Προς το περιεχόμενο

Power of Love (New)


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τζουλια καλη ειναι. 

Αθηνα ειναι ωραια.

Και η Κρητικια θα ηταν καλη αν δεν παστωνοταν.

Τα αλλα τα φρικια δεν καταλαβαινω γιατι τα εβαλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τι λέει αυτό το reality? Μου το ανέφερε κάποιος και μου έλεγε οτι του είπαν πως είναι οτι ποιο thrash έχει παιχτεί στην ελληνική τηλεόραση, βέβαια δεν παίζει να το δω, μόνο κανένα απόσπασμα από youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Βασίλης_29 είπε

Τι λέει αυτό το reality? Μου το ανέφερε κάποιος και μου έλεγε οτι του είπαν πως είναι οτι ποιο thrash έχει παιχτεί στην ελληνική τηλεόραση, βέβαια δεν παίζει να το δω, μόνο κανένα απόσπασμα από youtube.

Δυο τινα συμβαινουν. Ειτε ο φιλος σου ειναι κατω απο 30, ειτε δεν εχει δει αρκετη τηλεοραση.

Το σοου ειναι καλη τρασια για τα σημερινα δεδομενα, με περσονες αμφιβολου παρελθοντος, αλλα δεν εχει δωσει ακομα αποσπασματα επιπεδου γιουτουμπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαξα ορισμένα αποσπάσματα, εντελώς βαρετό, ένα βίντεο είχε τις γυναίκες να μιλάνε καθισμένες σε ένα τραπέζι για 40 λεπτά και βάλε. Απορώ ποιος ο λόγος να κάτσεις να παρακολουθείς τόση ώρα...... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κίτρινες και κόκκινες κάρτες για παραβίαση κανονισμών που λέει η μπακοδήμου, τι φάση; Έπεσαν μήπως γ@μησια μεταξύ των συμμετεχόντων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ψιλο απατη ειναι το ολο σκηνικο. Αφου μετα τα γυρισματα ολοι βγαινουν εξω, δηλαδη δεν συναντιουνται; Ο ηλιθιος σωκρατης το ειχε πει οτι βρεθηκε εκτος πλατο με δωρο.

Ο δωρος που κανει αγαπουλες και ντροπες με την 19χρονη τριανταρα μπροστα στις καμερες, δεν παιζει να μην την εχει βρει εξω και δεν εχει σκοραρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, ant_ είπε

Σε διαφορα σαιτ βγηκανε κατι φημες οτι εχει γυρισει ενα "ντοκιμαντερ" παιχτρια του παιχνιδιου :rolleyes:

Ποια? Δεν πιστεύω η άσχημη Ιταλίδα με τα σγουρα μαλλιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...