Προς το περιεχόμενο

Nέο "hack" για το PS4 επιτρέπει την εγκατάσταση Linux καθώς και το gaming με κλασικά PS2 παιχνίδια


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, spirosR7 είπε

Πολυ καλο πραγματικα δε πιστευα οτι θα ηταν τοσο απλο. Μονο τα games που βγηκαν απο 4.05 και πριν μπορουν να τρεξουν σωστα;

Μέχρι στιγμής τα παιχνίδια μέχρι 4.05. Μέχρι να κυκλοφορήσουν κάποιο spoof και μετά λογικά τα τρέξουν και τα νεότερα παιχνίδια. Ακόμα μπορεί κάποιος να βρει κονσόλα σε αυτό το firmware.

33 λεπτά πριν, bandicoot_91 είπε

εγω καπου διαβασα οτι εχουν σπασει και την εκδοση 5! ισχυει αυτο?

έτσι ακούγεται. Αλλά είναι private δεν τα το κυκλοφορήσουν. Όποτε...... Μόνο κάποια κονσόλα να βρεις σε 4.05 και κάτω.

Επεξ/σία από AppleAlberth
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, priestjohnbig είπε

χαζή ερώτηση: rollback στη συγκεκριμένη έκδοση του firmware δεν παίζει;

Downgrade έννοιες; Εάν ήταν έτσι τα το κάνανε όλη. Στο μέλλον εάν βρεθεί κάποιο εργαλείο που να σου επιτρέπει να γυρίσεις πίσω. Ποιος ξέρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα το πραγμα πλεον σε προσφορες τα παιχνιδια τα βρισκεις αρκετα χαμηλα με 10 15 ευρω

αν εχεις υπομονη λιγο κλπ

δεν αξιζει το σπασιμο

επισης τα παιχνιδια θα τα παιζεις χωρις τα patch που μερικα ειναι τιγκα στα προβληματα και στα bugs χωρις τις αναβαθμισεις γενικα χωρις ιντερνετ το μηχανημα ουτε  trophies τιποτα δεν αξιζει

γενικα οι εποχες jailbreak εχουν τελειωσει για τους περισσοτερους γιατι το gaming δυστηχως η ευτυχως ειναι 'internet only'

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για ποιον τον ενδιαφέρει το online. Εμένα προσωπικά δεν με τράβηξε ποτέ. Και μου φαίνεται ότι δεν ξέρετε τίποτα. Απλός γράφεται ότι σας κατέβει. Τι σχέση έχουν η αναβάθμιση τον παιχνιδιών με το online; Όπως και στο Ps3 jailbreak. Τι σχέση έχει; Αλλά μάλλον δεν γνωρίζεται.

Επεξ/σία από AppleAlberth
Και 20 τίτλους επίσης 15€ που λέτε. Έχουν 300€ όσο κάνει ένα Ps4. Τι παιχνίδια βρίσκεις με 15€ δεν ξέρω. Για τι ένα καλό έχει περίπου 30€. Και άσε που το online πληρώνεται.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/23/2018 στις 9:03 ΜΜ, status είπε

Ποιος σοβαρός άνθρωπος θα βάλει λίνουξ ρε παιδιά;

Εχω να ποσταρω στο insomnia τοσο καιρο μονο και μονο γιατι το community παει απο το κακο στο χειροτερο. Αλλα αυτο το πραγμα δεν μπορω να το αφησω ετσι. 

Με ποια λογικη να γραψεις τετοιο comment περα απο το να ειναι ενα απλο τρολ?

Επεξ/σία από ZaNobey
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλεον οσο μεγαλωνω θελω ολο και λιγοτερο να σκαλιζω τα μηχανηματα μου ιδιως εαν αυτα λειτουργουν οπως πρεπει

δεν το θεωρω καλη ιδεα να σπασεις τη κονσολα σου προτιμω να ειμαι με την οφφισιαλ ρομ και να παιζω κανονικα αγορασμενα παιχνιδια να μην ρισκαρω και να μην ταλαιπορουμαι και ψαχνομαι

και οσον αναφορα τα σπασμενα παιχνιδια πλεον την εχω δει πολυ αλλιως, δε θα τα παιξουμε και ολα ρε πάιδια αγοραζουμε λιγους και καλους τιτλους και ασχολουμαστε με αυτους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, AppleAlberth είπε

Για ποιον τον ενδιαφέρει το online. Εμένα προσωπικά δεν με τράβηξε ποτέ. Και μου φαίνεται ότι δεν ξέρετε τίποτα. Απλός γράφεται ότι σας κατέβει. Τι σχέση έχουν η αναβάθμιση τον παιχνιδιών με το online; Όπως και στο Ps3 jailbreak. Τι σχέση έχει; Αλλά μάλλον δεν γνωρίζεται.

Η πλειοψηφία ενδιαφέρεται για το online. Οπότε αν σε αποκλείει από αυτό είναι για λίγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, zio10 είπε

Η πλειοψηφία ενδιαφέρεται για το online. Οπότε αν σε αποκλείει από αυτό είναι για λίγους.

Ετσι , Tο ονλινε ειναι το νουμερο ενα και μετα το single player μην τρελαθουμε τωρα μεσα στο 2018 :P :P παλια στο Xbox ειχες και το ονλινε και το single με τσιπαρισμα η της κονσολας η του drive αλλα επεφτε ban και ετρεχες για κονσολα :P να παω να κανω τωρα πατεντια στο ps4 και να μην το εχω online οχι δεν θα παρω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, darkman είπε

Ετσι , Tο ονλινε ειναι το νουμερο ενα και μετα το single player μην τρελαθουμε τωρα μεσα στο 2018 :P :P παλια στο Xbox ειχες και το ονλινε και το single με τσιπαρισμα η της κονσολας η του drive αλλα επεφτε ban και ετρεχες για κονσολα :P να παω να κανω τωρα πατεντια στο ps4 και να μην το εχω online οχι δεν θα παρω :P

Μπράβο ρε Sony τους έχεις όλους σούζα. Βγαίνει κάτι τζάμπα και σου λένε ευχαριστώ δεν τα πάρω. 60€ δίνεται για 12 μήνες psn. Που κανονικά έπρεπε να ήταν δωρεάν. Για αυτό πληρώνεται τα παιχνίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, AppleAlberth είπε

Μπράβο ρε Sony τους έχεις όλους σούζα. Βγαίνει κάτι τζάμπα και σου λένε ευχαριστώ δεν τα πάρω. 60€ δίνεται για 12 μήνες psn. Που κανονικά έπρεπε να ήταν δωρεάν. Για αυτό πληρώνεται τα παιχνίδια. 

Πιστεψε με φιλε μου στην λεξη τζαμπα εχει διπλα και την φωτο μου, σε ολες της κονσόλες αλλα και σε οτι αφορα το pc :) αλλα ηταν και αλλα χρονια τοτε ;) τωρα με την online γενια τον παιχνιδιών δεν παιζεις :)  εγω φιλαράκι για την 12 μηνες psn δινω 26,5 :P :P :P εσυ μπορει να δινεις 60 :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...