Προς το περιεχόμενο

Huawei P Smart Review


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, andreasmiky είπε

κανένας δεν διαφωνεί μαζί σου τεχνικα.το θέμα είναι ότι το s7 edge  που είχα τελευταία (πριν πάω στην Huawei και το p10) ότι και να μου λες μου έβγαλε την ψυχή.η μια αναβάθμιση χειρότερη από την αλλη. τι καθαρή εγκατάσταση, τι εκκαθάριση δεδομένων,τι εκκαθάριση προσωρινων αρχείων...και το αποκορύφωμα στο σέρβις ένα μπ@@@@@ο! τελικά το πούλησα πήρα το p10 και ισιωσα.φορτιση σφαιρα , ταχύτητα multitasking , σέρβις εξαιρετικό και το κεφάλι μου ήσυχο.τωρα αν θες αδερφέ μου να παιδευεσαι και να χάνεσαι στην μετάφραση ενώ άλλη είναι η πραγματική ζωη..  δική σου είναι η ζωή δεν είναι δική μου...φιλικά πάντα!

Όσο και να πω ότι μπορεί να μου αρέσει ένα Huawei, οσο και καλή τιμή μπορεί να έχουν (που δεν έχουν πλέον), το EMUI δεν παλεύεται.... Από άποψη εμφάνισης και λειτουργικότητας κατ' εμέ χειρότερο και απο touchwiz...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, techplastic said:

Για τα λεφτά του καλό φαίνεται.Στα χαρακτηριστικά διάβασα πως δεν έχει ραδιόφωνο :( είναι λίγο μείον για κάποιον που χρησιμοποιεί.Είδα πως και το Honor 9 δεν έχει ραδιόφωνο,δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε κάποια μοντέλα της η huawei επιλέγει να μην βάζει και σε κάποια να βάζει.

Έχει ραδιόφωνο το P smart. Λέγεται FM Radio ή κάτι τέτοιο.

Και για όσους ενδιαφέρονται, έχει και 3.5mm jack υποδοχή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με andoind 8  θελει ο αλλος κ αναβαθμισεις δλδ τη να βαλει...με 200 ε κινητο μιλαμε ειδα κ sammy lg iphone επειδη εχω αγορασει παρα πολλα κινητα ναυαρχιδες τι παραπανω κανει δηλ το 7, 8 η 9 adroind η να εχω αναβαθμιση ετσι για το γαμωτο...με τα χρηματα αυτα τι αγοραζεις σε κινητο επωνυμο...ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, voltmod είπε

Για το P Smart λέω, και το λέω με σιγουριά άνθρωπε μου :)

yeap, το είδα σήμερα από κοντά και έχει τελικά ραδιόφωνο,απλά σε κάποιες σελίδες καταστημάτων στα χαρακτηριστικά έγραφε πως δεν έχει γιαυτό και παραξενεύτηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα μια μικρη βοηθεια.

με κερδισε ενα πανεμορφο κινητο ονοματι P Smart αλλα βρισκομαι σε διλημμα. ειμαι μεταξυ P Smart , Mate 10 Lite και Honor 9.

επειδη το τωρινο μου κινητο ''αργοπεθαινει'',πρεπει να παρω αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Star-Lord είπε

θα ηθελα μια μικρη βοηθεια.

με κερδισε ενα πανεμορφο κινητο ονοματι P Smart αλλα βρισκομαι σε διλημμα. ειμαι μεταξυ P Smart , Mate 10 Lite και Honor 9.

επειδη το τωρινο μου κινητο ''αργοπεθαινει'',πρεπει να παρω αλλο.

Mate 10 lite & honor 9 είναι ανώτερα.

Δες τι μέγεθος οθόνης σε βολεύει καλύτερα και επέλεξε.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Star-Lord είπε

θα ηθελα μια μικρη βοηθεια.

με κερδισε ενα πανεμορφο κινητο ονοματι P Smart αλλα βρισκομαι σε διλημμα. ειμαι μεταξυ P Smart , Mate 10 Lite και Honor 9.

επειδη το τωρινο μου κινητο ''αργοπεθαινει'',πρεπει να παρω αλλο.

Το Honor 9 είναι πολύ ανώτερο από τα άλλα δύο. Ακομα και το Honor 8 είναι ανώτερο από τα άλλα δύο. Είναι άλλης κατηγορίας κινητό το 9. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ziaba είπε

όταν θα πει η huawei αααα δεν θα πάρει αναβάθμισή και θα σταματήσει η υποστήριξή λόγω του soc της συσκευής που πλήρωσες πέρσι 250€ τότε θα καταλάβεις γιατί ψειρίζουμε και την μαϊμού

αν δεν ξερεις να μην μιλας ,μην το παιζεις εξυπνος,λες χαζομαρες...και βεβαια η huawei κανει αναβαθμισεις και τακτικα ,και οχι υποβαθμισεις οπως αλλες μεγαλες...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το αγόρασα για την σύζυγο , vfm όπως το περίμενα 

ΘΕΤΙΚΗ έκπληξη ότι παρόλες τις 5.65" το κινητό είναι "μικρό" σε μέγεθος , μικρότερο από πολλά 5.5"

προσωπικά το θεωρώ σημαντικό γιατί σαν κύρια χρήση λειτουργεί ως τηλέφωνο και δευτερευόντως για τα apps.

Τα δυνατότερα σημεία του είναι η "μεγάλη" & ποιοτική οθόνη και το περιορισμένο μέγεθος/βάρος του τηλεφώνου.

Επεξ/σία από jgeorgiou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εδω και κατι χρονια το huawei p8lite. Ικανοποιημενος, εκτος απο την μπαταρια. Το ιδιο κινητο εχει και η κοπελα μου, παλι προβλημα με την μπαταρία, αρχισε η πλατη να φουσκώνει, φοβαται μην της σκασει στα μουτρα.

Ενα αλλο που δεν μου αρεσει τωρα στην πολυτικη της εταιριας ειναι οτι ακολουθει τα χναρια της Samsung, βγαζει ενα μοντελο high tech και μετα lite, mini lite. Πλεον εχουν μπει πολλες αλλες εταιριες στο παιχνιδι που στρεφομαι εκει για επομενο κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/2/2018 στις 11:14 ΠΜ, Liverpool89 είπε

Εχω εδω και κατι χρονια το huawei p8lite. Ικανοποιημενος, εκτος απο την μπαταρια. Το ιδιο κινητο εχει και η κοπελα μου, παλι προβλημα με την μπαταρία, αρχισε η πλατη να φουσκώνει, φοβαται μην της σκασει στα μουτρα.

Ενα αλλο που δεν μου αρεσει τωρα στην πολυτικη της εταιριας ειναι οτι ακολουθει τα χναρια της Samsung, βγαζει ενα μοντελο high tech και μετα lite, mini lite. Πλεον εχουν μπει πολλες αλλες εταιριες στο παιχνιδι που στρεφομαι εκει για επομενο κινητο.

 

Το έχω πάνω από 2+ χρόνια αυτό, και το χρησιμοποιώ καμια φορά. Ακόμα και τώρα κανονικά updates, αλλά όπως είπες, μικρή μπαταρία.

Το P Smart βέβαια πολύ ανώτερο. Πέρασαν τα χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ~mxls~ είπε

Το έχω πάνω από 2+ χρόνια αυτό, και το χρησιμοποιώ καμια φορά. Ακόμα και τώρα κανονικά updates, αλλά όπως είπες, μικρή μπαταρία.

Το P Smart βέβαια πολύ ανώτερο. Πέρασαν τα χρόνια.

Το ματιασα. Οτι παιρνει αναβαθμισεις ειναι αληθεια. Αλλα πολλες επιλογες δεν σου δινει, πχ στην οθονη κλειδωματος. Γιατι να χω την καμερα και δεξια και στα πληκτρα, χωρις να μπορω να τα αλλαξω.

Υ.Γ: χτες μετα απο κατι χρονια το βαρεσα στο τραπεζι, μετα απο ενα τηλεφωνο και κυρτωσε. Τωρα ειναι κυρτο, χωρις να εχει παθει κατι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...