Προς το περιεχόμενο

[GAMING CHAIR]GENESIS NFG-0887 NITRO 330 99.90€ @ Εshop


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρε ενα γωνιακο καναπε με ανακλινδρο να κανεις δουλεια σου..

9 ώρες πριν, splanis είπε

Να το ρισκάρω να κάθομαι στην καρέκλα της κουζίνας για 2 βδομάδες; :lol:

Περα απο την πλακα μαλλον ετσι θα πρεπει να κανεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους! Βρίσκομαι σε αναζήτηση γιατί στην προηγούμενή μου εδώ και κανά χρόνο ξεφτίζει η δερματίνη της γεμίζοντας το πάτωμα με άσπρα κομματάκια. Επομένως δε θέλω να την ξαναπάθω έτσι.

Η συγκεκριμένη έχει τέτοιο θέμα όσοι την έχετε καιρό; Από ότι κατάλαβα από τις φωτό και την περιγραφή είναι η μισή με ύφασμα και η μισή με δερματίνη

Επεξ/σία από s2117
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 15/04/2018 at 2:04 ΠΜ, kostiger said:

Σε μια με δυο εβδομάδες θα βαλουν την 550 παλι σε εκπτωση λεει η μαγικη μου σφαιρα. Δεν περιμενετε αυτη καλυτερα;

Ελπίζω η μαγική σου σφαίρα να μας βγάλει ασπροπρόσωπους :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Torasu είπε

Ελπίζω η μαγική σου σφαίρα να μας βγάλει ασπροπρόσωπους :P

 

Ότι θα την βγάλουν είναι αναμενόμενο. Το θέμα είναι να είναι στην ίδια τιμή 139Ε ή και χαμηλότερα από την προηγούμενη φορά για να μιλάμε για προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, s2117 είπε

Η 550 θεωρείτε ότι είναι αρκετά καλύτερη από αυτήν εδώ:

https://www.skroutz.gr/s/10844344/Καρέκλα-Gaming-Speed-HM1063-04.html

?

Ναι αρκετά καλύτερη η 550 μιας και είχα κάνα μήνα το αδερφάκι της HM χωρίς το υποπόδιο. Άσε που μου ήρθε από Κατερίνη σε ψιλοχύμα συσκευασία και έφερε και σημάδια σε διάφορα σημεία η καρέκλα.

Σκληρή δερματίνη και σίγουρα χειρότερη ποιότητα κατασκευής συνολικά τόσο στην πράξη όσο και στην εμφάνιση. Επίσης η HM έχει πλαστική βάση (πόδια) που μπαίνουν τα ροδάκια ενώ στην 550 είναι μεταλλική καθώς επίσης η HM είναι ολόκληρη από αυτή την φτηνή σκληρή δερματίνη ενώ η 550 έχει στη μέση ύφασμα. 

Στα 139 το έχω γράψει πολλές φορές η 550 δεν έχει αντίπαλο για κάποιον φυσικά που θέλει τέτοιου στύλ καρέκλα (gaming) αλλιώς υπάρχουν και οικονομικότερες λύσεις με τους ανάλογους φυσικά συμβιβασμούς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Ναι αρκετά καλύτερη η 550 μιας και είχα κάνα μήνα το αδερφάκι της HM χωρίς το υποπόδιο. Άσε που μου ήρθε από Κατερίνη σε ψιλοχύμα συσκευασία και έφερε και σημάδια σε διάφορα σημεία η καρέκλα.

Σκληρή δερματίνη και σίγουρα χειρότερη ποιότητα κατασκευής συνολικά τόσο στην πράξη όσο και στην εμφάνιση. Επίσης η HM έχει πλαστική βάση (πόδια) που μπαίνουν τα ροδάκια ενώ στην 550 είναι μεταλλική καθώς επίσης η HM είναι ολόκληρη από αυτή την φτηνή σκληρή δερματίνη ενώ η 550 έχει στη μέση ύφασμα. 

Στα 139 το έχω γράψει πολλές φορές η 550 δεν έχει αντίπαλο για κάποιον φυσικά που θέλει τέτοιου στύλ καρέκλα (gaming) αλλιώς υπάρχουν και οικονομικότερες λύσεις με τους ανάλογους φυσικά συμβιβασμούς. 

Ευχαριστώ πολύ για την ανάλυση λεοντόκαρδε! Πολύ χρήσιμη, μιας και ήμουν έτοιμος να τη χτυπήσω, αλλά με έπεισες να περιμένω για την 550 :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 hours ago, radiohead said:

Και ξανά στα 99 

ας τις ξεστοκαρουν άντε αγοράστε κάθε μήνα τα ίδια 

https://www.e-shop.gr/eidi-grafeiou-gaming-chairs-genesis-list?table=PER&category=GAMING+CHAIRS&filter-13237=1

Έχω ψηθεί άσχημα να πάρω την μαύρη.. 

 

https://www.e-shop.gr/genesis-nfg-0887-nitro-330-gaming-chair-black-p-PER.573535

Επεξ/σία από UsualSuspect__
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαι σε μια εβδομαδα, βαρια δυο, η 550 στα 140 ευρω..

 

Και εννοειται οποιος εχει τη δυνατοτητα, ας κρατηθει για την 550.

Επεξ/σία από kostiger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
24 λεπτά πριν, kostiger είπε

Kαι σε μια εβδομαδα, βαρια δυο, η 550 στα 140 ευρω..

Και εννοειται οποιος εχει τη δυνατοτητα, ας κρατηθει για την 550.

Γιατι να περιμενει; 

https://www.e-shop.gr/genesis-nfg-0893-nitro-550-gaming-chair-black-p-PER.573536

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...