Προς το περιεχόμενο

Power of love ΣΚΑΙ


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 314
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα βγάλει κανένα αράβικο strap on Άννα από Qatar που ήταν και θα αρχίσει στα σκαμπίλια την Στέλλα.... Και θα σου πω εγώ μετά τα είμαι από την Κρήτη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, omghi2u είπε

ωχ ωχ ωχ αρχιζει να γυαλιζει το ματακι του τρελου.

λογικα κάνανε μλκια... παιζει να παρει μπουλο ο ψυχασθενης!

28058680_1596541363800073_31506234215795

Ποιος είναι ο 8ος; Κάτω δεξιά.

Για όσους ρωτάνε από ποιος είναι που, υπάρχει βίντεο με παρουσιάσεις λίγες σελίδες πίσω.
Αυτό ήταν ΈΚΠΛΗΞΗ.
Είτε δεν παίζει στην Κύπρο το ριάλιτυ, δεν γνωρίζω, είτε όλες οι γυναίκες βλέπουν ρουκ ζουκ την ίδια ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ πιστεύω στην απλή αγνή μλκία του Έλληνα. Δεν ήταν έκπληξη. Φαίνεται πόσο σιχαμάρα κ μίσος υπάρχει για την "19χρονη" 28αρα παντου σε ολα τα social πέφτει κράξιμο φουλ.

Απλα... είμαι σχεδόν σίγουρος οτι την ψήφισαν νομίζοντας οτι την διώχνουν... και όχι οτι ψηφίζουν αγαπημένο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ηρωες ειδατε και το gala; Εγω δεν την παλεψα, ειχα παρει βεβαια την δοση μου το μεσημερι.

Καλα εδιωξαν το παλικαρι μας; (οπως λενε στο αλλο σαη "υιοθετημενος μεσσι":D:D)

Ακουγεται γυριζει και ο γυπαετος απο τα τιρανα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες είδαλίγο αυτή τη μαλάκια το γκαλά, που τους βρήκαν όλους αυτούς αποράω.εκείνη που λέει ότι είναι 19 ενώ 30αριζει δεν ξέρω τι κόμπλεξ βαρά.εκείνη πάλι που το παίζει Ιταλίδα τη κόβω να είναι από την Τασκένδη.φινέτσα στυλ μηδέν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει λόγος αυτή την μαλακια να την βάζουν 3 το μεσημέρι και όχι μετά της 11 το βράδυ να πάνε τα κορίτσια σε κάνα τζακουζι με μαγιό τη φοβάται ο σκαι  μην χαλάσει την ποιότητα του σταθμού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, greengr21 είπε

Υπάρχει λόγος αυτή την μαλακια να την βάζουν 3 το μεσημέρι και όχι μετά της 11 το βράδυ να πάνε τα κορίτσια σε κάνα τζακουζι με μαγιό τη φοβάται ο σκαι  μην χαλάσει την ποιότητα του σταθμού. 

Αν πάνε σε τζακούζι θα ξεβάψει ο σοβάς και δεν θα σου αρέσει αυτό που θα δεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Θα βγάλει κανένα αράβικο strap on Άννα από Qatar που ήταν και θα αρχίσει στα σκαμπίλια την Στέλλα.... Και θα σου πω εγώ μετά τα είμαι από την Κρήτη....

Η Αννα ειναι απο το Τεπελενι, σιγα μη φοβηθει την Κρητικια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...