Προς το περιεχόμενο

GAMING CHAIR GENESIS NITRO 330 99.90€


tselehub

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γερα φαινοντουσαν αλλα εκαναν παραπανω φασαρια απο αλλα και επισης χαραζαν παραπανω το παρκε.

φυσικα μετα εβαλα κατι αλλα που ειναι σαν λαστιχενια που ειχα αγορασει για την προηγουμενη καρεκλα μου (αν και τα δικα της νομιζω ηταν καλυτερα) για αυτον ακριβως τον λογο.

Επεξ/σία από iakoboss7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειμαι αναμεσα σε αυτην την καρεκλα που την εχει προτεινει ενας φιλος μου: http://www.ikea.gr/epipla-grafeiou/karekles-grafeioy/peristrefomenes-karekles/millberget-peristrefomeni-karekla-58072/20339415/

και την 330 που ειδα σημερα απο εδω. μπορει κανενας να με βοηθησει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, pana8as13 είπε

παιδια ειμαι αναμεσα σε αυτην την καρεκλα που την εχει προτεινει ενας φιλος μου: http://www.ikea.gr/epipla-grafeiou/karekles-grafeioy/peristrefomenes-karekles/millberget-peristrefomeni-karekla-58072/20339415/

και την 330 που ειδα σημερα απο εδω. μπορει κανενας να με βοηθησει ?

Εγώ προσωπικά σαν υπερευχαριστημένος κάτοχος της Markus που είμαι 1,80 και 120 κιλά θα πήγαινα για την Millberget από Ikea. 

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα σήμερα και την έστησα. Μόνος σου για να βάλεις την πλάτη είναι λίγο μανίκι, αλλά γίνεται να προσέξεις να την σφηνώσεις καλά και να πετύχεις τις τρύπες (και κατά προτίμηση να ακουμπάει κάπου η πλάτη ή το κάθισμα για να μην σου γυρνάω όσο σφίγγεις τις βίδες).

Ερώτηση γιατί αναφέρθηκε πως παίρνει κλίση όλη μαζί, κάθισμα και πλάτη. Πώς γίνεται αυτό; Πρώτη σοβαρή καρέκλα που είχα στην ζωή μου και δεν ξέρω μην θέλει τίποτα κάτω στον μοχλό να κάνω, ή στο άλλο το στρογγυλό που μάλλον σφίγγει μια βίδα.

EDIT: Και επειδή ρωτήθηκε, λέει στο κουτί αντέχει μέχρι 150 κιλά. Εντάξει, απέχω πολύ, αλλά πιστεύω στα 120 δεν θα έχει κανένα θέμα.

Επεξ/σία από BrocasHelm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηγα να την παρω σημερα με το παπι...χαχαχα.

Οταν ειδα το κουτι σαλταρα, παρατησα το παπι εκει και το κουβαλαγα με το λεωφορειο αλλα δεν εχω ασχοληθει ακομα μαζι της. Αντε να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρελαβα σημερα. Κοντα μια ωρα η συναρμολογηση. Σε παιδευει κυριως η πλατη, θελει ατομο να κραταει κοντρα κανονικα, γενικα ομως δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολη. Φαινεται πολυ ανετη. Πανεμορφη. Ο μηχανισμος φαινεται ποιοτικος οπως και η κατασκευη γενικοτερα, αν και τα ροδακια και το αστερι (βαση) ειναι πλαστικα αλλα δειχνουν να αντεχουν. Στα 100€ που την πηρα θεωρω οτι ηταν απο τις καλυτερες επιλογες της κατηγοριας. Για να δουμε πως θα ειναι στην πορεια.

ΥΓ: Σημερα εβγαλε κ την black στα 100ε

Επεξ/σία από JimasGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, buuren είπε

Εγω πηγα να την παρω σημερα με το παπι...χαχαχα.

Οταν ειδα το κουτι σαλταρα, παρατησα το παπι εκει και το κουβαλαγα με το λεωφορειο αλλα δεν εχω ασχοληθει ακομα μαζι της. Αντε να δουμε...

χαχαχ και εγω φιλε τον σκεφτομουν να παω με το παπι παλι καλα πηγα με το αμαξι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, keravnos21 είπε

Η βαση της ειναι πλαστικη ?

η βαση κατω απο το καθισμα ειναι μασιφ σιδερο.τωρα τα ποδια της καρεκλας ειναι απο σκληρο πλαστικο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...