Προς το περιεχόμενο

Ανεξάρτητη υπηρεσία Cosmote TV Go χωρίς περιορισμούς δικτύου και στο βάθος 4K


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, kurkosdr είπε

Καθόλου ηλίθιος ο περιορισμός κατ' εμέ. Αν δεν υπήρχε με ένα account θα βολευόταν ολόκληρη η οικογένεια μη σου πω και το σόι.

Δεν είναι φιλανθρωπικό ίδρυμα, και οι παραγωγοί περιεχομένου απαιτούν και αυτοί να υπάρχουν περιορισμοί.

Δεν τοποθετήθηκα ολοκληρωμένα και το πήρες λάθος... Από τη στιγμή που πληρώνω σημαίνει ότι προφανώς σέβομαι τα δικαιώματα των παραγωγών. Εάν λοιπόν θέλουν να περιορίσουν τα άτομα που το χρησιμοποιούν μπορούν πολύ απλά να κρατήσουν τον περιορισμό των παράλληλων συσκευών που αναπαραγάγουν ταυτόχρονα. Επίσης θα μπορούσαν να αναγνωρίζουν μια συσκευή από κάποιο hardware ID. Δεν είναι δυνατόν ρε φίλε για εμάς που ασχολούμαστε λίγο παραπάνω με τα smartphones μας και θέλουμε να φλασάρουμε άλλη rom κάθε μήνα η κάθε εβδομάδα να μην μπορούμε να χρησιμοποιούμε την εφαρμογή για την οποία πληρώνουμε...

Επεξ/σία από kvol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, panos- είπε

Δεν ήταν επειδή βλέπανε λίγοι, αλλά επειδή η Discovery ζητούσε αρκετά € για να ανανεώσει συνδρομή και ο ΟΤΕ δεν δέχτηκε.

δεν μας νοιαζει και τόσο.....τόσα φράγκα εχει μαζέψει ....να το πληρώνανε.... τα Discovery άξιζε πολύ.

επίσης βάλανε bbc earth αλλα τις μισές εκμπομπές δεν στις δίνει μέσω cosmotetvgo ......αυτο και αν είναι απάτη....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αγορά της Ελλάδας είναι πολύ μικρή για να έχει 2 συνδρομητικές πλατφόρμες, πόσο μάλλον 3. Κάποια στιγμή θα μείνει μόνο ένας και από ό,τι βλέπω μάλλον θα ειναι ο Cosmote.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ως Ευρώπη δεν μπορούμε να επιλέγουμε υπηρεσίες άλλων Ευρωπαϊκών χωρών?

Κατά τα άλλα το αντί- geo blocking που ψήφισαν τους μάρανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Snollygoster είπε

Η αγορά της Ελλάδας είναι πολύ μικρή για να έχει 2 συνδρομητικές πλατφόρμες, πόσο μάλλον 3. Κάποια στιγμή θα μείνει μόνο ένας και από ό,τι βλέπω μάλλον θα ειναι ο Cosmote.

Ναι γιατι οταν ηταν μονο μια στην Ελλαδα οι τιμες και το περιεχομενο ηταν καλυτερα..#not...

Αν εξαγοραστει το υπολοιπο της Nova απο vodafone-wind θα ειναι cosmote vs ολων των αλλων. Αν αρχισουν και αυτοι τις συνδιαστικες προσφορες 4play με το περιεχομενο της nova + την προσβαση στο δικτυο που δεν φτανουν ακομη wind και vodafone κατσε να δεις που θα παει η συνδρομητική βαση της cosmote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι? εγω με vdsl 50αρα (τα πιανει) το replay tv μεσω αποκωδικοποιητη δειχνει τοσο χαλια που δεν βλεπεται, με πιξελς κτλ,

εχει δει κανεις σας hd στο replay tv ή εγω κανω κατι λαθος? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Hapatingo είπε

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ως Ευρώπη δεν μπορούμε να επιλέγουμε υπηρεσίες άλλων Ευρωπαϊκών χωρών?

Κατά τα άλλα το αντί- geo blocking που ψήφισαν τους μάρανε.

Προφανώς γιατί κάθε πάροχος στη χώρα του πληρώνει για να αγοράσει τα "αποκλειστικά" δικαιώματα ενός περιεχομένου. Συνεπώς, είναι μάλλον αθέμιτο να γίνεται κάτι τέτοιο, δηλαδή να έρχεται μία εταιρεία που αγόρασε τα δικαιώματα με χαμηλότερη τιμή στην Ελλάδα, πχ., και να τα πουλάει με μεγαλύτερο περιθώριο κέρδους στη Γερμανία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, vfragos είπε

HDR πως μπορείς να δεις πια ταινία έχει; Πρέπει να έχεις το πακέτο για 4Κ;

Ναι.Τα έχει σε δίκη τους κατηγορία τα 4k.Αλλα και αν στην επιλέξει βάση αυτών που έχεις δει σου βγάζει η tv ένδειξη για το hdr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας φροντίσουν λίγο περισσότερο το τομέα εξυπηρέτηση πελατών γιατί "φεύγουν" και όσοι τους είχαν εξ' αρχής εμπιστευθεί και προφανώς να μάθουν να απαντούν σε έγγραφα παράπονα εγκαίρως αντί να τα αγνοούν επιδεικτικά.

Η κατάσταση με τους εκπροσώπους έχει "ξεφύγει" εντελώς, κάθε ενας έχει και μια διαφορετική άποψη στο ίδιο θέμα. Απορώ που βραβεύεται το Call Center τους κάθε χρόνο.

Προσωπικά τους "έκοψα" πρόσφατα την υπηρεσία παρά την αναγνώριση της, προφορικής, ορθότητας των απόψεών μου και σκοπεύω να διακόψω κάθε συνεργασία.

Ακούει το [email protected] η να το στείλω στο Συνήγορο να στανιάρετε μια και καλή?

Δεν γράφω λεπτομέρειες γιατί φοβάμαι ότι ο παραλογισμός που αντιμετώπισα δύσκολα θα γίνει κατανοητός.

1 ώρα πριν, george4791 είπε

να ρωτησω κατι? εγω με vdsl 50αρα (τα πιανει) το replay tv μεσω αποκωδικοποιητη δειχνει τοσο χαλια που δεν βλεπεται, με πιξελς κτλ,

εχει δει κανεις σας hd στο replay tv ή εγω κανω κατι λαθος? 


Εχεις 50άρα αλλά στα πόσα κλειδώνει?

Με ποιό τρόπο έχεις συνδέσει το δέκτη με το router?

Καλά να μην βλέπεις HD αλλά το χάλια με pixels δεν δικαιολογείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, liberostelios said:

Προφανώς γιατί κάθε πάροχος στη χώρα του πληρώνει για να αγοράσει τα "αποκλειστικά" δικαιώματα ενός περιεχομένου. Συνεπώς, είναι μάλλον αθέμιτο να γίνεται κάτι τέτοιο, δηλαδή να έρχεται μία εταιρεία που αγόρασε τα δικαιώματα με χαμηλότερη τιμή στην Ελλάδα, πχ., και να τα πουλάει με μεγαλύτερο περιθώριο κέρδους στη Γερμανία.

Μα το ίδιο δεν γίνετε και στα προϊόντα που προστίθεται ο εκάστοτε φπα της χώρας? Γιατί οι υπηρεσίες να εξαιρούνται.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Billator είπε

Ποτέ δεν θα μπορέσεις να έχεις ΚΑΜΙΑ συνδρομή η οποία να έχει μέσα όλα όσα θες. Και τιμολογιακά το Netflix είναι το πιο ανταγωνιστικό για όλους. Ειδικά το περιεχόμενο του cosmote TV θα είναι πολύ μικρότερο σε όλα. Οπότε είναι σαν να λες και αντιλές :) 

Ναι αμε...

64926358.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Damachi είπε

Επί της ουσίας πόσο σας δίνουν το entry και πόσο το family και το cinema pack ;

Με 37 ευρώ έχω ίντερνετ έως 24, σταθερή και full pack cosmote tv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...