Προς το περιεχόμενο

GAMING CHAIR GENESIS NITRO 330 99.90€


tselehub

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια καρεκλα δεν μπορει να καταντησει ετσι αν δεν προσπαθησεις πολυ για αυτο, μα πολυ ομως...μην τρελαθουμε.

Εχω την 330 1 χρονο και ειναι τζετ.

Εχω καρεκλα της πλακας τελειως 8 χρονια και εχει φθαρθει λιγο η  δερματινη (φυσιολογικο), ακομα την εχω σαν 2η.

Η καρεκλα για 99 ειναι σουπερ!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την έχω εδώ και ένα χρόνο και είναι τίμια, άνετη και ευρύχωρη. Μέρχις στιγμής δεν έχω κανένα παράπονο με γρατσουνιές, φθορές κτλ. Δεν έχω ακούσει για χτυπήματα μπαμ μπουμ όπως λένε μερικοί, μάλλον λόγω ότι είμαι μόνο 75 κιλά.

Καλύτερη καρέκλα στα 100€ πιστεύω δεν θα βρείτε. Καλό πάσχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την έχω εδώ και 2 μήνες περίπου οπότε δεν μπορώ να το κρίνω σε βάθος χρόνου, αλλά μέχρι στιγμής είμαι ικανοποιημένος για το ένα κατοσταρικο που έδωσα. Πολύ βολική ωραίο το μαξιλαράκι στην μέση και έχει εύκολη συναρμολόγηση (περίπου 20-25 λεπτά μου πήρε).

Για να φθαρεί τόσο πολύ σε μόλις ένα χρόνο όπως αναφέρθηκε πριν πάρει να έχει περάσει από κακομεταχείριση. 

Γενικότερα για αυτά τα λεφτά είναι τίμια καρέκλα αλλά δεν είναι για παραπάνω αφού σε πιο υψηλές τιμές βρίσκεις καλύτερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, akaloith είπε

καλο θα ειναι να τα δειτε πριν την αγορασετε....

η καρεκλα οταν αγοραστηκε
https://www.youtube.com/watch?v=oDCN95O2boI&list=PLWwH48QOG1ct7JHZqwv9ZJtqLwvO10I5x

η καρεκλα 1 χρονο μετα
https://www.youtube.com/watch?v=DF17NS3F0wQ&list=PLWwH48QOG1ct7JHZqwv9ZJtqLwvO10I5x

α) την μόνταρε με το δράπανο,  οπότε μία βίδα στραβόπιασε και βγήκε OFF (ποτέ δεν ξεκινάμε βίδωμα με δράπανο)

β) φυσικά και τρίζει αφού της λείπει βίδα !!

γ) όταν βαράει το μπράτσο για ένα χρόνο πάνω στο σίδερο του γραφείου,  λογικό είναι να σκιστεί  ( πέφτει με 70Kg και βάλε πάνω σε σίδερο )

δ) η δερματίνη δεν αντέχει  σαν καθημερινό ονυχοδρόμιο της γάτας. Πολύ άντεξε.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καληπέρα παιδια

Θα ήθελα να μοιραστώ την εμπειρεία μου με την συγκεκριμένη καρέκλα και τι μου προτείνετε να κανω. Αρχικα (Μ.Τρίτη) παρήγγηλα τη καρέκλα και την επόμενη ήταν σπίτι μου. Όμως, την επόμενη μέρα άρχισα να παρατηρώ και να ακούω ήχους απο την καρέκλα (δυνατούς) λές και ζορίζονταν. Την έστειλα στο service και μετα απο 1 με 1μιση εβδομάδα έγινε αντικατάσταση της βάσης και την έχω στο σπίτι μου. Σήμερα το βραδυ, παρατήρησα ότι η βάση παρουσιάζει πάλι αυτούς τους ήχους. Τι μπορώ να κάνω σε αυτή τη περίπτωση ; (Να τονίσω ότι εμφανισιακα η καρέκλα δεν έχει υποστει καμια ζημια ούτε την έχω χτυπήσει η κατι τέτοιο. Σε περίπτωση που ρωτήσει κάποιος, οι βίδες είναι σφιχτά βιδωμένες)

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι καρέκλες έχουν κάποιες προδιαγραφές ως προς το βάρος. 

Μηπως το βάρος σου ξεπερνά το μέγιστο που η καρέκλα μπορεί να αντέξει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 ώρες πριν, iakoboss7 είπε

Ολες τριζουν οτι κι αν σημαινει αυτο.

Eννοεις ολες του θεματος-τιτλου φανταζομαι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η NITRO 330 99.90 όχι δε τρίζει . Επειδή δεν είναι bucket design χωράει μοσχάρι 1.90 120 κιλά  μεγάλο plus σε κατω απο 100 ευρο καρεκλα . Είναι και λίγο ότι σου κάτσει γιατί η ακριβότερη 550 μου  τρίζει  . Με καλή χρήση προσεχτικά και χωρίς μλκιες με τις βίδες σίγουρα βγάζει χρόνια .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...