Προς το περιεχόμενο

[HumbleBundle] Vegas pro 14 edit στα 16.23 ευρώ


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει κάτι να πει για το συγκεκριμένο software (Vegas Pro) σε σχέση με το Premiere Pro?
Επειδή θέλω να ξεκινήσω με video editing και φαντάζομαι ότι υπάρχει commit στο πρόγραμμα που επιλέγεις να μάθεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kenny McCormick είπε

Έχει κάτι να πει για το συγκεκριμένο software (Vegas Pro) σε σχέση με το Premiere Pro?
Επειδή θέλω να ξεκινήσω με video editing και φαντάζομαι ότι υπάρχει commit στο πρόγραμμα που επιλέγεις να μάθεις..

Σαφως ανωτερο το Premier. Ωστοσο και το Vegas Pro ειναι εξαιρετικο, και πιο φιλικο προς καποιον που δεν γνωριζει πολλα, χωρις να υστερει εκτος και αν θες πραγματικα επαγγελματικες παραγωγες. Για την τιμη του ειναι εξαιρετικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδή αγοράζοντας το από το Humble είσαι από κάθε άποψη νόμιμος; Το Humble είναι αξιόπιστος διανομέας λογισμικού;

Επεξ/σία από fourth
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/4/2018 στις 9:06 ΜΜ, Avatar_GR είπε

ενδιαφέρετε κανείς να το αγοράσουμε μαζί; Εμένα με ενδιαφέρει μόνο το Xara Web Designer Premium.

Αν δεν το έχεις πάρει ακόμα, στείλε μου pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δουλέψει το vegas αρκετά χωρίς το παραμικρό μάθημα και σχεδόν καθόλου βοήθεια.Ειναι υπερπληρες φουλ επαγγελματικό αλλά πολύ καλά στημένο ώστε ο αρχάριος να μην παιδευτει πολύ για να κάνει δουλειά.Το premier όταν το δοκιμάσει είχα σιχτιρισει άσε που ήταν και πολύ βαρύ.Γενικα το συστήνω για κάποιον που θέλει να κάνει το κάτι παραπάνω χωρίς να πρέπει να κάνει σεμιναριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...