Προς το περιεχόμενο

Athens Dark (Φεβρ 2018)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελληνική Vampire σειρά, μεγαλεία!

http://roxx.gr/2018/02/12/se-liges-meres-erchetai-elliniki-seira-vampir-kai-kynigous-vrikolakon/

 

Επεξ/σία από ThReSh
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αναμεικτες εντυπωσεις απο το trailer, εχει καποια ενδιαφερουσα ειδικα εφφε, η σκηνοθεσια παντως ειναι λιγο.. εκτος τοπου και χρονου. Ειδικα οι ληψεις με το drone.
 

Οπως και να εχει, μακαρι να παραδειγματιστουν και αλλοι για αντιστοιχες προσπαθειες, ισως δουμε διαφορετικες σειρες απο το την συνταγη "μου εκλεψε τον γκομενο και εγω τον φιλο του" οπως γινεται στην συγχρονη ελληνικη τηλεοραση εδω και χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ο πιατας μια χαρα ειναι,τα ελληνικα δε ξερω γιατι μου ακουγονται τοσο "αντιτουριστικα" σε τετοια θεματολογια...!

Επεξ/σία από Anastazio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, Anastazio είπε

ο πιατας μια χαρα ειναι,τα ελληνικα δε ξερω γιατι μου ακουγονται τοσο "αντιτουριστικα" σε τετοια θεματολογια...!

Γιατί δεν ξέρουν να γράφουν σενάρια ούτε να ζητάνε από τους ηθοποιούς να βγούν από το κλισέ.

"Ολοι κινδυνεύουν αγόρι μου... όλοι" > Είναι μια cringey φράση που με τον τρόπο που ειπώθηκε θα μπορούσε να ανήκει από τη Λάμψη του φόσκωλου έως τη διαφήμιση του έξτρα παρθένου ελαιόλαδου.

18 ώρες πριν, Getta Robo είπε

Οπως και να εχει, μακαρι να παραδειγματιστουν και αλλοι για αντιστοιχες προσπαθειες, ισως δουμε διαφορετικες σειρες απο το την συνταγη "μου εκλεψε τον γκομενο και εγω τον φιλο του" οπως γινεται στην συγχρονη ελληνικη τηλεοραση εδω και χρονια.

Πας στοίχημα ότι η συνταγή είναι ίδια αλλά με άλλο περιτύλιγμα; :D

Συμπερασματικά: Καλύτερα να βγω να μεθύσω σε ντεθάδικο Σάβατο βράδυ.

Επεξ/σία από McNerd
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...