Προς το περιεχόμενο

Iphone απο το ebay


μαρmar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας. Θελω να παρω ενα iphone6 και στο ebay το εχω βρει σε πολυ καλες τιμες. Ομως αν το αγορασω πχ 150 ευρω, ποιος μου εγγυαται οτι το κινητο δεν ειναι κλεμενο και οταν ειναι κλεμμενο, κλειδωνει και αχρηστευει τελειως.  Ξερει κανεις αν μπορω να εμπιστευτω το ebay για να αγορασω Iphone?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πάρεις από Ευρώπη δεν θα έχεις πρόβλημα με τελωνείο. Όσον αφορά το κλείδωμα, μόλις το πάρεις και μπει το email το δικό σου δεν μπορεί να κάνει κάποιος άλλος κάτι. Εννοείτε να είναι ξεκλείδωτο από την αρχή. Προσοχή να είναι ξεκλείδωτο σε εταιρίες τηλεφωνίας. Αν για κάποιο λόγο δεν είσαι ευχαριστημένος μιλάς με eBay και θα βρεις άκρη. Το αρνητικό σε αυτή την αγορά είναι ότι συνήθως είναι ανακατασκευασμένα τηλέφωνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα, ψάχνω να πάρω ενα i phone Χ και γενικά εχω βρει ελκυστικές τιμές σε ebay  και amazon μήπως μπορεί κανείς να μου πει τι μοντέλο πρεπει να είναι για να δουλεύει Ελλαδα κτλπ? Βγαίνει σε 2 εκδόσεις απο οτι είδα. 

A1865 (USA, Hong Kong, Australia, New Zealand, China) 


A1901 (EMEA, UAE, LATAM, Canada, USA - AT&T/T-Mobile, Singapore)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/13/2018 στις 1:35 ΠΜ, thanosagiotis είπε

Παιδιά καλησπέρα, ψάχνω να πάρω ενα i phone Χ και γενικά εχω βρει ελκυστικές τιμές σε ebay  και amazon μήπως μπορεί κανείς να μου πει τι μοντέλο πρεπει να είναι για να δουλεύει Ελλαδα κτλπ? Βγαίνει σε 2 εκδόσεις απο οτι είδα. 

A1865 (USA, Hong Kong, Australia, New Zealand, China) 


A1901 (EMEA, UAE, LATAM, Canada, USA - AT&T/T-Mobile, Singapore)

Με το δικό μου Α1901 που το έχω πάρει από Καναδά, παίζω Ελλάδα / Ευρώπη / Καναδά χωρίς κανένα πρόβλημα since day 1 (03/11/2017).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/2/2018 στις 1:35 ΠΜ, thanosagiotis είπε

Παιδιά καλησπέρα, ψάχνω να πάρω ενα i phone Χ και γενικά εχω βρει ελκυστικές τιμές σε ebay  και amazon μήπως μπορεί κανείς να μου πει τι μοντέλο πρεπει να είναι για να δουλεύει Ελλαδα κτλπ? Βγαίνει σε 2 εκδόσεις απο οτι είδα. 

A1865 (USA, Hong Kong, Australia, New Zealand, China) 


A1901 (EMEA, UAE, LATAM, Canada, USA - AT&T/T-Mobile, Singapore)

Οποιο και να παρεις φιλε μου δν θα εχει κανενα θεμα στην Ελλαδα. Και τα δυο δουλευουν κανονικα. 

Στις 11/2/2018 στις 3:17 ΜΜ, μαρmar είπε

γεια σας. Θελω να παρω ενα iphone6 και στο ebay το εχω βρει σε πολυ καλες τιμες. Ομως αν το αγορασω πχ 150 ευρω, ποιος μου εγγυαται οτι το κινητο δεν ειναι κλεμενο και οταν ειναι κλεμμενο, κλειδωνει και αχρηστευει τελειως.  Ξερει κανεις αν μπορω να εμπιστευτω το ebay για να αγορασω Iphone?

Κανενας φιλε μου δεν μπορει να σ εγγυηθει τιποτα απλα οτι λεει η περιγραφη στο ebay τις περισσοτερες φορες ισχυει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...