Προς το περιεχόμενο

Κόψιμο σειράς


nik5163

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα διαβάσει παλιότερα ένα thread για την διακοπή του Dark Matter.

Τώρα το έπαθα κι εγώ. Έβλεπα το Gypsy με την Naomi Watts, που την απογειώνει τη σειρά. Ήμουν στο 10ο επεισόδιο κι έμαθα όταν δεν ανανεώθηκε :mad:. Πλέον παράτησα το επεισόδιο στη μέση.

Σας έχει τύχει να σας κόψουν κάποια αγαπημένη σειρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυσκολα αρχιζω  σειρα που δεν εχει καβα τουλαχιστον 2 σεζον 

και σε οσες το εκανα ητανε "βαρια" ονοματα π.χ GOT,TWD

 

απο παλιες που τις ειδα μετα απο χρονια Firefly,Terriers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, nik5163 είπε

Sorry που θα στην πω αλλά ο σαρκασμός δεν δείχνει εξυπνάδα αλλά κάτι άλλο...,--

ποιος σαρκασμός; Εκανες μια ερώτηση και σου προσθεσα την ειλικρινή εμπειρία μου. <-- Αυτό ΔΕΝ ήταν καιΟΥΤΕ είναι σαρκασμός

Αν τώρα με το θέμα που άνοιξες ήθελες να τραβήξεις ατομα και χαζοκουβεντουλα του τύπου "Αχ ναι και εγω τσατίστηκα για εκεινο ή το ταδε και ποσο κακες ειναι οι εταιρίες, τι κρίμα" τότε λάθος που απάντησα <-- Αυτό ΕΙΝΑΙ σαρκασμός και sorry που στη λέω

Επεξ/σία από isay
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου την έδινε να κόβονται σειρές που μένουν με cliffhangers, ok, δεν ήταν τίποτα φοβερές (και γι'αυτό κόπηκαν), αλλά...Mortal Kombat: Conquest που τελειώνει η σαιζόν με τους καλούς να πεθαίνουν (πριν την ώρα τους) και τον Shao Kahn να νικάει και Team Knight Rider που θα έπρεπε να δείξουν τον Michael Knight.

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω απο τα πιο δυνατά κοψίματα ήταν το The Following...η σειρά και χωρίς το Purefoy κυλούσε...για να μην αναφέρω το Whitechapel  που οι ηθοποιοί παρακαλούσαν για μια τελευταία σεζον να κλείσουν την ιστορία

Επεξ/σία από masteripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Ισως το anger management να με ενοχλησε λιγο..

Εβλεπα το 2 broke girls για 2 ξεκαθαρους λογους,μετα το εβλεπα απο συνηθεια,μετα μου το εκοψε η κοπελα μου για τους 2 ξεκαθαρους λογους και το εβλεπα οταν ελειπε και μετα..το εκοψαν.
Επισης θελω να επιστησω την προσοχη σε οσους εχουν δει το Παρθενος ετων 40,οτι οι 2 λογοι παιζουν και εκει ως η 16χρονη κορη.

Και ναι,ειναι αληθινοι οι λογοι!

 

Kat-Dennings-Boobs-678x1024.jpg

Επεξ/σία από webparts
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/30/2018 στις 9:10 ΠΜ, GhostRiderLSOV είπε

Εμένα μου την έδινε να κόβονται σειρές που μένουν με cliffhangers, ok, δεν ήταν τίποτα φοβερές (και γι'αυτό κόπηκαν), αλλά...Mortal Kombat: Conquest που τελειώνει η σαιζόν με τους καλούς να πεθαίνουν (πριν την ώρα τους) και τον Shao Kahn να νικάει και Team Knight Rider που θα έπρεπε να δείξουν τον Michael Knight.

καλα πλακα με κανεις, που το θυμηθηκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...