Προς το περιεχόμενο

Power of love ΣΚΑΙ


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 314
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χτες κ@λοβαρουσα και ειδα καμια ωρα. Ποιος ειναι ο στοχος εκει μεσα; Ποιος κερδιζει και τι κερδιζει;

Μονο η 19 χρονη ρωσιδα ειναι συμπαθητικια και το ντουμπαι αλλα το παιζει.....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναειδα αλλη μια ωριτσα..........παλι δεν καταλαβα τι παιζει. Υπαρχουν αποχωρησεις; τελικος νικητης(εστω ζευγαρι); Η κρητικια παντως εχει παει το στοκαρισμα σε αλλο επιπεδο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kargo130 είπε

Ξαναειδα αλλη μια ωριτσα..........παλι δεν καταλαβα τι παιζει. Υπαρχουν αποχωρησεις; τελικος νικητης(εστω ζευγαρι); Η κρητικια παντως εχει παει το στοκαρισμα σε αλλο επιπεδο...

και εγώ λίγο που είδα δεν ξέρω τι παίζει ακριβώς, το μόνο που άκουσα και κατάλαβα είναι ότι θα μείνουν εκεί 3 βδομάδες(δεν ξέρω αν αποχωρεί κάποιος κτλ) και ότι ο κόσμος ψηφίζει ποιον συμπαθεί περισσότερο και αυτός λογικά κερδίζει κάποιο έπαθλο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ισχύει, είναι καθαρά και μόνο αν δεν έχεις τι να κάνεις εκείνη την ώρα η να αφήσεις την τηλεόραση σε ένα κανάλι να παίζει και να ρίχνεις κλεφτές ματιές..

και πολύ το ανέβασα πιστεύω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, john_shadow είπε

ναι ισχύει, είναι καθαρά και μόνο αν δεν έχεις τι να κάνεις εκείνη την ώρα η να αφήσεις την τηλεόραση σε ένα κανάλι να παίζει και να ρίχνεις κλεφτές ματιές..

και πολύ το ανέβασα πιστεύω :P

φίλε δεν είχα τι να κάνω και έβαλα τιβή χωρίς ήχο, είδα κάτι μπάζα σε ένα σαλόνι, το ξανάκλεισα. Ούτε θέλω να ξέρω τι κουβεντιάζανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρεπει να υπαρχει ποιο γελοιο concept

 

Πηγαινουνε σε ενα σαλονι και καθονται για 8 ωρες οι "Αντρες"(που λεει ο λογος) και σε ενα αλλο διπλανο σαλονι οι γυναικες για 8 ωρες 

(χωρις να εχουνε επαφη μεταξυ τους )

Δεν μενουνε εκει περα και μετα απο το 8 ωρο απλα φευγουνε απο εκει (χωρις να δειχνει που και τι κανουνε τις υπολοιπες 16 ωρες)  και ξαναπηγαινουνε την επομενη μερα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι ηρωας εχω ανοικτη την φωνη(καταραμενη βαρεμαρα)...

Νομιζω κανεις δεν εχει καταλαβει ποιο ειναι το κονσεπτ.........απο οτι καταλαβα τις υπολοιπες ωρες γυρνανε σπιτια τους...

Ο τουρκαλας εχει πουλησει στον βλακααλαφουζο οτι χειροτερο κυκλοφορει στην παγκοσμια αγορα

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...