Προς το περιεχόμενο

Χώρισα με την κοπέλα μου


lactate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε ζω ακριβώς το ίδιο πράγμα με σένα από χθες. Απίστευτο, σαν να διαβάζω την δική μου ιστορία είναι. Εγώ σου λέω αν την ξέρεις καλα, μάθε αν υπάρχει άλλος, αν δεν υπάρχει τότε ξαναβρείτε τα αν υπάρχει τότε πάμε για άλλα αδερφέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το κλείδωμα είναι σίγουρο και σύμφωνα με τα δεδομένα που μας παρέθεσες, η επιτροπή αποφασίζει ότι συνεχίζεις και πας παρακάτω. Καλή λευτεριά βρε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GoDRiC- είπε

Φίλε ζω ακριβώς το ίδιο πράγμα με σένα από χθες. Απίστευτο, σαν να διαβάζω την δική μου ιστορία είναι. Εγώ σου λέω αν την ξέρεις καλα, μάθε αν υπάρχει άλλος, αν δεν υπάρχει τότε ξαναβρείτε τα αν υπάρχει τότε πάμε για άλλα αδερφέ.

Κι εγω χθες χωρισα... Το εχει η μέρα μαλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Άστα φίλε προφανώς Σε Κεράτωνε και έψαχνε αφορμή να σε ξαποστείλει…

Το πιο πιθανό είναι να την κεράτωνε αυτός με τον κεραυνούλη. Οι παλιοί γνωρίζουν για το ινσομνιακό ειδύλλιο που άφησε εποχή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mηπως τα Χριστούγεννα δεν αγοράζατε καθόλου Χριστουγεννιάτικο δέντρο?^_^

 

xmooseb.gif

 

just joking.

Oπως είπα και πρίν,συνέχισε το μακρύ ταξίδι σου.Οσο πιο μακρύ τόσο καλύτερα..

 

Επεξ/σία από bakalex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολείσαι άλλο μαζί της .Απλά τα πράγματα . Αν αρχίσει αυτή τα τηλέφωνα να τα βρείτε πάλι πες της τέλος και μπλόκαρε το νούμερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lactate είπε

Ήμουν σε σχέση για 4 σχεδόν χρόνια. Μετά από ένα διάστημα που ήμασταν κάπως και με αφορμή το ότι δεν βρεθήκαμε για 2 εβδομάδες λόγω υποχρεώσεων που είχα στη σχολή χωρίσαμε. Δε νομίζω ότι έχει νόημα να αναλύσω εδώ όλα τα μικροπράγματα που μας ενοχλούσαν. Στην παρούσα φάση τα αισθήματα που νιώθω για αυτήν είναι ότι τη νοιάζομαι και ότι ερωτικά ήμασταν οκ. Το να χωρίσουμε το είπε αυτή. Βέβαια καραμέλα το είχε σε σημείο που μου το έλεγε και μετά με έπαιρνε τηλ να τα ξαναβρούμε και εγώ το είχαν σαν παιχνιδάκι. Τώρα το εννοούσε λίγο περισσότερο. Το πρόβλημά μου είναι ότι νιώθω λίγο μπερδεμένος. Να πω και εγώ τέλος; Δεν ξέρω αν θα μου λείψει, το μόνο που ξέρω είναι ότι ίσως νιώθω λίγο περιέργα σαν να μου λείπει κάτι. Από την άλλη δεν είμαι ερωτευμένος αυτό μπορώ να το πω με σιγουριά. Οπότε το δίλημμα είναι να την πάρω τηλ και να δω αν μπορούμε να μην τα ξαναβρούμε, ή να μη την πάρω ποτέ τηλ και να συνεχίσω τη ζωή μου.

Τραβά τον δρόμο σου. Καλοκαίρι έρχεται. Μιλά σε ότι κινείται. Και δεν χρειάζεται να λες έξυπνες ατάκες σε όλες. Αν η άλλη έχει όρεξη θα προχωρήσει και παρακάτω. Ανέβασε το σκορ σου και ποτε μην ξανά κοιτάξεις πίσω. 

Ριξε όσες πο....σ μπορείς και θα δεις δεν θα μετανιώσεις για τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...