Προς το περιεχόμενο

Ακύρωση


berry3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κλείνω το θεμα γιατι δε βλεπω σοβαρα σχολια από όλους περιμενω απάντηση απο διαχείριση ευχαριστώ 

Επεξ/σία από berry3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, berry3 είπε

Το σδοε ειχε το κινητο μου με καλεσε εκει πηγα και με ρωτησαν για τη συσκευή 

Την συναλλαγη πως βρηκαν οτι την εκανες εσυ ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στειλε μηνυμα εδω https://www.insomnia.gr/contact ή μυνημα στον Hal9000  https://www.insomnia.gr/profile/39041-hal9000/

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, berry3 είπε

Προσφατα κληθηκα απο εφοριακο για να δωσω απαντηση σχετικα με πωληση κινητου σφραγισμενου iphone 7 τον Ιουλιο 2017 για την οποια πώληση δεν υπαρχουν στοιχεια παρα μονο το κινητο μου και η διευθυνση που εμενα τοτε οπου δοθηκαν σε ελεγκτη του σδοε. Αποδεχτηκα οτι ισως ειχα αγορασει μια συσκευη iphone εκεινη την περιοδο χωρις ομως να εχω συγκρατησει απο τοτε στοιχεια του μελους που το αγορασα ουτε στοιχεια συσκευης. Ακομα κι αν τον βρω απο το ιστορικό μου δεν μπορει να αποδειχτει οτι ημουν εγω που πουλησα αυτο το κινητο καπου που ουτε θυμαμαι ουτε κανεις αγοραστης με ενημερωσε εκτοτε για οποιοδηποτε προβλημα. Μου ζητουν λοιπον μετα ενα χρονο περιπου να βρω απο που αγορασα ενα iphone με imei του οποιου δεν σημειωσα καν οταν συνεβη η αγορά. Ειμαι χρονια μελος και με παλια προφιλ και ποτε δεν αντιμετωπισα προβλημα με τις συναλλαγες μου με μελη εδω και εκτιμω και τη σελίδα. Σκεφτομαι την παρουσια δικηγορου με γραπτη απαντηση. Αν μπορει καποιος να βοηθησει θα το εκτιμησω. Ευχαριστω

Επειδη ειναι λιγο περιεργό το ολο σκηνικό...

Η εφορία ασχολειται με αγοραπωλησια ενός κινητού?

Δεν θα εκανα τίποτα στην θέση σου. Ειναι μια συναλλαγη μεταξύ ιδιωτών και δεν υπάρχει τιποτα το παράνομο σε αυτό. Αν σε κατηγορουν για κάτι ας πάνε δια της νομικης οδου.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με καθε επιφυλλαξη μονο αν καποιο μελος δημιουργει υπονοιες οτι κανει εμποριο εδω μεσα η εφορια μπορει να ζητησει τα στοιχεια του απο τον υπευθυνο του forum.

Ισως ομως και να εχω λαθος .

Οι υπευθυνοι ας μας πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το γνωριζω αυτο αλλα με ενοχλησαν για συγκεκριμένο κινητο να δωσω πληροφοριες κι αν εχουν υπονοια για εμποριο πως τη στηριζουν απο καποιες αγγελιες κι ενα παλιο κινητο? Τι να πω ψαχνουν κοσμο να ριξουν πρόστιμο μου φαίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...