Προς το περιεχόμενο

[GAMING CHAIR]GENESIS NFG-0887 NITRO 330 99.90€ @ Εshop


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσοι την αγορασαν ηδη, μια σημαντικη ερωτηση μαλλον δυο...1) ειναι μαλκο το καθισμα για τον ποπο ? :P και 2) για την μεση πως ειναι? ειναι αναπαυτικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, spipan είπε

μέση καλή βοηθάει το έξτρα μαξιλάρι,  σκληρό και λίγο μικρο κάθισμα

Να ρωτήσω και γω κάτι για την συγκεκριμένη. Έχει ρύθμιση κλίσης η πλάτη; πάει στις 90 μοίρες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, kostiger είπε

Σε μια με δυο εβδομάδες θα βαλουν την 550 παλι σε εκπτωση λεει η μαγικη μου σφαιρα. Δεν περιμενετε αυτη καλυτερα;

Να το ρισκάρω να κάθομαι στην καρέκλα της κουζίνας για 2 βδομάδες; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η 330 με την 550 δεν έχουν καμία επαφή. Έχω κάτσει και στην 330 σε φίλο που την πήρε και έχω στην κατοχή μου την 550 αλλά και την 770 για να συγκρίνω. 

Η λογική λέει να περιμένετε να βγάλει σε προσφορά την 550, εκτός και αν βιάζεστε να πάρετε καρέκλα asap τότε η 330 στα 100 ευρώ καινούργια αξίζει , είναι καλή καρέκλα.

Για πιο φθηνά θα σας έλεγα να κοιτάξετε κάτι απο Ikea, βέβαια καμμία σχέση με gaming καρέκλες σε εμφάνιση, και συγκεκριμένα αυτές:

Μαύρη:

http://www.ikea.gr/epipla-grafeiou/karekles-grafeioy/peristrefomenes-karekles/millberget-peristrefomeni-karekla-58258/90339412/

Άσπρη:

http://www.ikea.gr/epipla-grafeiou/karekles-grafeioy/peristrefomenes-karekles/millberget-peristrefomeni-karekla-58072/20339415/

ενώ για ακόμα πιο φθηνά αυτή που είναι δοκιμασμένη απο μένα:

http://www.ikea.gr/epipla-grafeiou/karekles-grafeioy/peristrefomenes-karekles/renberget-peristrefomeni-karekla-me-anaklisi-58073/20339420/

την είχα περί τα 5 χρόνια και την έδωσα στο ανηψάκι μου τελικά απλά αλλάζοντας το ύφασμα στην έδρα με κάλυμα απο επένδυση μαξιλαριού καναπέ μιας και ήταν μαύρο και ταίριαζε απόλυτα. Αυτό γιατί η δερματίνη της έδρας στο εμπρός μέρος έμφανισε μικρή φθορά μετά τα 3-4 χρόνια συνεχούς καθημερινής χρήσης αλλά η καρέκλα και το αμορτισέρ της δεν έπαθαν το παραμικρό και συνεχίσουν ακάθεκτα μέχρι σήμερα. 

 

 

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εμενα η πιο κομψη σειρα της genesis ειναι η 330 συγκεκριμενα η μαυρη,και αυτην τελικα αγορασα και εχω να πω μονο καλα λογια για την καρεκλα,ειναι μεγαλη σου δινει την αισθηση οτι σε αγκαλιαζει ειμαι μετριος ανθρωπος 1,76 με 74 κιλα.και μου δινει την αισθηση του θρονου.αυτα καλημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Kenny McCormick είπε

(*βγαίνω λίγο offtopic) Παιδιά λέτε λέτε για καρέκλες (2 πήρα :P btw)  μήπως έχετε να προτείνετε και κανένα καλό μεγάλο γραφείο;

Κανενα κιλό πηρες που θελεις κ μεγαλο γραφειο; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...