Προς το περιεχόμενο

Έχεις HP LaserJet 4P ή 4MP ?


CyanBlue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εάν κάποιος διαθέτει έναν... αρχαίο laser εκτυπωτή HP LaserJet 4P ή 4MP, (όπως αυτόν της φωτογραφίας) ας στείλει ένα PM.

Τον χρειάζομαι για ανταλλακτικά.

Ίσως πολλοί από εσάς να είσαστε... νεώτεροι από τον εκτυπωτή που ψάχνω :D

LaserJet 4P.jpg

Επεξ/σία από CyanBlue
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χρειάζεσαι κάποιο συγκεκριμένο ανταλλακτικό? Για ποιά δουλειά τον έχεις? Σε ρωτάω γιατί είμαι γνώστης του θέματος, και ο 4L ήταν ο πρώτος εκτυπωτής που επιχείρησα να φτιάξω!  Το λέω για να σου πω ότι έχω περίπου τα ίδια χρόνια με εσένα αλλά στον τομέα των αναλώσιμων (κάπου διάβασα να το γράφεις).

Επεξ/σία από John31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...
Στις 27/3/2018 στις 2:52 ΠΜ, John31 είπε

Χρειάζεσαι κάποιο συγκεκριμένο ανταλλακτικό? Για ποιά δουλειά τον έχεις? Σε ρωτάω γιατί είμαι γνώστης του θέματος, και ο 4L ήταν ο πρώτος εκτυπωτής που επιχείρησα να φτιάξω!  Το λέω για να σου πω ότι έχω περίπου τα ίδια χρόνια με εσένα αλλά στον τομέα των αναλώσιμων (κάπου διάβασα να το γράφεις).

Για κάποιο λόγο, δεν είδα ποτέ την απάντησή σου. Ψάχνω το πάνω καπάκι του LaserJet 4P / 4MP του 1993. Πιο πολύ για συναισθηματικούς λόγους. Ο εκτυπωτής είναι σε άρτια κατάσταση, αλλά χρησιμοποιώ πολλούς άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαξε βρες παλιους ΙΤ σε τραπεζες, πχ ρωτα στην Τρ. πειραιώς, εχω την εντυπωση πως στην αγροτική τράπεζα που το 12-13 εγινε πειραιως, ξεσκαρταραμε τετοιους....  ισως κ στην εμπορικη τραπ. οταν την ειχαν παρει Γάλλοι...  τωρα ειδα το νήμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...