Προς το περιεχόμενο

Επιδόσεις κάμερας κινητών και συγκρίσεις


Nikolas7_7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://forum.xda-developers.com/t/gcam-for-x3-pro.4256287/

Μπορείς να διαβάσεις εδώ ποια έκδοση προτείνεται από άτομα που έχουν στην κατοχή τους το X3 Pro. 

Δοκίμασε και αυτήν 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-UltraM8/f/dl1/

Επεξ/σία από Payne83
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ! Αυτή που πόσταρες τη βρήκα και εγώ αλλά δε μου άνοιγε καν. Ίσως είναι νωρίς ακόμα για το pro μοντέλο.

Δοκίμασα άλλες τρεις και προς το παρόν κατέληξα στη gcam 7.4 και το xml που δίνει στο παρακάτω λινκ.Έβγαζε αρκετά ικανοποιητικές φωτογραφίες. Θα το δοκιμάσω και αύριο στη μέρα.

https://www.ytechb.com/download-google-camera-for-poco-x3-pro/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κοντά το αποτέλεσμα , θελει ζουμ κ ψαχουλεμα κ με το ζόρι να βρεις διάφορα .

Στην uw φαίνεται ο πιο καλός αισθητήρας του iphone , πιο μαλακή φωτογραφία με λιγότερη οξύτητα η όπως λέγεται τέλος πάντων αυτό το ψηφιακό που κάνουν τα κινητά για να αποδώσουν. 

Ακριβώς το ίδιο κ το επάνω σετ με τον κανονικό wide φακό . Απλά εκει η ψαλίδα είναι υπερβολικά μικρή .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ουρανός είναι ωραιότερος στο Iphone και ο υπερευρυγώνιός του είναι πιο διορθωμένος. Δείτε το δοκάρι ότι είναι ευθύ στο Iphone αντί να "κυματίζει". Αλλά δε βλέπω άλλες διαφορές σε λάπτοπ χωρίς να ψάχνω τα pixel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρωματα στο iphone ειναι πιο εντονα μεν αλλα χωρις να ειναι πλαστικά ή ψευτικα.Στο αλλο υπάρχει μια οξυτητα/ψηφιακιλα που μου θυμιζει κάποια βιντεο απο Go Pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερή δουλειά το mia3 . Διαφορετικά τραβηξαν πολύ . Οι σκοτεινές ειναι του Xiaomi έτσι ; Αυτές μου αρέσουν πιο πολύ . Λόγο έκθεσης .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, georgerapp είπε

Τρομερή δουλειά το mia3 . Διαφορετικά τραβηξαν πολύ . Οι σκοτεινές ειναι του Xiaomi έτσι ; Αυτές μου αρέσουν πιο πολύ . Λόγο έκθεσης .

Ναι του mia3 ειναι οι σκοτεινές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tου iphone οι νυκτερινές για μένα είναι καλύτερες του Mia3 .Δειχνει τις αντανακλάσεις των φώτων σε βάθος .Δεν υπάρχει απολυτο σκοτάδι σε πόλη ...

Αλλάζοντας θέμα ...Καμιά φωτό απο Μοτορολα δεν βλεπω να έχει βάλει κανεις . Παράδειγμα το G9 plus λόγω προσφοράς του Γερμανού φαίνεται έχει πουλήσει αρκετα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδια, από άποψη καλύτερης καμερας σε ένα εύρος 300-320 να κοιτάξω προς mi 11 lite ? 

δεν με ενδιαφέρει η σελφι τόσο 

ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...