Προς το περιεχόμενο

Athens Dark (Φεβρ 2018)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τα ελληνικά δεδομένα μου φάνηκε πολύ καλό.Ελπίζω σε συνέχεια.

Το μόνο που με χάλασε ηταν η μικρή διάρκεια των επεισοδίων.

Επεξ/σία από Gtr34
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεναριο φωτογραφια ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ επιπεδο για ΕΛΛΑΔΑ. Ο lead απεθαντος δεν πειθει, ο Ορφεας επαιξε θαρρω πολυ καλα.

Στο μειον τα fighting scenes , πολυ αργα , κακο choreography με πολλα cuts για να μην τους ξεφτιλισουν ακομα παραπανω.

 

7/10 πολυ καλη προσπαθεια , ερχεται η αναγνωριση ΖΗΣΗ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και είμαι μεγάλος αντίπαλος οτιδήποτε ελληνικού προσπαθεί να κάνει ένα βήμα παραπάνω και να φτάσει ξένα πρότυπα (ταινίες, σειρές), αλλά και γενικότερα ελληνικών ταινιών  και σειρών  που κατά 98% είναι αηδιες,μετά την απίστευτη ταινία Εταίρος Εγώ που είδα πρόσφατα θα δώσω μια ευκαιρία στο athens dark και λόγο ζήση που έχει γράψει το σενάριο

Είμαι σίγουρος για το τι θα δω και ξέρω τι περιμένω αλλά ίσως μια στο εκατομμύριο να μην είναι τόσο σαπιλα όσο πιστεύω ότι θα είναι

Μάλιστα οι προσδοκίες μου είναι τόσο μεγάλες που θα μπει και στη τηλεόραση :P

 

15199455013501715155253.jpg

Επεξ/σία από panossar95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τελικά δεν είναι τόσο κακό όσο πίστευα

Το μεγάλο φάουλ είναι τα επεισόδια παιδιά. 7-8 λεπτά???? Σοβαρά τώρα? Και ένα μάλιστα ήταν 4-5λεπτα εκεί το έκλεισα νευρίασα. 

Κρίμα γιατί φαίνεται ότι έχει γίνει προσπάθεια, όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά μέχρι εκεί που είδα δεν είναι σκουπίδι, αλλά με εφταλεπτα επεισόδια ρε παιδιά? Πολύ λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τα ελληνικα δεδομενα οντως ειναι καλο, αλλα η φαση στην αρχη πολυ κακη σε εκτελεση

Ειδα μονο το 1ο, θα δω και τα επομενα το σ/κ αλλα παλι για τα ελληνικα δεδομενα ειναι καλο

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, McNerd είπε

Εφτάλεπτα επεισόδια; Δηλ το ξεπετάς όλο με τον απογευματινό καφέ;

Έτσι μάλιστα.

Ναι τα περισσότερα τόσο είναι 10-11 συνολικά βγάλε ένα λεπτό στην αρχή ένα στο τέλος που δείχνει τίτλους και ονόματα ηθοποιών. 

Είναι λίγο ξενερα αυτό, γιατί τελικά φαίνεται να έχει προοπτικές για κάτι καλό. 

Φαντάσου στην αρχή δεν είχα δει διάρκεια και όταν τελείωσε ειπα " όντως τώρα?" :P Το ενα επεισόδιο είναι 5 λεπτά χαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...