Προς το περιεχόμενο

Hellas direct εντυπώσεις;


elpaso1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλος είχε ασφαλίσει στην Hellasdirect μετά από πρόταση μου c1 2017 αυτόματο το οποίο του έκλεψαν μέσα Ιουνίου. Την περασμένη Πέμπτη του μπήκαν τα χρήματα (11200, μόλις 100€ κάτω από ότι το ασφάλισε πριν 6 μήνες). Θετική εξέλιξη χαίρομαι που του έδωσα τον κωδικό έκπτωσης κ πήγαν όλα καλά γιατί θα το είχα βάρος 😛

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οι κωδικοί έκπτωσης πως πάνε; Ασφαλίζω το όχημα μου και μετά μου δίνει κωδικό που όταν ασφαλιστεί άλλο όχημα 1η φορά έχω έκπτωση στην επόμενη δική μου ασφάλεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, alkis13 είπε

Οι κωδικοί έκπτωσης πως πάνε; Ασφαλίζω το όχημα μου και μετά μου δίνει κωδικό που όταν ασφαλιστεί άλλο όχημα 1η φορά έχω έκπτωση στην επόμενη δική μου ασφάλεια;

Παραδειγμα : Σου δινω κωδικο εκπτωσης που ουσιαστηκα ειναι η πινακιδα μου και ειμαι σαφαλισμενος σε αυτους . Εχεις εκπτωση 20 ευρω και σε μενα καταθετουν 20 ευρω σε λογαριασμο μου. Την επομενη φορα που θα δωσω κωδικο εχω επιστροφη εγω 30 ευρω και ο αλλος παλι 20 ευρω. Το αλλοτε 20 και αλλοτε 30 δεν ξερω τι αλληλουχια εχει αλλα μετα απο καποιες φορες δεν μου επιστρεφουν χρηματα αλλα καρτες για καυσιμα .

 

Αυτο μπορει να το κανει καθε νεος ασφαλισμενος με γνωστους του

Αν ο νεος ασφαλιζομενος εχει συμβολαιο αξιας πανω απο 135 ευρω τον συμφερει ο κωδικος praktiker που ειναι εκπτωση 15% .

 

Σε καθε περιπτωση ο κωδικος praktiker μπορει να χρησιμοποιηθει και σε ανανεωσεις .

 

https://www.praktiker.gr/car-insurance 

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Γιάννης Platano είπε

Παραδειγμα : Σου δινω κωδικο εκπτωσης που ουσιαστηκα ειναι η πινακιδα μου και ειμαι σαφαλισμενος σε αυτους . Εχεις εκπτωση 20 ευρω και σε μενα καταθετουν 20 ευρω σε λογαριασμο μου. Την επομενη φορα που θα δωσω κωδικο εχω επιστροφη εγω 30 ευρω και ο αλλος παλι 20 ευρω. Το αλλοτε 20 και αλλοτε 30 δεν ξερω τι αλληλουχια εχει αλλα μετα απο καποιες φορες δεν μου επιστρεφουν χρηματα αλλα καρτες για καυσιμα .

Αυτο μπορει να το κανει καθε νεος ασφαλισμενος με γνωστους του

Αν ο νεος ασφαλιζομενος εχει συμβολαιο αξιας πανω απο 135 ευρω τον συμφερει ο κωδικος praktiker που ειναι εκπτωση 15% .

Σε καθε περιπτωση ο κωδικος praktiker μπορει να χρησιμοποιηθει και σε ανανεωσεις .

https://www.praktiker.gr/car-insurance 

Άρα αν θέλω να ασφαλίσω τα οχήματα της οικογένειας ξεκινάω με τον κωδικό του praktiker και μετά δίνω ως κωδικό την πινακίδα μου φαντάζομαι.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, alkis13 είπε

Άρα αν θέλω να ασφαλίσω τα οχήματα της οικογένειας ξεκινάω με τον κωδικό του praktiker και μετά δίνω ως κωδικό την πινακίδα μου φαντάζομαι.

Ευχαριστώ!

Αν το συμβολαιο σου ειναι κατω απο 135 ευρω σε συμφερει να ξeκινησεις με κωδικο φιλου που ειναι 20 ευρω.Μετα συνεχιζεις οπως λες αν θελεις ή για δικια σου ανανεωση μονο με κωδικο praktiker

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...