδερφέ να συγκρίνουμε τη λειτουργία τους σήμερα π.χ. των s4 με το 5s που βγήκαν την ίδια περίοδο και ελα πες μου πιο ‘’παει’’ καλύτερα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, enwsiths είπε

Ελα αδερφέ να συγκρίνουμε τη λειτουργία τους σήμερα π.χ. των s4 με το 5s που βγήκαν την ίδια περίοδο και ελα πες μου πιο ‘’παει’’ καλύτερα ...

Που κολλάνε τα s4 και 5s με τα τελευταίας γεννιάς android που είναι έτη φωτός μπροστά απο τα Iphones.

Να συγκρίνουμε και s3 με 4s; Δεν νομίζω...:P

Ξεκόλλα, και αν δεν σου αρέσει το Note 8 πάρτο και δώστο μου, στο ανταλλάσω με Iphone ειλικρινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/19/2018 στις 1:49 ΜΜ, Zus είπε

Όχι, δεν αποφασίζει η Samsung πότε θα σου κόψει την αναβάθμιση ώστε να πας στην επόμενη συσκευή της που θα παίρνει την τελευταία έκδοση Android, αλοίμονο...

Κάπου όπα και έλεος μαζί δηλαδή

Σε τέτοιος εξυπνάκηδες τσάμπα ο χρόνος που χάνεις για να απαντήσεις φίλε μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/1/2018 στις 3:07 ΜΜ, Expecto Patronum είπε

Που κολλάνε τα s4 και 5s με τα τελευταίας γεννιάς android που είναι έτη φωτός μπροστά απο τα Iphones.

Να συγκρίνουμε και s3 με 4s; Δεν νομίζω...:P

Ξεκόλλα, και αν δεν σου αρέσει το Note 8 πάρτο και δώστο μου, στο ανταλλάσω με Iphone ειλικρινά.

Κολλάνε αδερφέ στην αντοχή στο χρόνο. Πιθανώς εσυ να αλλάζεις τηλέφωνα κάθε χρόνο , αλλά εγώ τα κρατάω μέχρι να μην την παλεύουν άλλο. Εκεί κολλάει η σύγκριση και ένα παλιό galaxy συγκρινόμενο σήμερα με ίδιας χρόνια iphone, δεν το συναγωνίζεται με τίποτα. Τώρα εξυπνάδες του στυλ πάρε το και χάρισε μου το, είναι σοφίσματα δικά σου με στόχο τον εντυπωσιασμό στο ποστ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 23/1/2018 στις 1:58 ΠΜ, enwsiths είπε

Κολλάνε αδερφέ στην αντοχή στο χρόνο. Πιθανώς εσυ να αλλάζεις τηλέφωνα κάθε χρόνο , αλλά εγώ τα κρατάω μέχρι να μην την παλεύουν άλλο. Εκεί κολλάει η σύγκριση και ένα παλιό galaxy συγκρινόμενο σήμερα με ίδιας χρόνια iphone, δεν το συναγωνίζεται με τίποτα. Τώρα εξυπνάδες του στυλ πάρε το και χάρισε μου το, είναι σοφίσματα δικά σου με στόχο τον εντυπωσιασμό στο ποστ...

Το S3 σήμερα είναι ταχύτατο σε σχέση με το 4s. Βάλτα δίπλα δίπλα και θα καταλάβεις.

Βάλε Note 3 ή Note 4 δίπλα σε σημερινό αντίστοιχο Iphone. Κλάσης ανώτερα.

Πραγματικά άν μου αγοράσεις Note 8 σου δίνω Iphone. Δεν είναι "σόφισμα" είναι επιλογή.

Κινητό αλλάζω όπως εσύ.

Επεξ/σία από Expecto Patronum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/19/2018 στις 9:36 ΠΜ, kilias είπε

Όχι δεν έχω. Πήρα ένα Samsung Galaxy Tab S αρχικά και υπάρχουν αρκετές βολικές λειτουργίες και επιλογές αλλά της ευκολία χρήσης του IOS δεν την έχει.

Μπερδευεις την ευκολία με την απλότητα και ουδεμία σχέση έχει ένα Tab S με τηλέφωνα ναυαρχίδες αλλά ο καθένας έχει δικαίωμα την γνωμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...