Προς το περιεχόμενο

[HumbleBundle] Vegas pro 14 edit στα 16.23 ευρώ


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, iguana είπε

Έχω δουλέψει το vegas αρκετά χωρίς το παραμικρό μάθημα και σχεδόν καθόλου βοήθεια.Ειναι υπερπληρες φουλ επαγγελματικό αλλά πολύ καλά στημένο ώστε ο αρχάριος να μην παιδευτει πολύ για να κάνει δουλειά.Το premier όταν το δοκιμάσει είχα σιχτιρισει άσε που ήταν και πολύ βαρύ.Γενικα το συστήνω για κάποιον που θέλει να κάνει το κάτι παραπάνω χωρίς να πρέπει να κάνει σεμιναριο

To καθε κλειδι προφανως στη θεωρία ειναι για ενα μηχανημα, σωστά?

Στην πραξη μπορεί να μπει σε δευτερο η σε πετάει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Guerriero4 είπε

Αν δεν το έχεις πάρει ακόμα, στείλε μου pm.

ειμαι κι εγω μεσα αν δεν το εχετε παρει ακομα ενδιαφερομαι για το vegas.

 

Ευχαριστουμε ts!

 

edit : επειδη εκανα λογαριασμο και δεν ειχα ασχοληθει ποτε με το συγκεκριμενο site , εχει καποια μηνιαια συνδρομη που πρεπει να πληρωνουμε ? μπορω πχ να παρω τωρα το vegas Και να μην πληρωσω ποτε κατι ξανα?

 

ευχαριστω

Επεξ/σία από MontzOlee
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MontzOlee είπε

ειμαι κι εγω μεσα αν δεν το εχετε παρει ακομα ενδιαφερομαι για το vegas.

Ευχαριστουμε ts!

edit : επειδη εκανα λογαριασμο και δεν ειχα ασχοληθει ποτε με το συγκεκριμενο site , εχει καποια μηνιαια συνδρομη που πρεπει να πληρωνουμε ? μπορω πχ να παρω τωρα το vegas Και να μην πληρωσω ποτε κατι ξανα?

ευχαριστω

Μια και έξω είναι. Πληρώνεις όσα θες, ανάλογα με το επίπεδο που θες να ξεκλειδώσεις και σου έρχεται email με link για τα κλειδιά και τους installers. 

 

Αποτελεί ένα εξαιρετικό πακέτο κατά την άποψή μου. Ευχαριστώ τον TS που το ποσταρε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MontzOlee είπε

 

edit : επειδη εκανα λογαριασμο και δεν ειχα ασχοληθει ποτε με το συγκεκριμενο site , εχει καποια μηνιαια συνδρομη που πρεπει να πληρωνουμε ? μπορω πχ να παρω τωρα το vegas Και να μην πληρωσω ποτε κατι ξανα?

Ειναι "καταστημα". Βγαζει καποια bundles με εφαρμογες ή παιχνιδια και εσυ πληρωνεις αναλογως τι θες να "ξεκλειδωσεις" aka αγορασεις. 

Εχουν παιχτει αρκετα καλα πακετα ανα καιρους, πιο συχνα (προσωπικα) βγαζει βλακιουλες. Πιο παλια ειχα παρει bf3  (μεσα στον χρονο που ειχε βγει) με κατι αλλες παιχνιδια (crysis 2, medal of honor, burnout paradise, mirror's edge, dead space 1 & 3 κτλ)  για πολυ μικρο κοστος, ισως και κατω των 6 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, StigmaX είπε

Μια και έξω είναι. Πληρώνεις όσα θες, ανάλογα με το επίπεδο που θες να ξεκλειδώσεις και σου έρχεται email με link για τα κλειδιά και τους installers. 

Αποτελεί ένα εξαιρετικό πακέτο κατά την άποψή μου. Ευχαριστώ τον TS που το ποσταρε 

α ωραια φαση ακουγεται τοτε... παρεμπιπτοντως τα παιχνιδια διαβασα οτι ''ερχονται'' διαμεσου steam πολλες φορες , το vegas πχ αν το εχει παρει καποιος θα μου το ανοιγει απο καποιο τετοιο προγραμμα η θα το κανω εγκατασταση απλα μεσα στον υπολογιστη ? αν ειναι στο steam αξιζει γιατι δεν θα το χασω σε κανα format γιατι αν πρεπει να φυλάξω το κλειδι καπου καλημερα....

19 ώρες πριν, overpower είπε

Ειναι "καταστημα". Βγαζει καποια bundles με εφαρμογες ή παιχνιδια και εσυ πληρωνεις αναλογως τι θες να "ξεκλειδωσεις" aka αγορασεις. 

Εχουν παιχτει αρκετα καλα πακετα ανα καιρους, πιο συχνα (προσωπικα) βγαζει βλακιουλες. Πιο παλια ειχα παρει bf3  (μεσα στον χρονο που ειχε βγει) με κατι αλλες παιχνιδια (crysis 2, medal of honor, burnout paradise, mirror's edge, dead space 1 & 3 κτλ)  για πολυ μικρο κοστος, ισως και κατω των 6 ευρω

ευχαριστω για την πληροφορια φιλε μου , λεω να μπω κι εγω στον χορο... φαινεται να αξιζει αρκετα και ας δινει κατι καλο μια στο τοσο , δεν εχουμε να χασουμε κατι αν δεν εχει συνδρομη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/21/2018 στις 3:55 ΜΜ, Dimral είπε

To Vegas pro 14 edit έχει κάποια διαφορά από το "σκέτο" Sony Vegas pro 14; 

Δεν έχει μέσα DVD/Blu-ray authoring. Κατά τα άλλα το editing rendering είναι το ίδιο

Επεξ/σία από saxos55
Τυπογραφικό
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...