Προς το περιεχόμενο

Ξαναγυρισες ε??


captain gold

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, webparts είπε

Λιγο ακυρο αυτο,χωρις παρεξηγηση.

Αν επιστρεφει γκομενα μετα απο 10 χρονια υπαρχει μεγαλυτερο προβλημα μαλλον γενικοτερα.

Κατ᾽αρχήν που έγραψε οτι επέστρεψε η γκόμενα; Το 10 χρόνια είναι ενδεικτικό απλά απαντάει στους αφορισμούς του τύπου ᾽δεν αλλάζει ο άνθρωπος φίλε᾽.
Με άλλα λόγια εάν εσύ κάποτε απάτησες μια σχέση μου, σημαίνει οτι θα κερατώνεις οποια γυναίκα γνωρίζεις στην υπόλοιπη ζωή σου; Get real φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά καπετάνια χρυσέ, απλά περνάς μια δύσκολη φάση. Δεν θα σου πω να μην σε παίρνει από κάτω, γιατί θα σε πάρει έτσι κι αλλιώς. Αλλά όπως πέρασαν οι προηγούμενες και θα περάσουν και οι επόμενες, έτσι θα περάσει κι αυτή. 

Δεν βρίσκω λόγο για σεξιστικά απόφθεγματα "όλες θέλουν λεφτά και καλοπέραση", μόνο για λαϊκά τραγούδια είναι. Και αν έτσι σου δείχνουν οι στατιστικές σου, μάλλον τα περιβάλλοντα που συχνάζεις δεν είναι και τα πιο "ποιοτικά".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, totem_lost είπε

Κατ᾽αρχήν που έγραψε οτι επέστρεψε η γκόμενα; Το 10 χρόνια είναι ενδεικτικό απλά απαντάει στους αφορισμούς του τύπου ᾽δεν αλλάζει ο άνθρωπος φίλε᾽.
Με άλλα λόγια εάν εσύ κάποτε απάτησες μια σχέση μου, σημαίνει οτι θα κερατώνεις οποια γυναίκα γνωρίζεις στην υπόλοιπη ζωή σου; Get real φίλε μου.

Εσυ get real,το 10 χρονια παραμενει ακυρο.

Οταν λεμε δεν αλλαζει ο ανθρωπος εννοουμε οτι αν ειναι μ****ς σημερα τοτε ουτε  αυριο ουτε σε 1-2 χρονια θα αλλαξει αυτο.

 

 

Επεξ/σία από webparts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φιλε  μου  αν  βγεις εξω  οι πιο  πολλες και παρα  πολλοι εινε  μονοι.,.,

και αυτο  γιατι  υπαρχει μεγαλη ανασφαλεια.. στις μερες μας..

οταν βλεπεις μια  γυναικοπαρεα με ενα  κινητο στο χερι και  περναει μια παρεα πχ και αυτες αντι να  κανουνε μια ματια κοιτανε στα  κινιτα και το παιζουν θεουσες ε τοτε τι λεμε..

περα απο αυτο να σε ρωτησω κατι?>

γνωριζεις η καθε μια τι ειδος σχεση εχει με καπιον,??

δεν  σημαινει επειδη  βλεπουμε  αγκαλιτσες και φιλακια αυτο σημαινει οτι ολα εινε τελεια.. 

βγες και δες τι γινετε..

ολες στα μπαρ με μια βοτκα  και  η καθε μια  κοιταει και ανταγωνιζετε  τι κανει η επομενη.

οπως και οι ανδρες; αντι να  φλεταρουν  απλα  κοιτανε το ταβανι...

 

παρα  πολλοι ανθρωποι επειδη δεν θελουνε να μεινουνε  μονοι απλα  συμβιβαζοντε και δεχοντε ακομα και το κερατομα,,

ακομα και η γυναικα  ερθει μετα απο 10 χροννια  αυτοι θα  πουνε  ..

σε παρακαλο μου λειπεις και τοσο καιρο ποναγα και εκλαιγα..

 

δεν το κανω εγω, απλα σου λεει οτι αν βγεις εξω στον  κοσμο

θα δεις παρα  πολλα./

το  φλερτ στις μερες μας δεν  υπαρχει..

και δεν εχει να κανει αν ενα μαγαζι εινε ποιοτικο.

καμια σχεση  φιλε.//

εδω  φιλε μου το  40  τις 100 απο τους ανδρες πανε  στα striptiz  show././

οπως και ζευγαρια ...

Επεξ/σία από captain gold
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, webparts είπε

Οταν λεμε δεν αλλαζει ο ανθρωπος εννοουμε οτι αν ειναι μ****ς σημερα τοτε ουτε  αυριο ουτε σε 1-2 χρονια θα αλλαξει αυτο.

OK δηλαδή σε 3-4 μπορεί και να αλλάξει εννοείς; Πάλι καλά τότε υποθέτω δεν θεωρείς τους ανθρώπους ένα μάτσο ντουβάρια που μένουν ανεπηρρέαστοι από όποια μαθήματα που τους προσφέρει η ζωή. Ρε TS γιατί σκατώνεις το ίδιο σου το νήμα ρε φίλε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, captain gold είπε

φιλε  μου  αν  βγεις εξω  οι πιο  πολλες και παρα  πολλοι εινε  μονοι.,.,

και αυτο  γιατι  υπαρχει μεγαλη ανασφαλεια.. στις μερες μας..

οταν βλεπεις μια  γυναικοπαρεα με ενα  κινητο στο χερι και  περναει μια παρεα πχ και αυτες αντι να  κανουνε μια ματια κοιτανε στα  κινιτα και το παιζουν θεουσες ε τοτε τι λεμε..

περα απο αυτο να σε ρωτησω κατι?>

γνωριζεις η καθε μια τι ειδος σχεση εχει με καπιον,??

δεν  σημαινει επειδη  βλεπουμε  αγκαλιτσες και φιλακια αυτο σημαινει οτι ολα εινε τελεια.. 

βγες και δες τι γινετε..

ολες στα μπαρ με μια βοτκα  και  η καθε μια  κοιταει και ανταγωνιζετε  τι κανει η επομενη.

οπως και οι ανδρες; αντι να  φλεταρουν  απλα  κοιτανε το ταβανι...

παρα  πολλοι ανθρωποι επειδη δεν θελουνε να μεινουνε  μονοι απλα  συμβιβαζοντε και δεχοντε ακομα και το κερατομα,,

ακομα και η γυναικα  ερθει μετα απο 10 χροννια  αυτοι θα  πουνε  ..

σε παρακαλο μου λειπεις και τοσο καιρο ποναγα και εκλαιγα..

δεν το κανω εγω, απλα σου λεει οτι αν βγεις εξω στον  κοσμο

θα δεις παρα  πολλα./

το  φλερτ στις μερες μας δεν  υπαρχει..

και δεν εχει να κανει αν ενα μαγαζι εινε ποιοτικο.

καμια σχεση  φιλε.//

εδω  φιλε μου το  40  τις 100 απο τους ανδρες πανε  στα striptiz  show././

οπως και ζευγαρια ...

Ποσο χρονων εισαι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, totem_lost είπε

Πάλι καλά τότε υποθέτω δεν θεωρείς τους ανθρώπους ένα μάτσο ντουβάρια που μένουν ανεπηρρέαστοι από όποια μαθήματα που τους προσφέρει η ζωή.

Δεν ξερω εαν και ποσο  ειρωνευεσαι,αλλα οι πιο πολλοι δεν παιρνουν χαμπαρι απο μαθηματα και το εχουμε δει στην πραξη.

Μονο απο "χαστουκια" παιρνουν χαμπαρι,απο γερα ταρακουνηματα δλδ,και αυτο δεν ειναι στανταρ.

Βλεπω ομως οτι το νημα πηρε την κατρακυλα πλεον.

I'm out.

Επεξ/σία από webparts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειμε  35

μα σε αυτα που λεω δεν εχω  αδικο..

απλα λεω και τι βλεπω προς τα εξω

το  θεμα εινε οτι εγω δεν θα δεχομουνα μια  γυναικα μετα απο αφου πληγωσε να την δεχομουνα στην ζωη μου.

ο χαρακτηρας δεν αλαζει .. οποτε αν την δεχομουνα θα  γνωριζα οτι θα υπηρχανε και οι  συνεπειες../

ισως  και να αλαζε και να γινοτανε καλυτερη αλλα και παλι δεν  θα την δεχομουνα./.

θα  κοιταζα παρακατω στην ζωη μου και δεν επεφτα σε ενα  τραγικο λαθος το οποιο  θα κοστιζε με  πονο την ζωη μου.

Επεξ/σία από captain gold
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, captain gold είπε

πως  νιωθετε οταν υπαρχουν καπια ατομα που σας  εχουν πληγωσει στο παρελθον και στο μελλον  ερχοντε και σας παρουσιαζουν ενα εντελως  διαφορετικο χαρακτηρα και πρωσοπο..?

tumblr_ny8jusBDGp1rxb5z6o1_400.gif

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, captain gold είπε

φιλε  μου  αν  βγεις εξω  οι πιο  πολλες και παρα  πολλοι εινε  μονοι.,.,

και αυτο  γιατι  υπαρχει μεγαλη ανασφαλεια.. στις μερες μας..

οταν βλεπεις μια  γυναικοπαρεα με ενα  κινητο στο χερι και  περναει μια παρεα πχ και αυτες αντι να  κανουνε μια ματια κοιτανε στα  κινιτα και το παιζουν θεουσες ε τοτε τι λεμε..

περα απο αυτο να σε ρωτησω κατι?>

γνωριζεις η καθε μια τι ειδος σχεση εχει με καπιον,??

δεν  σημαινει επειδη  βλεπουμε  αγκαλιτσες και φιλακια αυτο σημαινει οτι ολα εινε τελεια.. 

βγες και δες τι γινετε..

ολες στα μπαρ με μια βοτκα  και  η καθε μια  κοιταει και ανταγωνιζετε  τι κανει η επομενη.

οπως και οι ανδρες; αντι να  φλεταρουν  απλα  κοιτανε το ταβανι...

παρα  πολλοι ανθρωποι επειδη δεν θελουνε να μεινουνε  μονοι απλα  συμβιβαζοντε και δεχοντε ακομα και το κερατομα,,

ακομα και η γυναικα  ερθει μετα απο 10 χροννια  αυτοι θα  πουνε  ..

σε παρακαλο μου λειπεις και τοσο καιρο ποναγα και εκλαιγα..

δεν το κανω εγω, απλα σου λεει οτι αν βγεις εξω στον  κοσμο

θα δεις παρα  πολλα./

το  φλερτ στις μερες μας δεν  υπαρχει..

και δεν εχει να κανει αν ενα μαγαζι εινε ποιοτικο.

καμια σχεση  φιλε.//

εδω  φιλε μου το  40  τις 100 απο τους ανδρες πανε  στα striptiz  show././

οπως και ζευγαρια ...

Αρίστο εσύ;

Ξαναγύρισες ε??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, revolver1990 είπε

Τρίλοφε, γενικά εσύ τι πιστεύεις? 

Δέχεσαι την επιστροφή ή τσου? :D

Απάντησα ρε αφού  με άσμα  στην υγειά της επόμενης. Καλά ρε, σταμάτησες να με διαβάζεις; για ποιον φάκην λόγο να με κάνεις πλοκ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...