Προς το περιεχόμενο

[GAMING CHAIR]GENESIS NFG-0887 NITRO 330 99.90€ @ Εshop


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tzach1 είπε

όλα καλά εκτός από το τρίξιμο .... Ένα χρόνο κάτοχος, με πολύ χρήση.

Δυστυχώς μετά από ένα χρόνο χρήσης δεν μπορείς να κάτσεις τη νύχτα χωρίς να ξυπνήσεις όλη τη γειτονιά από το τρίξιμο.

Επεξ/σία από SugarAddicted
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, SugarAddicted είπε

Δυστυχώς μετά από ένα χρόνο χρήσης δεν μπορείς να κάτσεις τη νύχτα χωρίς να ξυπνήσεις όλη τη γειτονιά από το τρίξιμο.

Έχουν χαλαρώσει με τον καιρό οι 4 αλενόβιδες της έδρας (κάτω από το κάθισμα).

Όταν τις σφίξεις με το εργαλειάκι που παρέχεται με την καρέκλα θα δεις ότι θα φτιάξει όπως στην αρχή. ;) 

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giampoul είπε

Εξαντλήθηκε η μαύρη. Θα την ξαναβγάλουν πιστεύετε ;

Ναι μην αγχωνεσαι, καθε τοσο τη βγαζουν.

Τσεκαρε μηπως βγαλουν αλλο χρωμα που σε ενδιαφερει, το συνηθιζουν αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, buuren είπε

Ναι μην αγχωνεσαι, καθε τοσο τη βγαζουν.

Τσεκαρε μηπως βγαλουν αλλο χρωμα που σε ενδιαφερει, το συνηθιζουν αυτο.

Ναι παρατήρησα πως από το μάρτιο-μάιο-ιούνιο-σεπτέμβρη αρχές του μήνα τη βγάζουν προσφορά.

Υπάρχει απόθεμα σε γαλάζιο και πράσινο, αλλά προτιμώ τη μαύρη ή έστω κόκκινη.

Πάντως σε σκρουτζομάγαζα παίζει πολύ ακριβότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα την Τρίτη τη μαύρη. Προερχόμενος από την Racer του Πλαισίου στην ίδια τιμή (που μου άντεξε 4 χρόνια) μπορώ να πω πολύ καλύτερη κατασκευή, άνετη (φαρδιά και τα μαξιλαράκια της πιο γεμάτα), πιο εύκολη συναρμολόγηση και πάρα πολύ όμορφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 μήνες μετά...

Παιδια παλι σε προσφορα η καρεκλα του θεματος 

https://www.e-shop.gr/genesis-nfg-0887-nitro-330-gaming-chair-black-p-PER.573535   BLACK

https://www.e-shop.gr/genesis-nfg-0752-nitro-330-gaming-chair-black-red-p-PER.572997  BLACK/RED

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα.Πρώιν κάτοχος της nitro 550 σε μαύρο χρώμα.Πλέον έχω την 330 αλλά σε δεύερο γραφείο.
Βλέπω όλοι γράφουν για την 550. περιμένετε την 550. υπομονή. πολύ ανώτερη και τα λοιπά.
Η 550 λοιπόν ποιοτικά είναι φοβέρη με βάση το κόστος της. Αλλά δεν βολέυει ρε παιδιά.Είναι κούκλα δεν λέω αλλά όχι για ώρες χρήσης. στις 10 μέρες άρχισε να τρίζει να σημειωθεί και αυτό.
Είναι μικρή. Αυτό είναι το μεγαλύτερο - . είμαι 1.83 και 90 κιλά. τα πλευρά μου βρίσκουν στα bucket . τα μπούτια μου δεν χωράνε παρά μόνο αν κάθομαι με κλειστα πόδια να κοιτάνε ευθεία.
Θα την πρότεινα σε κάποιον που είναι μέχρι 80 κιλά ΜΑX. για να μην πω 70-75.
Σε κάθε άλλη περίπτωση παίρνετε την 330 με 100 ευρώ ή πηγαίνετε για αυτήν. https://www.skroutz.gr/s/15736182/Anda-Seat-AD12-XL-Black.html  . Η μόνη GAMING καρέκλα που αξίζει  τα χρήματά της. 
Υπάρχει επίσης και στην τιμή των 180 η MARKUS από IKEA.
Οπότε οι λύσεις είναι:
100 euro-----> nitro 330
180 euro-----> Markus
250 euro-----> Anda seat

Οικονομία και τσιμπήστε την anda. Απ'ότι είδα την τσίμπησαν και τα παιδία από τους unboxholics πρόσφατα.
Αυτά.

7 ώρες πριν, sokin13 είπε

Τι λετε παιδια αξιζει τελικα η αγορα της η να κοιταξω για κατι αλλο ?

Μέχρι τα 150 δεν παίζει πιο αναπαυτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι 1.95 και 101 κιλα και μια χαρα καθομαι στην 550 η οποια ειναι κλασεις ανωτερη απο τη Markus.

Eχω την αποψη πως η 330 στα 100 ευρω ειναι πολυ καλη επιλογη. Εχω παρατηρησει ομως οτι υπαρχει ενα μοτιβο στις προσφορες του E-shop. Περιμενω λοιπον ισως και την επομενη εβδομαδα να βαλουν την 550 παλι στα 140 ευρω που τη βαζουν συνηθως μετα την 330, επομενως οσοι ψαχνονται καλο θα ηταν να εχουν και αυτο υποψη τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, όσοι την έχουν καιρό, η δερματίνη της αντέχει ή θα λέγατε ότι ξεφτίζει γρήγορα;  Πχ. μια racer  του πλαισίου μια που έχω 4 χρόνια, σε λιγότερο από χρόνο άρχισε να σκάει στα μπράτσα το δέρμα, και στη συνέχεια στο κάθισμα και πίσω εκεί που βρίσκει η πλάτη. Σίγουρα δε βοηθάει ότι πολλές φορές κάθομαι οκλαδόν στην καρέκλα, αλλά θεώρησα πως θα έπρεπε να κρατήσει λίγο παραπάνω. Στον 1 χρόνο είχε ξεφτίσει σε όλα τα σημεία επαφής εντελώς, και την έχω καρναβάλι με σεντόνια.

1.75/75kg νομίζω η Genesis 330 είναι ότι πρέπει, και στο μάξιμουμ budget που μπορώ να διαθέσω. Αν όμως είναι να μου κρατήσει πολύ παραπάνω η 550 λόγω ότι στα μάτια μου το ύφασμα διατηρείται πιο εύκολα από τη δερματίνη, τότε να περιμένω και να αυξήσω αναγκαστικά το budget.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1.80 100κιλα και ειμαι ΠΟΛΥ ανετα στην 330 με μπολικο περιθωριο παντου.

τριζει σαν να μην υπαρχει αυριο (σφιξιμο βιδων δεν κανει τιποτα) αλλα ειναι μια χαρα.
οτι καρεκλα ειχα (με πλατη που γερνει πισω) ετσι κι αλλιως ετριζε απιστευτα!

Επεξ/σία από iakoboss7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...