Προς το περιεχόμενο

Ο Mark Zuckerberg λέει πως μία “έκδοση” του Facebook θα παραμείνει δωρεάν


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα προσφέρει κάποια στιγμή premium έκδοση χωρίς διαφημίσεις όπως επίσης και έκδοση business στα πρότυπα του LinkedIn και θα τις χρεώνει. Απλά πράγματα. Δεν υπάρχει και τεράστιος χώρος καινοτομίας στα social media.

 

Υ. Γ. Πάντως, επειδή δεν τον έχω παρακολουθήσει ξανά να κάνει σοβαρή συζήτηση, πρέπει να είναι introvert μέχρι αηδίας. Έτσι μπορεί να εξηγηθεί και η σύλληψη της ιδέας ενός κοινωνικού δικτύου όπου θα επικοινωνείς χωρίς προσωπική επαφή.

Επεξ/σία από dali13gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 ώρες πριν, e-tic είπε

O Hatch έχει τυπώσει 2 αράδες ερώτηση με μέγεθος γραμματοσειράς 96+ για να δείχνει βαρύγδουπη; Δεν εξηγείται αλλιώς το ότι αλλάζει σελίδα κάθε δύο λέξεις...

Το ίδιο ισχύει και για τον τύπο που κάθεται πίσω του με την μπλέ/ριγέ γραβάτα.

αν προσεξεις κ απο αυτον που καθεται πισω του, το κειμενο ειναι γραμμενο σε τετοια γραμματοσειρα που σε fullscreen το διαβαζεις κανονικα! καποιος δεν θελει να φοραει γυαλακια μαλλον χαχαχαχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται παράξενο πόσοι "συμπάσχουν" με τον Ζάκερμπεργκ...Αλήθεια , τα καταλαβαίνετε όλα όσα λένε ή το κάνετε αυτόματα επειδή είναι νέος ή επειδή είναι απέναντι σε πολιτικούς...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, johngamer είπε

Μου φαίνεται παράξενο πόσοι "συμπάσχουν" με τον Ζάκερμπεργκ...Αλήθεια , τα καταλαβαίνετε όλα όσα λένε ή το κάνετε αυτόματα επειδή είναι νέος ή επειδή είναι απέναντι σε πολιτικούς...;

Eν τω μεταξύ,δεν υπάρχει ούτε 1 ποστ που συμπάσχει με τον μαρκ.
Ηθελες απλά να το γράψεις?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με όλο το σεβασμό, σας ανάγκασε κανείς να χρησιμοποιείτε fb ή άλλα μέσα κοινωνικής δικτύωσης; Τι ασυναρτησίες λέτε τώρα; Είστε χαιρέκακοι με κάτι που προκαλέσαμε όλοι, έχει όρους το fb, συναινέσαμε και τέλος, that's it. Πέφτετε και από τα σύννεφα ορισμένοι, όποιος θέλει θα συνεχίσει να χρησιμοποιεί μέσα κοινωνικής δικτύωσης και όποιος δεν θέλει όχι, δεν είναι προαπαιτούμενο, ούτε μπορείτε να αναγκάσετε τους άλλους να ακολουθήσουν τα πιστεύω σας με το ζόρι.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερό εργαλείο το facebook.

Είμαι γραμμένος σε άπειρα τεχνικά groups.

Επίσης βοηθάει και το truecaller να σου δείχνει ποιος σε παίρνει τηλέφωνο (90% επιτυχία περίπου, το 10% των χρηστών δεν είναι γραμμένο σε καμία υπηρεσία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, skiabox είπε

Τρομερό εργαλείο το facebook.

Είμαι γραμμένος σε άπειρα τεχνικά groups.

Επίσης βοηθάει και το truecaller να σου δείχνει ποιος σε παίρνει τηλέφωνο (90% επιτυχία περίπου, το 10% των χρηστών δεν είναι γραμμένο σε καμία υπηρεσία)

Εννοείς ότι αφαίρεσαν τον αριθμό τους από το truecaller, που τον πήραν χωρίς την συγκατάθεση τους, ή δεν έχουν άτομα τα οποία ανεβάζουν σαν χαζά όλο το contact list τους παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/4/2018 στις 8:26 ΜΜ, aris1986 είπε

Ή θα πληρώνεις για να έχεις το παλιό καλό fb ή fb με διαφημίσεις μέχρι το voyager 1 να φτάσει στον alpha Κενταύρου.

 

O Alpha Κενταύρου, αν δεν κάνω λάθος, είναι "reference star". Δεν πάει προς τα εκεί το Voyager 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...