Προς το περιεχόμενο

Black Lightning (TV Series)


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, xavier said:

και βρηκαν σειρα με μαυρους?

Ψήνομαι να το βάλω μόνο και μόνο για να ακούσω κάνα "νέγρε μου!"...

Μα τα παναγίδια βόδια...

Επεξ/σία από ThReSh
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα και το 3 επεισοδειο και μπορω να πω οτι ειχα απολυτα δικαιο,οταν ελεγα οτι το θεμα με τις κορες ειναι μακραν το πιο ενδιαφερον κομματι αυτης τις σειρας.

Μεχρι να μας δειξει οτι εχει καποιο σοβαρο κακο αυτη η σειρα,θα προτιμαω αυτο το κομματι:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, D4rkshadow είπε

Ειδα και το 3 επεισοδειο και μπορω να πω οτι ειχα απολυτα δικαιο,οταν ελεγα οτι το θεμα με τις κορες ειναι μακραν το πιο ενδιαφερον κομματι αυτης τις σειρας.

Μεχρι να μας δειξει οτι εχει καποιο σοβαρο κακο αυτη η σειρα,θα προτιμαω αυτο το κομματι:lol:

που τα βλεπεις και εισαι στο 3ο? χθες βγηκε το 2ο για μενα στο netflix, απο τις κορες ποια σου γυαλισε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, najinblue3 είπε

που τα βλεπεις και εισαι στο 3ο? χθες βγηκε το 2ο για μενα στο netflix, απο τις κορες ποια σου γυαλισε :P

Στο netflix μπορει να βγηκε χθες το 2,αλλα στα τορρεντ και απο τις 7 το πρωι εχει αναβει το 3 επεισοδειο,το οποιο παιχτηκε  τριτη βραδυ για τον καναδα.

Εννοειτε οτι μου αρεσε η μεγαλη κορη,την οποια βαζω μονο πισω απο την  Θεα caitlin snow πια( μιλαω για τις dc σειρες του cw)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, D4rkshadow είπε

Στο netflix μπορει να βγηκε χθες το 2,αλλα στα τορρεντ και απο τις 7 το πρωι εχει αναβει το 3 επεισοδειο,το οποιο παιχτηκε  τριτη βραδυ για τον καναδα.

Εννοειτε οτι μου αρεσε η μεγαλη κορη,την οποια βαζω μονο πισω απο την  Θεα caitlin snow πια( μιλαω για τις dc σειρες του cw)

μιας και δεν ασχολουμαι με τορρεντζ ετσι μου ξεφυγε :P εγω προτιμω την μικρη :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής πάντως ποιο πολύ "black lives matter" είναι και με ποιους και ποιες θα πηδηχτούν οι κόρες του.....
Δεν μπορώ να βγάλω τελικό συμπέρασμα αν δεν περάσουν ακόμα μερικά επεισόδια, αλλά προς το παρόν είναι πολύ μέτριο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαύρος κεραυνός, μαύρο καστ, ποιες ζωές περίμενες να πραγματευτεί η σειρά, τις άσπρες; :P

Θα συμφωνήσω πάραυτα, μέτριο μέχρι το 3ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν λέτε black life matters δηλαδή τι κάνουν σ αυτή τη σειρά, σκοτώνουν αστυνομικούς, είναι κατά του ρατσισμού? Πείτε γιατι ψοφάω για προπαγάνδα.

Επεξ/σία από Theodore1890
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...