Προς το περιεχόμενο

Το τελευταίο κινητό που ανακοίνωσε η Samsung δεν συνδέεται στο Internet


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, iodna2006 είπε

ιδανική λύση για παιδιά, ηλικιωμένους ή… παρανοϊκούς.

giphy.gif

Eγω δεν εχω smartphone, και δεν ειμαι ουτε παιδί ουτε ηλικιωμένος ,θες να πεις κάτι ? :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, Votritis είπε

Eγω δεν εχω smartphone, και δεν ειμαι ουτε παιδί ουτε ηλικιωμένος ,θες να πεις κάτι ? :P 

giphy.gif

 

(σύμφωνα με τον αρθρογράφο)

Επεξ/σία από iodna2006
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Votritis είπε

Eγω δεν εχω smartphone, και δεν ειμαι ουτε παιδί ουτε ηλικιωμένος ,θες να πεις κάτι ? :P 

άλλο ρε να μην έχεις smartphone και αλλό να θες αυτή την βλακεία :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν δε μπορείς να κάνεις χωρίς smarphone, αυτό είναι ότι πρέπει για να κάνεις... αποτοξίνωση. Θα νομίζεις πως έχεις smarphone αφού μοιάζει με τέτοιο αλλά δε θα έχεις. Επίσης δε θα κυκλοφορείς σαν παππούδι με το Nokia στο χέρι. Not bad, not bad :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από αυτό είναι κουδουνίστρες με κλάμα-recognition και για την άλλη άκρη, μπαστούνι με 3g και gps. Να μην γλυτώσει κανείς! Επίσης, νομίζω ότι είναι προπόνηση για το μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια κάνει και το Sony Ericsson K530i μου. Μόνο με Δεδομένα μπαίνει στο Διαδίκτυο, αλλά με το ζόρι εμφανίζει ιστοσελίδες, ενώ μπορείς να ξεχάσεις το YouTube, Facebook και Twitter, με λίγα λόγια, ούτε αυτό δεν μπαίνει, so bye-bye Internet. Άμα δεν είχε μικρά κουμπιά θα το έδινα στην γιαγιά μου.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι το κάνει τον τετραπύρηνο επεξεργαστή και 1.5 GB RAM. Έχει κάποιες εφαρμογές ή παιχνίδια που θέλουν τέτοια ισχύ; Γιατί, εφόσον δεν μπαίνει στο Διαδίκτυο, έναν μονοπύρηνο και MB αντί GB RAM αρκούν.

Το μόνο καλό είναι που το δίνουν δωρεάν στους πρωτοετείς φοιτητές, αλλά θα βρούν νέους που θέλουν κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Yellowie είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω τι το κάνει τον τετραπύρηνο επεξεργαστή και 1.5 GB RAM. Έχει κάποιες εφαρμογές ή παιχνίδια που θέλουν τέτοια ισχύ; Γιατί, εφόσον δεν μπαίνει στο Διαδίκτυο, έναν μονοπύρηνο και MB αντί GB RAM αρκούν.

ισως μπορείς να περάσεις apκ εφαρμογές-games με συνδεση στο pc .αλλά δν ξερω αν είναι νόμιμο αυτό ή αν υπάρχουν αξιόλογα free apk εκτός playstore.

Επεξ/σία από iodna2006
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, iodna2006 είπε

ισως μπορείς να περάσεις apκ εφαρμογές-games με συνδεση στο pc .αλλά δν ξερω αν είναι νόμιμο αυτό ή αν υπάρχουν αξιόλογα free apk εκτός playstore.

Μόνιμα APK εκτός PlayStore μπορείς να βρεις μόνο από κάποιον/κάποιους στο GitHub

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα ένα βήμα παραπέρα από αυτούς.

Ξήλωσα την κεραία του κινητού μην τυχόν ο μικρός πάρει κλήση έκτακτης ανάγκης και έχω και άλλα τρεχάματα.

Ελπίζω μόνο να μην μου κλέψουν την τέλεια ιδέα μου και την εφαρμόσουν στα κινητά τους!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είπαμε είναι για τους μαθητές της Ν. Κορέας. Όποιος το πάρει του χρόνου θα του δώσουν ανταλλαγή μια ναυαρχίδα. Κακώς αφιερώνεται ολόκληρον άρθρο για κάτι που έχει πολύ συγκεκριμένο σκοπό και δεν προορίζεται για τίποτα άλλο εκτός από αυτό. 

Επεξ/σία από possiz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...