Προς το περιεχόμενο

Bates Motel


Πανος999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, 26ska είπε

Την ξεκίνησα κ εγώ πολύ καλή!Πόσες σεζόν είναι, γιατί στο netflix βλέπω μόνο 4.

Ειναι 5..Ναι το netflix εχει μεχρι την 4η..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εξαιρετική η σειρά,τελείωσα και τον 4ο κύκλο που έχει στο netflix και έχω μείνει πάνω στο καλύτερο...Άντε να δούμε πότε θα βάλουν τον 5ο να δούμε το τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κολλήσει άσχημα με την σειρά. Είμαι στην 4η σαιζόν και πραγματικά δεν θέλω να φτάσω στην 5η και να τελειώσει. Το πάνε πολύ καλά το σενάριο, με σεβασμό στο έπος του Χίτσκοκ (όσο είναι δυνατό φυσικά). Τρομερές ερμηνείες απ' όλο το καστ, ειδικά από τις νεαρές ηλικίες που σίγουρα θα τους βλέπουμε συχνά από δω και πέρα. Ειδικά ο Freddie Highmore που κάνει τον μικρό Bates είναι όλα τα λεφτά! Το υποκριτικό ταλέντο της μαμάς ( Vera Farmiga ) είναι δεδομένο και δεν το αναφέρω καν!

Μακάρι να ακολουθήσουν και άλλοι το κόσνεπτ αυτό και να δούμε παιδικές ηλικίες και άλλων ψυχάκηδων! Ποιος δεν θα ήθελε να δει την ιστορία του Φρεντυ Κρουγκερ, του Τζέισον Βόρχις , του Μάικλ Μαγιερς, του  Λέδερφεϊς  και κτλ κτλ :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι. 

Είναι ότι πρέπει για όσους βαρέθηκαν να βλεπουν τραβηγμένες από τα μαλλιά σειρές με ζόμπι βρυκόλακες αστυνομικούς που κυνηγάνε δολοφόνους κλπ

Πρωτοτυπία χρειάζεται κι όχι τα ίδια και τα ίδια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 25/2/2019 στις 9:23 ΠΜ, nik5163 είπε

Τέλεια σειρά, αρχές Μαρτίου σταματάει από το netflix.

Αυτό είναι σίγουρο; Που το τσεκάρουμε; Είμαι στη 2η σεζόν και παραμένει προς το παρόν. Αν την κατεβάσω στο Netflix θα μπορώ να δω τα επεισόδια όταν την αφαιρέσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το εμφάνιζε μία φορά την ημέρα όταν έβλεπα την 4η season. Ανέφερε ότι ίσχυε μέχρι 6 Μαρτίου. Το download δεν ξέρω αν λήγει κι αυτό. Αν μάθεις θα με ενδιέφερε κι εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά σήμερα που κοίταξα στο ελληνικό netflix έχει τις seasons 1,2,3,5. Αλήθεια την 4 γιατί την αφαίρεσαν; 🤨

Θεωρητικά τα δικαιώματα δεν αφορούν μία ολόκληρη σειρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...